Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) buvartacsko


buvartacsko
addikt

na kezdem, túlárazott iFos, szar, kinek kell, baromság, hülyeség, túl nehéz, túl könnyű, szar az apple, szar az ipad, az android jobb!!44, túl kevés rajta az usb, minek rá usb, miért nem így működik, miért nem úgy!, én SOKKAL JOBBAT CSINÁLOK 5 PERC ALATT GYUFÁBÓL!!444444444, SZAR MINDEN, MIÉRT NINCSEN BENNE 500X EKKORA AKSI?!??!, MINEK BELE AKSI? SZAR EPÜL LEMERÜL!?

innentől akkor folytatódhat az értelmes társalgás, minden fikázást ellőttem :)

[ Szerkesztve ]

(#2) Peter13 válasza buvartacsko (#1) üzenetére


Peter13
senior tag

:)
OK, akkor nem mondom hogy kicsit tényleg drága. Ami jobban érdekelne, az inkább az, hogy milyen mértékű kompatibilitás várható? Minden játék menni fog? Fele/harmada/stb? A usernek kell/lehet valamit heggesztenie hogy menjen, vagy ha a játékot gyártó cég nem oldotta meg, akkor kampó?

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#3) buvartacsko válasza Peter13 (#2) üzenetére


buvartacsko
addikt

iOS 7 óta van rendszerszintű kontroller támogatás, így amelyik játékban ezt kihasználják a fejlesztők azzal működni fog ez a cucc. Nem kell hegeszteni semmit kb.

Példa.

A leírásban: Physical controller support for all Made for iOS controllers.

Elég sok játék támogatja, ez le van írva általában az adott app adatlapján.

[ Szerkesztve ]

(#4) galaktikus válasza buvartacsko (#1) üzenetére


galaktikus
aktív tag

tényleg ez megy mindig.. +1 :DD

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#5) nemlehet válasza buvartacsko (#1) üzenetére


nemlehet
őstag

Még jó, hogy nem kelted egyből a flamewar-t és amúgy máshol sem.....

Amúgy nem értem miért ez az első normális kivitelezésú ilyen kiegészítő. Komolyan halálom a tapicskolás egy játékban ahol a pontos irányítás elég fontos lenne. Egy FPS érintőképernyőn rossz vicc... Ehhez képest ha csak nem berhelsz magadnak valamit (bár iOS-en nem tudom ezelőtt volt-e) nincs semmi érdemi termék.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#6) Mikiller válasza buvartacsko (#1) üzenetére


Mikiller
aktív tag

"én SOKKAL JOBBAT CSINÁLOK 5 PERC ALATT GYUFÁBÓL!"
itt kezdett potyogni a könnyem a röhögéstől:D
nagyon ott van.

(#7) buvartacsko válasza nemlehet (#5) üzenetére


buvartacsko
addikt

Én csak leírtam előre, hogy a többieknek ne kelljen. :)

(#8) Jeanne d'Arc

Jó cucc, ha nem lesz horribilis ara itthon beruházok rá.

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#9) Peterson_ válasza buvartacsko (#3) üzenetére


Peterson_
addikt

Bizonyos játékokat meglátásom szerint hasonló megoldás nélkül nem is érdemes mobilon játszani.
A gond az, hogy droidon egyre inkább tesznek rá a fejlesztők.
Én meg nem fogok mappingolgatni az zicher.
iOS-on nem tudom mi a helyzet, az asszonynak van 6-os szifon de nem játszik, meg nekem sem adja oda tesztelni:(:DDD

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#10) buvartacsko válasza Peterson_ (#9) üzenetére


buvartacsko
addikt

Fentebb leírtam a helyzetet, az Apple megoldotta szépen, van hozzá SDK, a fejlesztőknek kb alig van vele dolguk, és működik a dolog. Nem kell semmit mapolgatni stb.

videó

[ Szerkesztve ]

(#11) Puma K


Puma K
veterán

Ne ez nagyon jó! :K

Már csak kéne egy iPad és egy ilyen... vagy egy Surface Pro 3 és egy ilyen ;]

A Májkrémszaft cucca ~3 órát bír akkuról Civilization V: Brave New World alatt.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#12) korpicschess válasza buvartacsko (#7) üzenetére


korpicschess
veterán

:N :(((

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#13) Agrippa22 válasza Peterson_ (#9) üzenetére


Agrippa22
tag

Az Androidos játékfejlesztésre is lassan, de nem csoda, ha megnézed pl. a Monument Valley statisztikáit.

Egyébként ezer és egy éve vannak már értelmes kontrollerek iOS-hez és droidhoz is, olcsóbban. Pl.: Steelseries Stratus (21k Huf) vagy Moga Rebel (25k Huf), mindkettő itthon is kapható, Androidhoz még olcsóbbak (van 9k-ért is Moga Pocket Controller).

Szóval a $100-os ár kicsit erős... :)

(#14) norbalia87


norbalia87
tag

Nem az Ifos utalata miatt, de egy hasonlo eszkoz android telefonokhoz tervezve kb fele ennyibe kerul.

(#15) #06658560


#06658560
törölt tag

Ennél szerintem a Mad Catz terméke jobb, bár lényegesen drágább.

(#16) Viktor77 válasza norbalia87 (#14) üzenetére


Viktor77
titán

Jól mondod, telefonokhoz.

1-2? egzotikumon kivül nincs olyan, ami megtart egy tabletet, főleg nem akkorát mint a cikkben említettek.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17) Agrippa22 válasza #06658560 (#15) üzenetére


Agrippa22
tag

Személyes tapasztalat?

(#18) #06658560 válasza Agrippa22 (#17) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nem, viszont ergonomikusabb a markolata, plusz kicsit több termékre passzol.

(#19) Csapoati válasza buvartacsko (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Totál olcsó, prémium műanyagból van, egy elefántot is megtartana, a droidra csak szarabb kiegészítők vannak, meg amúgy is szarabbak az appok és játékok, és csak irigykedik amúgy is, akinek nem tetszik!!4!
:D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) maximilian4 válasza Agrippa22 (#13) üzenetére


maximilian4
addikt

Én usb-otg-n rányomtam az ezer éves itthoni kontrollerem azt jóccakát. Nem került semmibe, vagyis kb 300 forint volt az otg kábel és simán kompatibilis vele egy halom játék. Csak hogy ne beszéljek a nagyvilágba: Most kb minden játékkal tudom használni ami rajta van a telómon pl gta-k, beach buggy-k deadtrigger-ek, és a ps1 emulátoros cuccok is.

(Akinek nem volt világos androidról van szó. Nem tudom hogy apple termékeken lehetséges-e, de van egy sejtésem... :D ).

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#21) Agrippa22 válasza maximilian4 (#20) üzenetére


Agrippa22
tag

Igen, tudom, Nexus7 + OTG + Logitech Cordless. :) De ez csak droidon működik és talán kényelmesebb egy Moga Pocket mobilhoz.

(#22) malomkaorm


malomkaorm
tag

Nagyon megorultem, megtetszett a dolog, csak aztan raneztem hogy mennyibe kerul...

Üdv.: Dani

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.