Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Korrekt.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) myckie2 válasza jacis (#1) üzenetére


myckie2
őstag

Nem, nem az. Ez akkor lett volna az, ha a Note 7 fiaskó előtt is meglépték volna.

(#3) zsolt501 válasza jacis (#1) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Korrektség samsung részéről... na ne röhögtessen már.
Ha a samsung korrekt lenne akkor nem kurtította volna meg a garanciális rendszer (prémium garancia) illetve nem nézné hülyének az EU-s készülék használóit mikor olyan indokkal nem hozta ide a készüléket ami eléggé fura egy versenyző piacon.
A Note 7 visszahívása is eléggé visszatetsző módon lett kivitelezve.
Az a baj, hogy hosszan lehetne sorolni a Samsung nem túl korrekt döntéseit, és itt nem csak a telefonról van szó.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4) RaveForce válasza zsolt501 (#3) üzenetére


RaveForce
veterán

na az ügyeletes károgó...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#5) jacis válasza zsolt501 (#3) üzenetére


jacis
nagyúr

Én a hírt kommentáltam és nem azt ami Te most itt szorgalmasan felsoroltál.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6) ΞΔGLΞ válasza myckie2 (#2) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Abban sem vagyok biztos, hogy a note 7 égés miatt egyáltalán megkapta volna. Még márciusban eladtam, mikor megvettem az s7edge-t, majd azt is 3 hét múlva, mert akkora trágya volt a rendszer, de aztán újra vettem egyet a nyáron és most azt mondom egyelőre nincs jobb, de már kezdem unni ezt is, illetve a formáját, remélem, hogy az s8 szakít ezzel buzi szappantartó formával végre...

(#7) jacis válasza ΞΔGLΞ (#6) üzenetére


jacis
nagyúr

Komoly gondjaid vannak látom..

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8) fornettisuti válasza ΞΔGLΞ (#6) üzenetére


fornettisuti
veterán

Vegyel sonyt hatha a buzi tegla forma jobban bejon 😶

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9) m1lan válasza myckie2 (#2) üzenetére


m1lan
őstag

Miért is? Ha kijön egy új készülék, akkor a régi helyét szépen átveszi a fontossági sorrendben. Ez volt a Note 7, ami októberben került ki véglegesen a forgalomból, most pedig még csak november van, és már érkezik a UI frissítés a Note 5-re. Ha a Note 7 botrány nem következett volna be, valószínűleg csak a 7.0 frissítéssel kapta volna meg a Note 5 az új felületet, tehát eléggé nagyvonalú volt tőlük.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#10) myckie2 válasza m1lan (#9) üzenetére


myckie2
őstag

Én pont azt kétlem, hogy az új felületet megkapták volna. Régen sose csinált a Samu ui frissítést.

(#11) RaveForce válasza myckie2 (#10) üzenetére


RaveForce
veterán

pedig de. viszont régen valóban nem. sőt! az s7-s7e páros is megkapja :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#12) ΞΔGLΞ válasza jacis (#7) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

És neked pontosan mi is, amiért ezt kénytelen voltál leírni? Leírtam a saját véleményem, ami nem tetszik egy 200 rongyos telefonban.

--------------

(#8) fornettisuti
Neked kb ugyanaz a válaszom, de...

Ugye, milyen hihetetlen, hogy nálam elsőként a forma a meghatározó! És igen, inkább a szögletesebb forma jön be inkább, nem ez a végletekig lerágott csontú szappantartó, de nincs másik, hogy kukázzam egyelőre, a note 7 volt tervben, de annak annyi, ezért várom az s8 készüléket, hogy szakítanak ezzel a formával, ha már a note7-nél elég szépen megfaragták szögletersebbre. O_o

[ Szerkesztve ]

(#13) fornettisuti válasza ΞΔGLΞ (#12) üzenetére


fornettisuti
veterán

Van szogletes keszuleke samsungnak, ha csak azon mulik, note4-5, A szeriaba is van, no problem.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#14) Potrien


Potrien
senior tag

Nálam ezek a nagyon drága csúcs telefonok átlépték azt a határt amit még kifizetnék lelkiismeret furdalás nélkül értük.
Nonszensznek tartom ugyanakkor,hogy ennyire elhanyagolják azokat akik a józan eszüket félretéve mégis megveszik őket!
Ennyi pénzért szerintem illene fényesre nyalni az alfelüket, ha valami gond adódik.

