Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Hát pedig azért én megnéztem volna mindkét készüléket egyszerre a piacon, már csak abból a szempontból is, hogy melyiket vegyem :D

(#5) Ali G.: Mert mások többet újítanak? S5-ben is sokat újított a samu...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#102) BlackSoft válasza buvartacsko (#54) üzenetére


BlackSoft
addikt

Egy 8mpixel körüli előlapi kamera azért jó lenne :)

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#103) Csapoati válasza BlackSoft (#102) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ugyan mire?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#104) BlackSoft válasza Csapoati (#103) üzenetére


BlackSoft
addikt

Selfie? Sony-nak már van az Xperia C3, aminek az előlapján vaku is van.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#105) Csapoati válasza BlackSoft (#104) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A vakut meg megertem, de a szelfihez nem csillio megapixel kell, hanem egy normalis optika.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#106) BlackSoft válasza Csapoati (#105) üzenetére


BlackSoft
addikt

Igen, kell a normális optika is, de akkor már lehet nagy felbontás is. Nem egy űrtechnológia már a 8 megapixel.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#107) Csapoati válasza BlackSoft (#106) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem urtechnika, csak feleslegesen dragitana a cuccot.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#108) phanze válasza BlackSoft (#104) üzenetére


phanze
aktív tag

Selfie betyároknak oppo n1 et ajánlom!:)

(#109) Zjunior válasza blackydan (#85) üzenetére


Zjunior
veterán

Istenkém, a szellemi okos:DD.
Mikor késett valaha is ?:DDD
Facepalm.

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#110) BlackSoft válasza Csapoati (#107) üzenetére


BlackSoft
addikt

Nem drágítana, egy iPhone 6 kb 120ezret ér. 200 felett kerül majd piacra. Tehát bőven beleférne, $2-al kevesebben keresnének minden készüléken...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#111) buvartacsko válasza blackydan (#89) üzenetére


buvartacsko
addikt

Amit az interneten olvasol az mind igaz. :) Sokszor felröppen ez a hír es mindig megjelenik "időben" a telefon. Bár nem tudom mi számít neked annak hiszen soha nem volt eddig kijelentve hogy na ekkor lesz elérhető.

(#112) buvartacsko válasza BlackSoft (#110) üzenetére


buvartacsko
addikt

Te hogyan tudod megállapítani egy telefonról ami meg sem jelent , biztosan semmit se tudni róla hogy mennyit er? LOL. Elképesztő hogy mennyi szakértő van ebben az országban, mennyi jos tehetség es megmondó ember. Nem is ertem ennek fényében hogy miert tart itt az ország.

[ Szerkesztve ]

(#113) halkow


halkow
őstag

több gyárat kéne létrehoznia

Alcatel onetouch idol2s the king

(#114) buvartacsko válasza Ali G. (#90) üzenetére


buvartacsko
addikt

Elárulom neked hogy nem csak az Apple termékei miatt állnak sorban. Sőt más országban ezzel semmi gond nincsen, csak ez az ország van lemaradva 20 evvel. :) másrészt szoktál te is sorban állni szerintem egyéb dolgokért. Arról pedig nem az Apple tehet hogy Magyarországon megveszik a 12 évesek hogy menozennek vele, arról sem az Apple tehet hogy itthon ilyen drága. Ha azt hiszed hogy az Apple táborában vannak csak agy hallottak akkor elég durván tévedsz... Az Androidosok között is akad egy pár.

(#115) Csapoati válasza halkow (#113) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mármint a Foxconnak? :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#116) BlackSoft válasza buvartacsko (#112) üzenetére


BlackSoft
addikt

Ép ésszel... Gyártási költség $30 körül lehet...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#117) Csapoati válasza BlackSoft (#116) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Persze, 30 dollár... egyrészt az anyagköltséget szokták nézni, az valami kétszázvalahány dollár (bővebben itt), másrészt a kutatás-fejlesztés meg a marketing is baromi sokba kerül, azt is le lehet bontani készülékenkénti költségre. Ettől függetlenül nyilván baromi magas a profitjuk, de minden annyit ér, amennyiért meg is veszik.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#118) buvartacsko válasza BlackSoft (#116) üzenetére


buvartacsko
addikt

Na, akkor te tudsz valamit meséld el pontosan milyen lesz az i6. Pontosan milyen anyagokból van stb. Hallgatunk, mesélj. :)

(#119) flexxx2


flexxx2
őstag

Ahogy növekszik a kijelző itt is, egyszer el kell hagyniuk azt a gombot elölről, sok helyet foglal.

