Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Mi lesz itt, világvége??? :Y
Ennyi legyen az emberek legnagyobb gondja, hogy nem tudnak időlegesen csiripelni vagy mit csinálni...

<-ƘƘ->

(#2) EmberXY


EmberXY
addikt

Ez borzasztó..
Pedig napi 25 órán keresztül szoktam írkálni, most nem tudom használni..
:W

Up the Irons!

(#3) Lenry


Lenry
félisten

ennyire rohadtul fontos mindenkinek megírni, hogy "Etiópia-Peru : 3-0"?
szóval gondolom ennél komolyabbat senki nem ír, de mivel lehal tőle a twitter, akkor gondolom baromi sokan írják meg. mintha muszáj volna.

továbbra sem látom értelmét

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) Killing


Killing
addikt

A twitter értelmét sohasem tudtam megérteni, kb.: 'a most elmentem szarni 15 percig nem leszek' twettek vannak többségben.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#5) wobe válasza Killing (#4) üzenetére


wobe
csendes tag

Nagyon tévedsz.
Nagyon hasznos dolog a twitter, sokkal jobb, mint a facebook status... :U

(#6) #16820480 válasza Killing (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

5 éve már egy rakás mobil tudott ilyen funkciót, úgy hívják, hogy presence. a kutyát nem érdekelte, még annyira sem, mint a ptt, teljesen behalt. most meg valaki hülyére keresi magát, mert megcsinálta egy weblapon ugyanazt...

(#7) Quasi_modo válasza #16820480 (#6) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Majd behal ez is, ha az emberkék rájönnek, hogy ez is csak egy felesleges dolog.

valami

(#8) #16820480 válasza Quasi_modo (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

ott mondjuk el se jutott az emberekig, egyszerűen a szolgáltatók nem ugrottak rá, és nem építették ki hozzá a megfelelő kiszolgálói oldalt.
hozzá kell tenni, hogy a twitter sokkal jobban megéri egy szolgáltatónak: adatforgalmat vagy sms-t használsz, hogy elérd.

(#9) D1Rect válasza Quasi_modo (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem jönnek rá, már túl "menő".

(#10) Quasi_modo válasza D1Rect (#9) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem baj. Én beletettem a dobozba a FB mellé. Azt sem használom.

valami

(#11) moonman


moonman
titán

a szomorú az, hogy a Twitter egy nagyon hasznos dolog lenne, csak az emberek, mint sokminden mást is, ezt is baromságokra használják.

na nem mintha eddig ne létezett volna egy RSS nevű dolog...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.