Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] Kihalt a Mininova

Hozzászólások

(#1) attila9988


attila9988
őstag

Ez a bohóckodás nem jó semmire.. Lemegy egy ilyen eljárás, kipucoltatnak egy oldalt. Na és? Másnap reggel fél óra alatt összedobnak egy másikat. Akkor jöhet megint egy hosszadalmas bírósági ügy, aminek a végén megint nem történik semmi, legfeljebb újabb oldal jön létre, vagy esetleg kettő..:D

„Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

(#2) Lenry válasza attila9988 (#1) üzenetére


Lenry
félisten

juhé... megint kereshetek újat :W

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Thepiratebay is állítólag megszünt én meg tegnap még használtam. :F :) Amúgy mindig szoktam keresni is, manapság a rapidshare direkt letöltőoldal is nagyon jön fel. :D

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#5) #84221696


#84221696
törölt tag

Bassza meg... :((
Honnan a p.csából töltöm majd le a star wars the clone wars részeit?
Francba....

(#6) Enton válasza #84221696 (#5) üzenetére


Enton
addikt

Jah legalább az itthon annyira nem hires sorozatokat eddig be lehetett szerezni valahonnan, de mostmár lehet másik forrást keresni.
Vagy várnii hogy valamelyik csoda tv szolgáltató megvegye. :(((
Viszont már vagy két napja üres az oldal.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7) Móci


Móci
addikt

Szépen lepucolták, gratulálok... :(

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#8) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

ez a cím egy rotfl. minden mutatkozást eltávolítottak lol url mint mutatkozás:PPP

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#9) sheriff.crib


sheriff.crib
tag

ijjj, pont tegnap este néztem föl :DD

Ableton Live - NATIVE INSTRUMENTS -

(#10) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A (HD)TV-ből felvett sorozatok miért számítanának wareznak?

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11) rennes6 válasza bambano (#8) üzenetére


rennes6
tag

:) javítva, kösz

(#12) stvnppp válasza lezso6 (#10) üzenetére


stvnppp
senior tag

Az nem számít wareznek, hogy ha otthon felveszed saját felhasználásra, elnézegeted, stb.
Az viszont már az, ha nagy nyilvánosság előtt közé teszed, vagy elérhetővé teszed.

(#13) localhost válasza lezso6 (#10) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Gondolom, mert a jogtulajdonos csak a TV-társaságnak/csatornának adott jogot a vetítésre, nem ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#14) Móci válasza stvnppp (#12) üzenetére


Móci
addikt

Ebben van valami, csak ugye én itthon nem tudok felvenni amcsi, japán, olasz, stb. tévékről...
Ezen is agyalhatnának valamit. Bár, ahogy localhost leírta, így is úgy is ráhúzható a warez téma.

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#15) PH-User


PH-User
addikt

:(

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#16) stvnppp válasza Móci (#14) üzenetére


stvnppp
senior tag

Amerikában a kereskedelmi csatornák terjedtek el. Ott nincsenek köztévék, mint nálunk vagy Angliában a BBC. Nálunk az állam állja m1 költségeit, illetve két kereskedelmi csatorna országos adásának a költségeit állja a befizetett adóból. (pályáztatás útján megy, ki kapja meg az országos adás lehetőségét, elég a rádiózásra gondolni, a mostani Danubius és Sláger esetére, na ők nem kapták meg megint) Az amcsiknál egyáltalán nincs ilyen.

Amerikában, ha tévézni akarsz, mindenképpen fizetned kell.
A tv adására majdnem ugyanazok a szerzői szabályok vonatkoznak, mint pl egy cd lemezre.

(#17) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hát, én eddig is DC-t használtam, úgyhogy ez szerencsére nem érint érzékenyen.

(#18) RexpecT


RexpecT
addikt

Már megszületett az uj publik torrentportál.....Szélmalomharc rulz,

(#19) fekeandras


fekeandras
őstag

Ugyanmár! Találjátok fel magatokat ... ;]

(#20) Tyberius


Tyberius
aktív tag

Én már egy ideje google-on keresem a torrenteket. Amíg csak vannak nyilvános torrent oldalak, addig a google meg is találja őket :)

Egyébként szerintem is szélmalomharc. Ha bezáratnák az összes torrentoldalt, akkor az emberek kifejlesztenének valami újat, vagy visszatérnének valami korábbi megoldásra, pl. gnutella. Szervermentes, nyílt forráskódú. Annak bezáratásához aztán sok szerencsét...

