Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moleculez


moleculez
veterán

Egyrészt szvsz nem csúnya (bár az a Royole felirat még mindig irtó gagyi), másrészt ami itt igazán fontos (lenne), az az hogy milyen szoftveres featureokkel használják ki a formátumot.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#2) juuzer


juuzer
addikt

Van vajon valaki, aki itthon ilyet használ? Mmint FlexPai-t. Érdekelne, hogy milyen lehet a mindennapokban, pláne, hogy pl Foldot is össz-vissz egyszer láttam az utcán valakinél. :D


moleculez: "bár az a Royole felirat még mindig irtó gagyi" - egyetértek teljes mértékben

Vamos a la playa.

(#3) aRm1n


aRm1n
aktív tag

Adja magát a kérdés, hogy ez (és a többi hasonszőrű készülék) vajon egy kinyitható telefon, vagy egy összecsukható tablet? :)

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#4) strogov válasza aRm1n (#3) üzenetére


strogov
senior tag

Attól függ minek használod. Szerintem ez felhasználótól függ ... ahogy az okostelefon általában. Egy telefon ami alkalmazásokat futtat, vagy egy PDA amivel lehet telefonálni?

(#5) smc válasza strogov (#4) üzenetére


smc
addikt

Az a videó nagyon kínai. :DDD
meg az a kép amint 180 fokban nyílik, hogy lehet ilyen ócskán megcsinálni egy reklám anyagot?

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#6) Duree


Duree
veterán

Kár szót vesztegetni rá mivel csak Kínában kapható.

duree54

(#7) nature83 válasza Duree (#6) üzenetére


nature83
csendes tag

középkorban élsz?! Atyaég..

(#8) judas13 válasza Duree (#6) üzenetére


judas13
addikt

Aliexpress
Alibaba
Amazaon, Germany, France,Spain, Italy,Canada,USA,Japan,India....
Jumia.com Africa......

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#9) Graphics válasza Duree (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Te nem kapcsolni be internet? Lenni sok lehetőség kisember, használni ki, rendelni online, nem lenni offline.

Ez nem a kőkor. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) doooo válasza Duree (#6) üzenetére


doooo
veterán

Közép volt... kő is volt... lássuk csak... Héjjj, ez nem a koraújkor! :W

;]

Amúgy senki nem fog ilyet venni Kínán kívül (Kínán belül se, bár ez másik téma), szóval felesleges sorolni a történelmi korokat.

[ Szerkesztve ]

(#11) judas13 válasza doooo (#10) üzenetére


judas13
addikt

Történelmi koroktól függetlenül pld. a Kínai Tmall online áruházhoz tavaly áprilisban beszállított első körös készletet azért csak felvásárolta valahogy néhány senki. Az ezt követő szállítmány május 9-re volt időzítve.
Így van rá esély, hogy a tavalyi senkik után ebből a modellből szintén fognak még további senkik is (majd világszerte) még vásárolni... még ha nem is a foldot megközelíthető mértékben 😉

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#12) adamssss válasza Graphics (#9) üzenetére


adamssss
veterán

Es Te vennel valamit Kinabol fel millaert amit majd vihetsz Pekingbe ha valami gixer van? Egy dolog hogy lehet kapni masik hogy normalisan hasznalni is lehet. Btw ha behozod jon ra 12% vam es 27%afa.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#13) doooo válasza judas13 (#11) üzenetére


doooo
veterán

Bocsánat, úgy akartam írni, hogy "Kínán belül se sokan". A senki ott nyilván nagyobb túlzás lenne. Viszont a külföldi dolog továbbra is áll.
Kétes minőségű szoftver (meg képernyő, meg összeszerelési minőség, meg még ki tudja mi), óriási ár, nulla támogatás külföldön... nincs releváns, vagy elfogadható érv mellette. Akkor már inkább Mate X, ha eleve ilyen extrém sérülékeny, külső hajlítás kell valakinek.
Nem is értem honnan jön ez a "világszerte veszik" dolog...