(#15) RaveForce válasza Potrien (#14) üzenetére


RaveForce
veterán

Nonszensznek tartom ugyanakkor,hogy ennyire elhanyagolják azokat akik a józan eszüket félretéve mégis megveszik őket!

ha nem csak kommentet gyűjtenél akkor talán a cikket is elolvashattad volna... de ááá mit is remélek itt naívan.. ;]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#16) ΞΔGLΞ válasza fornettisuti (#13) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Látszik nem ismersz, különben nem ajánltad volna ezeket...

-----------------

(#14) velosolex

Akik többéves részlet és/vagy rabláncba verik magukat egy mobil miatt, azokra érvényes lehet a mondandód.

[ Szerkesztve ]

(#17) iFixit


iFixit
tag

"jelenleg elérhető legfrissebb, 2015-ös Galaxy Note-on." amit történetesen hivatalos formában Mo.-n nem is értékesítenek,ezért igazából nem annyira korrekt tőlük ez a lépés,íme az itt kapható note generáció:http://www.samsung.com/hu/consumer/mobile-devices/smartphones/ Note 4 Edge,Note 4 8 és 4 magos és passz....Sőt szolgáltatói kínálatban már ez sem található meg...

Ha valamelyik hirdetésem felkelti az érdeklődésed itt hamarabb érsz el :06-30-5-77-11-55

(#18) Potrien válasza RaveForce (#15) üzenetére


Potrien
senior tag

Te félreértésben vagy ,nem neked kell azokat végigcsinálnod amiket az előbb leírtam , hanem a cégnek neked.

[ Szerkesztve ]

(#19) Látnok válasza fornettisuti (#8) üzenetére


Látnok
aktív tag

most miért szerintem igenis szemetgyönyörködtetők a sony telefonok, igaz a note 7 is nagyon tetszett.

(#3) zsolt501: lehet, hogy igazad van. De valljuk be visszahívták őket. Nem az volt a vége, hogy a felhasználó rosszul fogja, vagy ne adj isten biztosan túl sokszor leejtette, és 149 dodóért máris javítják a képernyőt. Persze előbb próbálkoztak, de aztán visszahívták, és igen sokat buktak vele. Valószínűleg jobb lett volna elsőre jól elkészíteni....

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#20) m1lan válasza myckie2 (#10) üzenetére


m1lan
őstag

Elsőre nem volt ilyen egyértelmű, de most már értem, hogy mire akartál célozni. :DDD Sajnos ezt én is tapasztaltam... hiába adták ki az S3 LTE-re a a KitKat-et, nem úgy nézett ki, mint a Galaxy Ace 4-en, ami gyárilag azzal jött ki.

Ha jól láttam, a Galaxy S7-re kiadott Nougat bétában már az új felület van.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#21) no more válasza m1lan (#20) üzenetére


no more
addikt

Így van, S7-en már az a felület fut. Remélem S6-ra is kiadják, mert nagyon szép lett, és végre baromira optimalizált, nulla lag.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#22) jacis válasza no more (#21) üzenetére


jacis
nagyúr

És végre lehet a felbontást is állítani.... Ami nagyon hasznos dolog.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#23) GRILLEBAR


GRILLEBAR
csendes tag

nekem is note 5 van.. már várom h frissüljön, mondjuk nekem tegnap előttnis frissült de csak 60mb os csomag, és érdemi változást nem látok..

(#24) no more válasza jacis (#22) üzenetére


no more
addikt

Igen, ez szerintem is hatalmas ötlet, főleg üzemidő szempontjából!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#25) ribizly


ribizly
veterán

Ezt tán azelőtt kellett volna, hogy bebukják az ügyfeleiket, nem?
Amúgy meg a tököm tele azzal, hogy csak a referencia készülékekre jönnek a frissítések, az összes többinél meg várni kell a port-a.
Baromi fontosak a security patch-ek, főleg ma és ezeket is lespórolják. Így az összes adata a felhasználóknak veszélyben...
Egy vicc amúgy, hogy eddig azon a régi OS verzión hagyták egyáltalán. :((

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#26) RaveForce válasza ribizly (#25) üzenetére


RaveForce
veterán

azért annyira nem vagy kompetens a témában ugye? :U

Ezt tán azelőtt kellett volna, hogy bebukják az ügyfeleiket, nem?

olyannyira bebukták őket, hogy nem győzöm visszaolvasni az s7edge topikot, annyian csatlakoztak, és ezek azok az emberek akik értesültek a note7 eseményeiről, és mégis ezt választja, az átlagember meg leszarja, úgyanúgy veszi...

