Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Huawei P9 Lite - két éves Light előfizetéssel 64 990 Ft (+1 000 Ft)

Edigitalban most (akciósan) 69.900 Ft.... :D

B.Cs.

(#2) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ezek szerint a kártyás csomagok nem lettek olcsóbbak.

(#3) bollokcs80 válasza Fejvadi (#2) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Kártyás csomagot szerintem nem is éri meg venni, annyiért bármelyiket megkapod függetlenül.

B.Cs.

(#4) Xaels


Xaels
félisten

Hmmm. A9-re csak a készülékcsere díjat kéne fizessek, egy Y5 helyett csábító.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) Fejvadi válasza bollokcs80 (#3) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Akkor tényleg nem. Összehasonlításnak azért jó lehet a kártyás ár.

(#6) szami777 válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


szami777
addikt

Ebben nincsen semmi meglepő, amikor kijött a p9 lite, mindenhol 89.990 ft volt, meg is vettem edigitalba.
Előtte azért ránéztem a saját telenoros flotta árakra, hátha ott olcsóbb 2 éves hűsaggel, erre 94.000 volt. :DDD
Érthetetlen az árazás

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#7) szemy94 válasza Xaels (#4) üzenetére


szemy94
senior tag

Csak valószínű az van, mint anno a G3-nál, mikor hihetetlenül jó kártyás ára lett: az egész országban volt vagy 2 db, nem lehetett szerezni sehogy sem...
Mindegy, a visszahívást megkértem, kiváncsian várom :)

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#8) Xaels válasza szemy94 (#7) üzenetére


Xaels
félisten

Végül mást rendeltem online meg(visszahívást kértem) de ott is azt mondta az üzletkötő hölgy, hogy az az 1db van raktáron, szerencsém van. Pedig nem ilyen 0.-os tétel volt. A mellé feltűntetett JBL hangszóróra, ami aznap indult akció, is azt mondta nem biztos, hogy lesz mert nincs raktáron az sem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) szemy94 válasza Xaels (#8) üzenetére


szemy94
senior tag

Így lehet "akciózni"...

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#10) Xaels válasza szemy94 (#9) üzenetére


Xaels
félisten

Ja így lehet, de egyébként is akartam vásárolni telefont, ha nem lesz hangszóró nem fog földhöz vágni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) KoryHu


KoryHu
aktív tag

Kb. 1,5 éve az első céges árlista, amin 0 Ft-os okostelefon van (csak jelzésértékűen mondom). (Lenovo B)

Ami érdekes :a 2017-es A3 jóval drágább, mint a 2016-os A5. Szerintem ma ez a telenornál a jó vétel.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#12) szemy94 válasza Xaels (#10) üzenetére


szemy94
senior tag

Engem sem a hangszóró érdekel, hanem az A9 ;)

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#13) szemy94 válasza szemy94 (#12) üzenetére


szemy94
senior tag

Nah sikerült elhoznom egyet, valószínűleg Hajdú-Biharba az utolsó

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#14) Xaels válasza szemy94 (#13) üzenetére


Xaels
félisten

Grat, legyen benne sok örömöd. Ez így ennyiért jó vétel még ha nem is a legújabb telefon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15) szemy94 válasza Xaels (#14) üzenetére


szemy94
senior tag

Köszi, hát igen, minden az ár kérdése, így nagyon megérte, előfizetés amúgy is megvolt (kell is, ki is használom) eddig nagyon jónak tűnik :)

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#16) Xaels válasza szemy94 (#15) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem is megjött a kiszemelt. Hangszóró nélkül. Még jó, hogy aznap indult az akció amikor rendeltem. Mindegy, a telefon egyelőre nagyon jó.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17) szemy94 válasza Xaels (#16) üzenetére


szemy94
senior tag

kellett az ügyintézők ismerőseinek a hangszóró ;)
Még jó, hogy szerencsére/sajnos a HTC annyira nem népszerű így maradt belőle 1db...

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#18) Xaels válasza szemy94 (#17) üzenetére


Xaels
félisten

Mindegy. Kaptam helyette 24hónap tarifakedvezményt. Végül nekem nem HTC lett, de nem bánom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.