(#21) #84221696


#84221696
törölt tag

isoHunt még mindig van.:-P
Azon meg az összes, ami nekem kell..:-P

(#22) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Neeee! Már ez is? A fene egye meg, pedig jó kis oldal volt. Most meg mi lett belőle... :(
Létre kéne hozni egy új államot, ami nem tagja semminek csak a világhálónak. Onnan meg üzemeltetni lehetne minden jó kis oldalt. Nem is kéne nagy terület, pár km-es határvonal elég neki elaknásítva, komoly légvédelemmel meg robot hadsereggel. :DDD

<-ƘƘ->

(#23) #65675776 válasza zoltanz (#4) üzenetére


#65675776
törölt tag

Főleg, hogy az RS most már egyre inkább használhatatlan...

(#25) stvnppp válasza huygens (#24) üzenetére


stvnppp
senior tag

De mindegyikhez kábel kell. Vagy feldobnak egy mezei antennát (nem tányéros!!!), belövik a szórótornyot, és már fogják is az 'amerkia1'-et, vagy mindenképpen be kell kábeleztetni a lakás szolgáltatóval?

Ha hülyeséget írtam, akkor bocsi...

(#26) #65675776 válasza stvnppp (#25) üzenetére


#65675776
törölt tag

Arrafelé igencsak terjed az ATSC.

(#28) Doom


Doom
aktív tag

Mi az alapja a fellebbezésnek, ha meg tudták csinálni, amit a bíróság kért?

(#29) Degeczi válasza #65675776 (#23) üzenetére


Degeczi
nagyúr

hja, a Rapidshare egyre durvábban próbál terelni az előfizetés felé... :(

(#30) hemaka


hemaka
nagyúr

Na ki lesz a következő?
Kérem tegyék meg tétjeiket.

(#31) moma


moma
őstag

szerintem az, hogy a demonoidon már hónapok óta karban tartás van az nagyobb vérveszteség, sok helyen az ő torrentjeik voltak kint.

we all deserve a bit of luck.

(#32) julius666 válasza moma (#31) üzenetére


julius666
addikt

jaja, Demonoid volt a legjobb, sok szempontból (ott voltak a legmegbízhatóbbak a hozzászólások)

(#33) julius666 válasza attila9988 (#1) üzenetére


julius666
addikt

És szerinted kinek van kedve másfél évente egy ilyen bohóckodást lefolytatni? Tárgyalásokra járni, büntetéseket befizetni, halálos fenyegetéseket kapni, stb...
Sajnos még a nagy internetes kalóz-forradalmárok is rá fognak előbb-utóbb unni.

(#34) #16820480 válasza julius666 (#33) üzenetére


#16820480
törölt tag

azért ebben nem vagyok biztos. minél jobban tiltanak valamit, annál inkább erősödik a kalózkodás a témában. illetve pontosan fogalmazva, annál nagyobb üzlet van benne, mert az embereknek attól még lesz rá igénye.
volt ugye szesztilalom, a drogok sem legálisak, és így tovább. szeritnem ha kiírtják az ingyenes warezt, akkor csak megerősítik vele a fizetőset.

(#35) anulu válasza hemaka (#30) üzenetére


anulu
félisten

szvsz Isohunt :(

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#36) Sweet Lou 6 válasza stvnppp (#12) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

,,Az nem számít wareznek, hogy ha otthon felveszed saját felhasználásra, elnézegeted, stb." - Ezt nem is tudtam, köszi.

sweetlou6.wordpress.com

(#37) remington2 válasza hemaka (#30) üzenetére


remington2
senior tag

Isohunt.

szerk: áh, már gondoltak rá előttem :DDD . Nagy, régi, népszerű, TPB és mininova után szvsz ez jön.