Baromi fontosak a security patch-ek, főleg ma és ezeket is lespórolják. Így az összes adata a felhasználóknak veszélyben...

kész szerencse hogy havonta jön... :U a második felére nem is reagálnék, mert akkora veszélyben van az a sok adat... omg... chemtrailt bírod? ;]

Egy vicc amúgy, hogy eddig azon a régi OS verzión hagyták egyáltalán. :((

gonosz-gonosz samsung 1.6-on hagyja a készülékeit... szegény emberek a "régi OS verzión" :( esetleg körül kéne nézni...

azért köszi a kommentet :DDD

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#27) Látnok válasza RaveForce (#26) üzenetére


Látnok
aktív tag

Most nem azért, de valóban fontosak a biztonsági frissítések. És valljuk be a droid még mindig igencsak sebezhető, márpedig az emberek ténylegesen sok olyan adatot tartanak a telefonok amihez nem jó, ha más is hozzáfér. Pl.: vállalati levelezés, névjegyzék, bankolási adatok, stb... lehet számodra ez nem fontos, de másoknak igen, akiknek meg nem, azok az első alkalommal, mikor meglopják őket rájönnek, hogy mégis.

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#28) ribizly válasza RaveForce (#26) üzenetére


ribizly
veterán

Azt nem tudtam, hogy nő az s7-esek tábora. És akkor mi van?
Azt meg bocsásd meg nekem, hogy ha már egy készüléken be vagyok lépve a Paypal-ra, az email fiókjaimra, a legtöbb közösségi hálóra, stb.-re, akkor szertném, ha minden patch fel lenne tolva a készülékemre, ami elérhető az adott rendszerre.
Az 5.1 pedig régi, hiába állít bárki bármi mást. ;)

Azt nem is értem Te miért szólsz le szinte mindenkit, aki ide kommentel... :)

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#29) no more válasza ribizly (#25) üzenetére


no more
addikt

Miről beszélsz? S6-ra és S7-re is minden hónapban kapjuk az aktuális biztonsági frissítést...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#30) RaveForce válasza Látnok (#27) üzenetére


RaveForce
veterán

persze fontos, erre utaltam azzal, hogy katonásan, havonta jön is, már nincs meg, de a note4-esemet is, ami 2 éves készülék a legfrissebb biztonsági patchel adtam el, annak ellenére is, hogy hálózatfüggő, tehát a kollega azon tájékozatlan felvetése, hogy ne jönne biztonsági frissítés egyszerűen fas... falrahányt borsó :)
mindazonáltal, még csak híre sem kelt annak, hogy átlag userre fenyegető biztonsági hiba lenne, ami miatt károsultak lennének, hidd el ezt a media gyorsan felkapná, szerencsére nem volt még ilyen, reméljük nem is lesz :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#31) ribizly válasza no more (#29) üzenetére


ribizly
veterán

Ezesetben elnézést, mert azt valóban nem tudtam, hogy a Samsung folyamatosan szállítja a latest android update-eket, mert port-olják.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#32) Just_Reboot válasza jacis (#1) üzenetére


Just_Reboot
addikt

És mi benne a korrekt? Az hogy akkor kapja a 6-os droidot amikor a 7-est kellene?

(#33) #65577472 válasza ribizly (#25) üzenetére


#65577472
törölt tag

"Amúgy meg a tököm tele azzal, hogy csak a referencia készülékekre jönnek a frissítések, az összes többinél meg várni kell a port-a."

Nem olyan egyszerű a gyártók dolga, ha frissítésről van szó.

