Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sTERNI


sTERNI
senior tag

Mi a jó élet ez? :U

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#2) JetiRulez válasza sTERNI (#1) üzenetére


JetiRulez
őstag

Nekem egy felturbózott Interstate remake-nek tűnik. Nem néz ki rosszul, csak a PS3 exkluzivitás...

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#3) G.A.R. válasza JetiRulez (#2) üzenetére


G.A.R.
csendes tag

A Twisted Metal régebbi franchise...

http://www.youtube.com/user/TheGamecastChannel

(#4) Herczi


Herczi
senior tag

Én a demo multi részével játszottam. Igényes, jó játék, de nem nekem való, nagyon nagy a káosz benne. Aki szereti a pörgős, arcade roncsderbiket + fegyvereket annak tetszeni fog. Az átvezető videok meg rohadt jók, nem tudom mit vágnak ki belőle.

(#5) wikings2


wikings2
őstag

Érdekes :D Kajakra amikor jött az iron maiden kicsit silent hilles feeling kapott el xD kb 1 másodpercre :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#6) JetiRulez válasza G.A.R. (#3) üzenetére


JetiRulez
őstag

Már látom. Nem néztem utána. :B

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#7) Apika


Apika
Közösségépítő

Nem hinném, hogy ez a játék sokakat lekötne...

(#8) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

késik egy elmúlt korszak játékának hiába felturbózott de elmúlt játéka. ó minő kár ez..
valaki ezt a játékot várja?
annak idején is volt pár része mégse volt olyan hangulatos mint az egy szem vigilante8

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#9) maszi99


maszi99
őstag

Ez nagyon perverz játék, olyan dolgokat raktak össze amiket még álmomban se tennék :DD
Attól még van akinek bejöhet :U

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#10) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Embere válogatja, hogy kinek mi. Míg pl. mindenki a Paranormal Activity filmeket ócsárolja, Én már 3x is megnéztem. Nagyon bejön. ;)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.