(#10) lezso6

Minden wareznek számít, amivel nem tömöd egy-két, szénné gazdagodott begyepesedett agyú amerikai multimilliárdos bukszáját. Ha elfogynak a torrentoldalak és smswarezek, eljön még a szabad szoftver betiltásának is a hajnala. Ha én a pénzeszsák másik végén lennék, bizony igencsak ingerelne ez az ingyenes, szabad, közös (bizonyos eszmékre hajazó) gyülekezet.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#38) #65675776 válasza anulu (#35) üzenetére


#65675776
törölt tag

Velük azért nem tudnak mit kezdeni, mert nem üzemeltetnek trackert.

(#39) Ptech


Ptech
őstag

Na vajon melyik lesz a következő?
Mondjuk TPB még mindig megy.

(#40) zoltanz válasza #16820480 (#34) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Én sem értem a lépésüket, mert törvényt nem sértettek.
A TPB pedig megy tovább ha jól tudom, csak tracker nincsen.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#41) Ptech válasza zoltanz (#40) üzenetére


Ptech
őstag

Attól még a pert simán elveszthetik, a TPB is elvesztette. A kiadói lobbinak azért messze elér a keze. Majd meglátjuk, hogy ezután mi lesz, hogy ott már tracker sincs, csak DHT meg PeX. Most már tényleg valós az az érvük, hogy egy specializált keresői szolgáltatást üzemeltetnek, semmi többet.

(#42) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Én azon hempergek, hogy a Featured torrents elején ott van a Deathalizer - It Dwells Within [EP] amihez több mint 100 hozzászólás érkezett... de kb. senki se a zenéről ír, hanem azon háborog, hisztizik, anyázik, hogy mi lett a mininovával :D
Az egyik kedvenc hozzászólásom pedig:

"25.Posted by mondriaan on Nov 27 2009 at 00:22

Deathalizer why do you want your music on this site its dead, are you liking the Brein? I will neveeeeer look again to your music."

ahhahhahha

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#43) DraXoN válasza Thulcandra (#42) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Poénból leszedtem "emléknek a szép napokról" ... egész jó :DDD

Egyébként az utóbbi időben egyre kevesebb holmit találtam már meg a mininován.. (a régi nagy adatbázisuk eltűnt (kb az indulásuk óta őket használtam... jó pár évet jelent ez), csak árnyéka volt önmaguknak)... a mostani a már régen ásogatott sírjuk felé a keresztet is odarakta (bár még nem temették el)...

Ha az isohunt is megszűnik az adatbázisukat sajnálni fogom... sok "megszerezhetetlen" kincs van rajta.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#44) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Nagy kár érte.

(#45) anulu válasza DraXoN (#43) üzenetére


anulu
félisten

"Ha az isohunt is megszűnik az adatbázisukat sajnálni fogom... sok "megszerezhetetlen" kincs van rajta."

na jah. apukamnak multkor 2, a 30-as evekben keszult amerikai filmet (Fred Astaire) sikerult beszereznem. egyebkent mashonnan hogy lehetne? (a kerdes erosen koltoi...)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#46) Oscee válasza anulu (#45) üzenetére


Oscee
csendes tag

Régi filmekkel itt érdemes próbálkozni:

http://www.publicdomaintorrents.com/

Teljesen legális, "public domain" (joglejárt) filmek gyűjtőhelye. Bár csak 1-2 dolgot szedtem innen, azok mondjuk nem voltak egy világraszóló minőségűek...

(#47) Psychonaut


Psychonaut
addikt

:(

Kár értük nagyon.

Mondjuk én biztosan azt csinálnám ezek után, hogy a BREIN összes számláját, befizetését, szerződését ellenőrizném, bármilyen hiányosságot találok bennük, megy is a kiszabható maximális büntetés.

(#48) julius666 válasza #16820480 (#34) üzenetére


julius666
addikt

ja, igen, csak a fizetős warez az más téma. Arra nem lehet ráaggatni a Robin Hood címkét. Ingyen meg (na jó vannak reklámbevételek, de azért nem kell besz@rni az abból befolyt összegektől) kétszer is meggondolja mindenki hogy tönkrevágja-e az életét, hogy egy torrentoldalt üzemeltethessen.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] Kihalt a Mininova
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.