Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bartucc


bartucc
addikt

50" :Y

Nekem a középre (ki)állított darab tetszik ;]

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#2) Mappa


Mappa
addikt

még mindig erőltetik ezt a gusztustalan talpat :o ha a képnek hinni lehet ...bűár kétlem hogy a néni hónalja alatt az 50" lenne :C

nem kötelező megadni

(#3) T.Peter


T.Peter
őstag

Arról tud esetleg valaki valamit, hogy vajon ez a család is tudja a 2d-3d konvertálást?

(#4) vedini válasza Mappa (#2) üzenetére


vedini
őstag

hát falra kell rakni, egyébként tényleg picinek tűnik, lehet a vékony káva miatt

most vettem PS50B850-et, lehet majd kipróbálom milyen rajta a 3D film, el tudom képzelni, hogy tökéletes, illetve nem rosszabb mint ezeken az új samukon...

workworkwork...

(#5) Probber válasza Mappa (#2) üzenetére


Probber
őstag

De bizony az 50es és sajnos tényleg ezt az esetlen, ronda talpat kapta meg.
Dehogy miért erőltetik azt én sem értem... :)

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#6) #72042496 válasza Probber (#5) üzenetére


#72042496
törölt tag

Mert ha megfogod az egyik száránál, úgy messzebb lehet hajítani, mint a hagyományost. A TV pedig - ahogy az előzőekben írta a kolléga - mehet a falra. Amúgy tényleg ronda, mármint a talp. A TV olyan tizenkettő egy tucat, a lány viszont szimpatikusnak tűnik. :D

[ Szerkesztve ]

(#7) SZKEBE75 válasza Probber (#5) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

falikonzol,esetleg?

Egyre jobbak a Samu plazmák.....

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#8) Sicilian


Sicilian
addikt

Ezek a talpak, ejjj de rondák :O

nothing is true everything is permitted..

(#9) Mappa válasza Probber (#5) üzenetére


Mappa
addikt

nem tudom de ezek a képek olyan csalókák... ezen a képen meg simán rámondanám hogy 100cm ...de ez 50" ? .....azt tudom már hogy amikor vettem a UE40B7000 hogy nem kell nagyobb ...2 hónap után rájöttem 46" alatt nem vennék TV-t .. :D ..de az akkor is olyan kicsi :N

(#4) vedini grat a tv-hez ..az már böszme tv ..és szép talpas :K

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#10) Ijk


Ijk
nagyúr

Azért kíváncsi leszek a tesztekre, főleg a képtulajdonságokra. Vajon milyen egy hasonló árkategóriájú Panasonic-hoz képest. Szerintem már sokan várják, hogy a G20-asok ára essen, ill. a 3D modellé.
Az a talp egy szocreál forgószék lábára emlékeztet.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#11) vedini válasza Mappa (#9) üzenetére


vedini
őstag

fura ez egyébként, pénteken láttam lakásban egy LG 50-eset, nagyon vékony volt a kávája, alig hittem el, hogy nem 42-es.
sajna ha hozzászokik az ember már az 50-es is kicsi, ezért kell a tövébe ülni és barnulni :)

workworkwork...

(#12) g4mer


g4mer
senior tag

Nekem tetszenek ezek a talpak :B

Sic Parvis Magna

(#13) Mappa válasza vedini (#11) üzenetére


Mappa
addikt

vagy kis szobába tenni :DDD

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#14) Squirrel válasza vedini (#11) üzenetére


Squirrel
őstag

Vagy rendelsz USA-ból egy 65-öst, ami még olcsóbb is, mint az itthoni 50-55-ösök.

(#15) madgie válasza Squirrel (#14) üzenetére


madgie
titán

Vámmal, áfával együtt is olcsóbb? Nehezen hihető, de egy pár linkkel meggyőzhető vagyok :))

(#16) TESCO-Zsömle válasza madgie (#15) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Áfa nincs. Azt az USA-ba már megfizetted, itthon nem veszel semmit, ha kintről jön.

