Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KonZumo


KonZumo
tag

Kb mindenhol az lett a lényeg h nagyjából 5k különbség legyen a light és az Blue S tarifa ára között.

"Láttok, hallotok? Ha igen, miért nem?"-Booog

(#2) szemy94


szemy94
senior tag

A P8 Lite M csomagban tavaly májusban 0 FT volt, hova viszik fel már az árát?

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#3) musicryder


musicryder
tag

kb most lett vége a " karácsonyi akciózásnak "...
Pl a P9 is december eleje óta 0 Ft volt Online, 10e ft pedig üzletben... Majd lassan megint engedni fogják az árakat ahogy az idei modellek piacra kerülnek...

Xperia™ X10 mini Pro, Xperia™ M2, LG G Flex 2, Xperia™ Z, Xperia™ Z5, Huawei P9, Xperia™ XZ Premium, Xperia™ 1, Iphone 12 Pro

(#4) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Én max akkor veszek szolgáltatós telót ezután, ha valami brutál jó akció lesz. Mint egy éve a G3 a Telenornál. Amúgy biztos vmi független teló lesz a köv. De az sem mostanában lesz.

[ Szerkesztve ]

(#5) .Szaki. válasza SkyLine3000 (#4) üzenetére


.Szaki.
addikt

Annyi a titka, hogy tűt kell keresni a szénakazalban. A többség rossz ajánlat, de egy-kettő mindig van, amire éppen érdemes lecsapni.

(#6) darvinya válasza .Szaki. (#5) üzenetére


darvinya
titán

Szerintem és több éves független vásárlás után, azt mondom, hogy szolgáltatónál nincs jó ajánlat.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7) SkyLine3000 válasza .Szaki. (#5) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem is akkor a Telenoros haverom szólt, h van ez a G3 jóáron, amikor telót kellett vennem. Gyakorlatilag a pult alól kaptam. Országszerte alig volt belőle.

darvinya: +1
De a G3am kivétel volt. Havi 2540es előfizuhoz 52 volt.

[ Szerkesztve ]

(#8) .Szaki. válasza darvinya (#6) üzenetére


.Szaki.
addikt

Én kétszer is tudtam úgy venni, hogy jól jöttem ki belőle, a mostani telefonom is úgy vettem. Múlik azon is, hogy mennyi ideje vagy az adott szolgáltató ügyfele, milyen tarifád van stb. Olyan kedvezménnyel tudtam elhozni a mostani mobilom, hogy a hülyének is megérte. De aláírom tényleg ritkán van ilyen, és nagyon utána kell nézni.

(#9) janeszgol


janeszgol
félisten

Ezekből egyet se tudnék választani. Talán az Xperia E5 Light előfizuval megérheti.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) Balzak83


Balzak83
senior tag

Az 5s-ért még mindig el mernek kérni egy százast két évre?

(#11) bostone


bostone
addikt

Szolgáltatónál a lényeg a részletfizetésen van.

(#12) Balzak83 válasza bostone (#11) üzenetére


Balzak83
senior tag

De hát minden nagyobb áruházban ott a kamatmentes.

(#13) bostone válasza Balzak83 (#12) üzenetére


bostone
addikt

A szolgáltatót nem érdekli, melyik hitelintézet felé van kintlévőséged, vagy milyen hitelkártyákkal rendelkezel. Az áruhitelnél, egy nagyobbacska hitelkártya megléte, eleve kizáró ok, mivel azt, mint tartozás tartja számon azon a listán, amelyhez bármely bank hozzáfér. Elindul az ügyintézés folyamata, de az eredmény garantált. Az illető búsan billeg el a műszaki osztályról.

A kamatmentest ne is feszegessük. :)

[ Szerkesztve ]

(#14) Balzak83 válasza bostone (#13) üzenetére


Balzak83
senior tag

Tudom, beépített kamat, stb. De ez ott van a Telekomos részletben is, ráadásul a kamatod pluszban ott van a tarifahűségben.

Egyébként meg, de most komolyan, miért akar valaki a hitelkártya tartozása mellé még egy másikat? Szerintem annak oka van, ha nem kapja meg az áruhitelt.

[ Szerkesztve ]

(#15) KoryHu válasza Balzak83 (#14) üzenetére


KoryHu
aktív tag

A hitelkártya hitelkerete tartozásként számít akkor is, ha nem használják. Ez egy elbírált lehetőség és ezért.

Nekem pl csak a 2% jóváírás miatt van, de egyben befizetem.

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.