(#14) judas13 válasza doooo (#13) üzenetére


judas13
addikt

Ok
Támogatás, megfelelő szervíz háttér stb hiányában én sem választanám nyilván. Kínán kívül sem sokan választhatták gondolom, mégha a világ bármely pontjáról is megrendelheted akár a saját honlapjukon keresztül. Viszont ez a 2-es (ami lehet, hogy nem csak belpiacos lesz majd ki tudja) előremutató megoldásokat tett most le az asztalra a megjelenítő panel tekintetében pölö.
Pár év és kiforrja magát ez a technika szerintem, hiszen mennyit is javultak már röpke 2 év alatt is összességében. ;)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#15) Graphics válasza adamssss (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Inkább a Kínában kaphatóságra reagáltam :)

Hogy én mit vennék? Ilyet nem, mert nem használom ki, ha szükségem lenne hozzá, pl munkához akkor igen, vennék.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) hallerlaller válasza Duree (#6) üzenetére


hallerlaller
addikt

Attól még érdekes a hír, itt tart most a technika jó látni. Alakul ez.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#17) barabbas válasza Duree (#6) üzenetére


barabbas
kezdő

你不打开互联网? 有很多选项的小个子,使用,在线订购,而不是离线。

Nem mindegy, hogy valaki az órát vagy az orrát húzza fel.

(#18) Raysen623


Raysen623
addikt

Ami nagyon tetszik benne, hogy bármilyen módon ejted is le, garantáltan szarrá fog törni a kijelzője :D Design amúgy nem rossz.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#19) judas13 válasza doooo (#13) üzenetére


judas13
addikt

Hoppá, 50 ezren az első órában, du. kettőre már150.000 foglalózták le. Kínában.
Soha rosszabb kezdetet gondolom.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#20) doooo válasza judas13 (#19) üzenetére


doooo
veterán

Azért jó, hogy mindent készpénznek veszel amit állítanak... 150k... tudod te, hogy az mennyi? Sok, nagyon sok egy ilyen gyártó ilyen készülékénél... egyenesen túl sok. Főleg ha mindez csak "kettőig" történt. A Mate X sem volt ilyen sikeres, sőt, a Fold se, hogy az első napon ennyien kapkodjanak utána; minimum másfél hónap kellett a Mate-nek is ehhez a számhoz (persze a "foglalózás" nem jelent vásárlást is), a Huawei pedig nem sz@rral gurigáz otthon, hisz a Párt is plusz pontot ad ha tőlük választanak a jó állampolgárok mobilt, és jelenleg is piacon van a Mate Xs. Na meg a Fold2 is. Kínában.

Tehát végső soron: ez abszurdum.

(#21) judas13 válasza doooo (#20) üzenetére


judas13
addikt

Igen sok tényleg sok és a foglalózás még nem az. De. Van egy cég részéről egy hivatalos állítás - a lefoglalt készülékek számáról és vele szemben van egy nem tudom mire is êpülő cáfolat Európa közepéről. Ne érts félre, aláírom,hogy akár kezeljük fentartásokkal is az adatokat, de eleve abszurdumnak ítélni az azért meredek.
Mindenesetre nagyon kíváncsi leszek majd ha kijönnek "független" intézményektől az első negyedéves eladási és igazad van nem a foglalási se nem a leszállítási adatok. Ott akkor már nem lesz mit tovabb kozmetikázni, variálni ha látjuk a számokat.
De ismétlem én is csak lestem mikor olvastam most ezt a hírt..
Ngyed év múlva újra itt. Ja és nem, nem én vagyok a Royole fizetett EU-s ügynöke. :N Pedig becsszó elvállalnám, de még nem hívtak. ;)

szerk: itt egy link azért a hírről [link]

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#22) judas13


judas13
addikt

szerk: másutt is írták amire te utalsz:
"The official sale of the smartphone will start only tomorrow, having to wait a few days to confirm whether these reservations will actually translate into final purchases. Unlike what happened with the Samsung Galaxy Z Fold 2 in Korea, there is no concrete information on the terms for booking the Royole FlexPai 2.
Still, the manufacturer has already confirmed that all available units have been booked."

meglátjuk..

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#23) doooo válasza judas13 (#21) üzenetére


doooo
veterán

"Ja és nem, nem én vagyok a Royole fizetett EU-s ügynöke. :N Pedig becsszó elvállalnám, de még nem hívtak. ;)"

Lassan azért kiváltunk itt egy állásinterjút. "Tegyük fel, hogy valaki nem hajlandó elhinni a cégünk által kinyilatkoztatott számokat. Hogyan próbálná jobb belátásra bírni?" :DDD Aztán hátha csörög hamarosan a telefon... ;]

(#24) judas13 válasza doooo (#23) üzenetére


judas13
addikt

:C :D figyelem akkor folyamatosan! :)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.