Ha EU-ból veszed, akkor meg vám se nincsen.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17) Kakumix


Kakumix
senior tag

Csak nekem akadt meg a szemem a 0,001 ezredmásodpercen? Vagy plazmáéknál ez nem annyira kiugró érték?

szerk.: utánanéztem és inkább vegyétek a kérdésem semmisnek. Ez nem egy kiugróan alacsony érték, legalábbis több másik készüléket is találtam ilyen paraméterrel :)
Lehet, ha tévét veszek ez fog a plazma mellett dönteni és eddig még nem is hallottam róla (tűnt fel), hogy ilyen alacsony a késleltetés?!

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#18) #72042496 válasza Squirrel (#14) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az USA-ban 110 voltos a hálózat, ezzel nem lesz gond? Vagy "univerzális" tápegység van ezekben?

TESCO-Zsömle: Az ÁFA-t nem az USA-ban fizeted, hanem itthon. Ha EU-ból jön a cucc, akkor is. (Vannak kivételek, de az nem tartozik ide.) Nézz utána.

[ Szerkesztve ]

(#19) Duree


Duree
veterán

Nem nagyon szeretem a Samsungot,mert nagyon megbízhatatlanok a termékeik,remélem ezekkel a plazmákkal már más lesz a helyzet.Mivel 3D nem hiszem,hogy olcsóbb kategóriba tertoznának.

duree54

(#20) #72042496 válasza Duree (#19) üzenetére


#72042496
törölt tag

"Nem nagyon szeretem a Samsungot,mert nagyon megbízhatatlanok a termékeik"

És ezt bizonyítandó, az alábbi adatokat osztod meg velünk:

(#21) Ijk válasza Kakumix (#17) üzenetére


Ijk
nagyúr

Igen, a válaszidő jelentősen alacsonyabb a plazmáknál, ezért is jobbak sportközvetítések megjelenítésére. Ez az egyik előnyük az lcd-vel szemben, a mélyebb fekete-magasabb kontraszt, a gyakorlatilag 0 input lag és a természetesebb színek mellett.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22) madgie válasza TESCO-Zsömle (#16) üzenetére


madgie
titán

B*szták már rá nekem nem egy cuccra a vámon az áfát is, hiába ebay, meg izé, meg jajjdebruttó. Ha megvámolják, akkor minden "hülyeséget" ki fognak veled fizettetni, vámot, áfát, kamionosok rántott húsának a mikrózása és az ügyed intézése együttes idején komoly kis órabérrel, satöbbi :(

[ Szerkesztve ]

(#23) Fidel76 válasza madgie (#22) üzenetére


Fidel76
tag

Így ám.
pld ha veszel valamit 40k-ért + postak 10k, akkor a vámon veszik az 50k-nak a vámtételét és ennek az egész összegnek a 25%kát még hozzárakják + már nem is emlékszem, hogy hívják vámköltség. Van valami vámos költség is, hogy megmozdultak. Valami 1500 pénz.

Akkor még hozzájön, hogy kicsamomagolják a vámmeghatározás miatt mi is van benne, de ilyenkor a visszacsomagolásnál a jó magyar szokás szerint 1-2 dolog nem kerül bele vissza.

Csak EU-n belül érdemes nagyobb dolgot vásárolni, mert ott nincs se vám se áfa magánszemélynek.(mondjuk én TV-t így se vásárolnék külföldről)

(#24) TESCO-Zsömle válasza #72042496 (#18) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Utána néztem, és tényleg minden után fizetni kell. :((( :W

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#25) Perillustris válasza TESCO-Zsömle (#24) üzenetére


Perillustris
senior tag

Az mondjuk nem mellékes, hogy ha exportálod az adott terméket, akkor a származási országtól visszaigényelheted az ÁFÁ-t. Amíg nem voltunk EU-s orzság, addig sokan ügyeskedtek ezzel a határon.

Perillustris

(#26) Predator666 válasza bartucc (#1) üzenetére


Predator666
aktív tag

Nos tapasztalatbol mondom: az azsiai nok egytol-egyig freakek. Legalabbis azok, amelyekkel kapcsolatba karultem. :K

Ami a tv-ket illeti. a 0,001 ms valaszido miota szamit nagy durranasnak egy plazmanal?

