Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nofi


nofi
őstag

Ez a püfölés egy rosszabb tabletparódiának is elmenne :N Nézzétek hang nélkül, beteg.

Xbox GT: nozsolt

(#2) Harlek


Harlek
tag

Maga a játék a szokásos MOBA, viszont a touch irányításra kíváncsi leszek. Ami a "LAN" videón látszik, az eléggé nevetségesnek tűnik kívülállóként. :)

(#3) pr0bi


pr0bi
senior tag

Aki játszani akar vegyen célhardvert van már elég a piacon, ne röhögtesse ki magát ezzel. Még hogy ipad lanparty, agyam eldobom.

(#4) crue


crue
őstag

Még a nagyobb iphone is túl kicsi játékra, az ára meg majdnem egy ps4 meg egy xbox one ára lesz együttvéve.

(#5) oriic válasza Harlek (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem direkt ráutaztak erre a vicces dologra.

Live-Die-Respawn

(#6) Rage47 válasza crue (#4) üzenetére


Rage47
veterán

ipaden is megy

(#7) ledgeri


ledgeri
nagyúr

akkor már WLAN lenne legalább... :B

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8) Luck Dragon

Az a sárga ruhás pali az kegyetlen, nézzétek egy benny benassi illusion háttér zenével :DDD :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9) aizen92 válasza nofi (#1) üzenetére


aizen92
addikt

Hang nélkül nagyon durva tényleg :DDD
Ez a lanparty meg wtf kategória.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#10) hommeros


hommeros
őstag

Egy gombos moba játék. :DDD Rengeteg opció, millió spell, nyomd a gombok kicsi snail.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#11) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jelenleg van amúgy valamilyen moba tabletekre?

Live-Die-Respawn

(#12) Zedz


Zedz
addikt

iPad árából már vesznek egy laptopot, azt is át lehet vinni a haverokhoz, és azon valódi játékokkal lehet játszani. :D Egynek érdekes lesz... Mondjuk az akksi időre kíváncsi leszek, ha jól tudom a Hearthstone is gyorsan ki tudja nyírni. ;] ;]

(#13) nofi válasza Zedz (#12) üzenetére


nofi
őstag

Aki kompetitív játékra vesz iPad-et az meg is érdemli ;]
HS nekem egész kulturáltan fogyasztja az Airt. 3G-re váltva éreztem, hogy kb. felére esik az üzemidő HS közben.

Xbox GT: nozsolt

(#14) bobojszan


bobojszan
tag

De jó, már a házibulikban is kockulnak a fiatalok! Hát hogy lesz ebből részegen fekvehányás meg nemkívánt abortusz?!?

God of War Rank : Chaos

(#15) Zedz válasza bobojszan (#14) üzenetére


Zedz
addikt

Hát mit mesélnek majd az unokáknak? :DDD :DDD

"Képzeld kisunokám, a nagyit még réges régen, egy iPades LAN partyban ismertem meg. Ő supportolt engem. Már az első assistnál tudtam, hogy vele élem le az életem! Azok voltak a régi szépidők..."

(#17) Sonja válasza oriic (#11) üzenetére


Sonja
veterán

Van igen, több is! :K Van egy kifejezetten jó értékelésű játék, csak most pont nem jut az eszembe a neve. :W Állítólag nagyon jó. Ha gondolod, utána keresek, hogy melyik az. :)

Szerk.: Heroes of Order & Chaos, Legendary Heroes, Solstice Arena, ezek mind MOBA játékok.

Szerk2.: Meg van a legjobb MOBA játék neve. Fates Forever Állítólag ez a legjobb. ;)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#18) oriic válasza Sonja (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi. Na akkor annyira nem lesz újdonság a dolog.

Live-Die-Respawn

(#19) Slier


Slier
tag

Kint van a Vainglory [itt] többet is megtudhattok.
Aki gondolja vegyen fel, Demortho a nevem.

Life is a game, go 4 it.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.