Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Goblin12


Goblin12
őstag

Város. :K

(#2) Sicilian válasza Goblin12 (#1) üzenetére


Sicilian
addikt

+1 nálam is várományos. :K

nothing is true everything is permitted..

(#3) kissd01


kissd01
tag

Várjuk! :R

(#4) VictorHUN válasza Goblin12 (#1) üzenetére


VictorHUN
aktív tag

nyelvtan egyes

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#5) korion válasza VictorHUN (#4) üzenetére


korion
senior tag

Az előző is jó volt!

úgy,h ez tényleg vArÓs!

csak ne legyen Kol of gyutis,ugrabugra feelingje! :N

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#6) oriic válasza korion (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Codos? :D Láttad kik csinálják? DICE. :D

Live-Die-Respawn

(#7) Akos96 válasza oriic (#6) üzenetére


Akos96
senior tag

Már a BF3 is messze codosabb (futkározós-automatánnagyvilágbalődözős) volt, mint amennyire kellett volna. Csak volt benne 64 fős (esetleg járműves) CoD mód is, és az internet népe elkezdte azt hinni, hogy amiatt lényegesen másabb, mint a CoD. Persze azért másabb volt (több bug, kevésbé funkcionáló hitbox, néha ki kellett erpégézni egy tankot, lehetett űrhajó irányítású repcsiket vezetni, néhány falat ki lehetett lőni, a fegyvereknek volt visszarúgás-féléjük), de az FPS multi műnemén belül mégsem helyezkedik el annyira más műfajban a CoD-hoz képest, mint amennyire azt sokan gondolják.
Amúgy én bírtam, amíg nem lett tele csalókkal és amíg volt jó sok szerver, bár a premium-rendszert nem tudtam soha megkedvelni (vagy létjogosultságot tulajdontani neki). Kedveltem mindkét BF szériát, de nem gondolom, hogy feltétlen öröm, hogy a Battlefrontot a DICE csinálja. Persze ettől még sikerülhet jól.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#8) csiki_92 válasza Akos96 (#7) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Azon kívül, hogy mindkettőben lőni kell, nem hiszem, hogy olyan nagyon hasonlítana a Battlefield és Call of Duty egymásra.

(#9) Akos96 válasza csiki_92 (#8) üzenetére


Akos96
senior tag

Amikor épp nem tankokból lövöldözöl másik tankokra, hanem mondjuk egy infantry only mapon harcolsz, akkor azért eléggé szembetűnik, hogy a BF fegyverkezelése és a tűzharcok milyensége nem különbözik sokban a CoD-tól. Ha pedig nem hinnéd el, a TDM/hent mód meggyőz róla. Ha az ember játszott normálisabb taktikai lövöldével (Red Orchestra, Insurgency) és más, nem feltétlen multis FPS-sel, akkor az újabb BF és CoD részek lövöldözés-metódusa között nem biztos, hogy sok különbséget fog látni - persze vannak.

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#10) tuki2200 válasza VictorHUN (#4) üzenetére


tuki2200
senior tag

Vagy mondjuk mobil eszköz, automata javítása ? :) tipikus magyar rosszindulat 5-ös

[ Szerkesztve ]

(#11) csiki_92 válasza Akos96 (#9) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Egyik sem épp taktikai lövölde, de azért én korántsem mondanám ugyan olyannak a két játékot (vagy éppen a BF-et CoD-osnak, esetleg fordítva). Volt szerencsém kipróbálni mindkét szériát, Battlefield-et aktívan játszom, CoD-ból csak Ghosts-ot próbáltam, mikor free weekend volt, de nem mondanám hasonlónak a két játékot azon túl persze, hogy mindkettő árkád lövölde.

De ez a hír a Battlefrontról szól, szóval a cikkhez is hozzászólva: Juhúú, már alig várom! :DD :DD

(#12) korion válasza oriic (#6) üzenetére


korion
senior tag

tudom,h ők :R

i love dice

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#13) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

VÁRÓÓÓS :D
DICE meg nálam akkor lett igazi király mikor elkészítették a Mirror’s Edge :D
Ja annak a második részét is nagyoon várom már :)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#14) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Remélem besza behu lesz:DDD

(#15) deakpeti


deakpeti
tag

Remelem jo lesz. de melyik oldalon lehet nezni a stream et?

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.