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#27) lcee79


lcee79
őstag

" Ennek megfelelően azon kevés vállalat közé tartozik a Panasonic, az LG és a Hitachi mellett, akik még látnak fantáziát ebben a technológiában"

Folyton ilyeneket írogatnak a cikkekben
Pedig ha jól tudom a plazma tv-ken sokkal jobb a 3D a mélyebb kontraszt a gyors válaszidő stb, stb, stb

Akik a cikkeket írják ezt biztos tudják...nem?

Amúgy én panasonic párti vagyok :)
Amúgy élőben szerintem szebben néz ki egy pana mint ezek.
A képeken általában nem jön át.
Samsung nem arról híres amúgy sem hogy micsoda fantasztikus technikát tesz bele a készülékeibe
inkább arról hogy szép....

Nekem csak egy samsung készülékem van egy telefon, de nem vagyok vele annyira megelégedve, sajnos..:(

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#28) Ijk válasza lcee79 (#27) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az érdekes, hogy a legtöbb "kommersz" tesztben vagy csak LCD szerepel, vagy pedig az addig csavarják az egészet, hogy az lcd-t hozzák ki győztesnek, miközben egy átlag plazma jobb képminőséggel bír, mint egy átlag LCD-TV.
Szerintem a tv-t vásárlók fele azt sem tudja, hogy lcd-n kívül létezik más, vagy még a fogyasztásbeli és egyéb téveszmék miatt meg sem fontolja a plazmát. A magyar átlagot tekintve 150-200k-nál többet nem költenek az emberek ilyen szórakoztatóeszközre. Márpedig egy 42"-os Panasonic plazma keresztben lenyel egy ugyanilyen árú LCD-t.
Mindenesetre nekem édes mindegy hogy ki mit vesz, sajnos nem vagyok benne a plazma-bizniszben.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#29) Perillustris válasza Ijk (#28) üzenetére


Perillustris
senior tag

Nézd, nyilván van sok objektív és független teszt, de az én egyik régi cégemet anno megkereste egy magazin egy konkrét ajánlattal, miszerint ha kifizetjük az igényelt összeget, akkor első helyen végez a termékünk. Nem fizettünk, s mily meglepő, harmadikok lettünk a cikkben, különféle badarságokat összehordva. Mivel szűk piacról volt szó, nem ért meglepetésként senkit, amikor megtudtuk, hogy az első helyezet nem volt rest fizetni a hirdeté tesztért.

Így lehet ez nagy általánosságban az általad említett esetekben is. Sőt, még azt is el tudom képzelni, hogy a szerkesztők nem bíznak annyira az olvasókban, s nem nézik ki belőlü(n)k, hogy tudunk "vigyázni" egy plazma megjelenítőre, s inkább az LCD-t nyomják, "abból nem lehet baj" alapon.

A plazmák energiafogyasztása is beégett(sic!) az emberekbe, a technológia is idegenebbnek tűnik, hisz LCD még a mikrosütőn is van, ez sem mellékes.

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#30) Tidus


Tidus
addikt

Szrintem a stabilitás miatt vannak azok a talpak, viszont minnél tovább nézem annál jobban tetszenek.
Egy ovál talp nem igazán lenne stabil ekkora tv-nél.

(#31) 9950es válasza Kakumix (#17) üzenetére


9950es
aktív tag

dlp projektor szintén zenész, az lcd meg világéletében szar volt ;)

120 fps or GTFO :D

(#32) Ijk válasza Tidus (#30) üzenetére


Ijk
nagyúr

Már miért ne lenne stabil az ovál? Ez a megoldás semmivel nem stabilabb, sőt.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#33) Integra


Integra
titán

tipikus gagyi samsung design..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#34) Tidus válasza Ijk (#32) üzenetére


Tidus
addikt

Ha a legmegfelelőbbek a lábak egymáshoz képest bezárt szögei, akkor a geometria szerint stabilabb a négy láb.

(#33) Integra: Akkor miért használsz SyncMaster-t?

[ Szerkesztve ]

(#35) Integra válasza Tidus (#34) üzenetére


Integra
titán

1. nézz rá a 770p-re, köze nincsen ehhez a mai fekete lakkpiacoslook-hoz
2. már rég u2410-et koptatok.
egyébként meg monitorokról beszélünk, miközben itt tévékről van szó. nem teljesen értem ezek után az összefüggést.
igen, tévéből meg nem samum van:)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.