(#34) ribizly válasza #65577472 (#33) üzenetére


ribizly
veterán

Atya ég! :P

Ez mondjuk amúgy is egy olyan dolog, amin mindenkinek (beleértve a Google-t is) dolgoznia kell(ene), hogy ne legyen ilyen körülményes. Ha valaki meg eltér a SW architektúrától, akkor szépen portolhat bőszen. ;)
A Samsung engem ott veszített el, amikor a drágán megvásárolt független S3 LTE (i9305) készülékemre semmilyen frissítés nem érkezett másfél évig, majd nagyvonalúan felhúzták 4.2-ről 4.4-re, amikor már az 5.1 rég kint volt. Ezen már csak az S5 mini rontott csak a helyzeten (céges készülék), mert arra 5.1 óta semmi néhány patch-en kívül semmi nem jött, de még így is egy tetű lassú vacak az egész.
Szóval én mindenkinek örülök, aki szereti a márkát, de nekem csalódást okozott, méghozzá nem is keveset.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#35) no more válasza ribizly (#31) üzenetére


no more
addikt

Igazából, szerintem rajtuk kívül más nem is csinál ilyet. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#36) m1lan válasza ribizly (#34) üzenetére


m1lan
őstag

Az S3 LTE mondjuk pont szar példa. 4.1.1-gyel adták ki, és bár tényleg nem frissült 4.4.4-nél tovább, de még idén februárban is jött ki hozzá újabb build, pedig akkor már 3 hónap híján 4 éves típus volt...
[link]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#37) Just_Reboot válasza m1lan (#36) üzenetére


Just_Reboot
addikt

De akkor is négypontnégypontnégy!

(#38) HarleyCustom válasza m1lan (#36) üzenetére


HarleyCustom
veterán

De 4 év alatt nem kapott új rendszerfrissítést? Az azért kemény. Az S szériák a csúcsok. 18 hónap általában a Samsungnál a támogatás,(Lehet rosszul tudom) és maradtak a 4-gyes verzión? Vicc kategória. Legalább az 5-töst adták volna ki rá....OMG.
Ezt nem is tudtam. Annak idején az elsők között voltam,aki megvette az S3-mat a megjelenéskor. Megvolt mindegyik csúcs a Samutól,de ezt nem gondoltam volna.
(Vagy csak az LTE-re nem adták ki?)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#39) Just_Reboot válasza HarleyCustom (#38) üzenetére


Just_Reboot
addikt

A sima is megállt 4.3-nál.

(#40) ribizly válasza Just_Reboot (#39) üzenetére


ribizly
veterán

Bizony... :((
Gyakorlatilag akinek volt egy kis mersze az onnantól a custom rom-ok világába lépett be és szenvedte meg a félig meddig stabil nightly build-ek, CM és alternatív rom-ok kavalkádját. De legalább 6.0.1 futott a végén rajta, csak a kamera szórakozik néha. :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#41) ollie válasza #65577472 (#33) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sajnos az emberek 90%-a azt hiszi, hogy 5 perces munkáról van szó.

***

(#42) ollie válasza HarleyCustom (#38) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi a probléma ezzel? A 4-es android kiadásokban három nagy android verzió volt, mert akkor még nem ugrott a google fő verziószámokat. A 4.0, 4.1, és 4.4 mind nagy ugrás volt (1 év eltéréssel), olyan, mint most az 5.0, 6.0 és 7.0.

Ice Cream Sandwich 4.0:
October 18, 2011

Jelly Bean 4.1:
July 9, 2012

KitKat 4.4:
October 31, 2013

***

(#43) Látnok válasza no more (#35) üzenetére


Látnok
aktív tag

Dehogynem...pl. a Blackberry, folyamatosan, gyorsan.

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#44) m1lan válasza HarleyCustom (#38) üzenetére


m1lan
őstag

A "4-es verzió" azért elég tág fogalom. 4.0 és alverziói, 4.1 és alverziói, 4.2 és alverziói, 4.3 és alverziói, 4.4 és alverziói.

S3 LTE:
Android 4.1.1. -> 2012. július 23. (Google)
Android 4.4.4. -> 2014. június 24. (Google)

Arról nem a Samsung tehet, hogy a Google 3 évig, 4.0-tól 4.4-ig húzta a 4-es Android verziót. Az i9300 Galaxy S3 4.0.4-től 4.3-ig frissült, az azonos évjáratú Sony Xperia T szintén, az LG 4X HD és a HTC One X viszont csak 4.1-ig, tehát a 2012-es szériában biztosan a Samsung volt frissítés szempontjából az első.

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.