(#120) BlackSoft válasza Csapoati (#117) üzenetére


BlackSoft
addikt

$30 mint darabár a futószalagon... Anyag, 1 db előállítása egyedül kb 60-80ezer forint lehet. Ha 140-ért adnák, már piszok nagy lenne rajta a haszon, mert nem egy darabot állítanak elő, hanem sokat, így pedig $30 egy darab leosztva...

(#118) buvartacsko: Ezt az offenzív stílust be lehet fejezni, ez nem az az oldal...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#121) janeszgol válasza azopi74 (#98) üzenetére


janeszgol
félisten

Nevetni fogsz. Van több iPhone Touchom is (1G, 2G, 3G és volt 4G is). Ezeken egy kézzel gépeltem, mégpedig a tartó kezemmel. A másik magam mellett. Gyakorlatilag az évek alatt alig vétettem hibát gépelésnél. Nem is emlékszem rá, hogy lett volna ilyen.

Öcsém telefonjait is sorra próbáltam (S3, Note 3, L625) és bizony minden negyedik ütés átlagban mellé ment*. Pedib biz' isten jó helyre tettem az ujjamat (hüvelykujj).

Sőt! Valamikor a Nexus 7 (2012) táblámon is sikerül mellé ütnöm*. (Itt már a másik kezem mutatóujja. Mivel a 7 col nem egykezes téma.)

*Pontosabban a szoftver üt mellé. Az ujjam a helyén.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#122) flexxx2 válasza janeszgol (#121) üzenetére


flexxx2
őstag

"*Pontosabban a szoftver üt mellé. Az ujjam a helyén." Hihihi :) Ez aztán a vicc

(#123) janeszgol válasza flexxx2 (#122) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem vicces. Próbáltad már?

2 dolog miatt lehet ez. Vagy rosszul van megírva a szoftver vagy vacak az érintő (olcsó). Ugye egy Note 3-nál az utóbbi nem kerülhet szóba.

De cáfolj meg nyugodtan.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#124) BiP válasza janeszgol (#123) üzenetére


BiP
nagyúr

Vagy csak máshol van az érzékelési pont, és egyszerűen csak meg kell szokni.
Én Symbianról váltottam WP-re, az elején csomót melléütöttem, mert minden rendszeren "más stílusban" kell gépelni. Ilyen egyszerű.

(#125) buvartacsko válasza BlackSoft (#120) üzenetére


buvartacsko
addikt

Jolvan akkor a hülyeségek gyártását is be kellene fejezni.

Szerinted egy termek hogyan keletkezik? Szerinted az applenek csak a gyártási költséget kell megfizetnie ? Marketinget, stb nem? Esetleg azokat a mérnököket akik megtervezik a hardvert, (mert hogy nagyrészt a cpu is saját) szoftvert (iOS)? Vagy magátol készülnek el ezek a telefonok? Nem tudom mit gondolsz. Azt is figyelembe vehetned hogy milyen minőségű alkatrészek kerülnek a telefonba, mert elhiheted hogy nem egy nexus szintről beszélünk. A nexus 4 hangszórója, mikrofonja, kamerája pl közel sincsen egy i5hoz. Megis itthon 30-40 ezerrel volt olcsóbb mint az i5. Anyag használat? Alu, üveg, ZAFIR! igen, nyilván 10 ezerből megvan egy i6.

(#126) BlackSoft válasza buvartacsko (#125) üzenetére


BlackSoft
addikt

1. Ezzel a hsz-el csak azt tudattad, hogy az Apple-től nő a fa**od...

2. Azt hiszem lényegesen jobban át tudom látni, amikor épp egy ilyan helyen dolgozom, ahol a sok kedves fogyasztónak készítünk elő mindent, hogy ő majd 30x-os áron megvegye :) Marketingesek itt vannak a szomszéd épületben, rálátásom van az ő munkájukra is, tudom hova mennyi pénz megy... Majd amikor elmész egy boltba, és veszel egy ruhát, vagy iPhone-t, akkor jusson eszedbe, hogy amit mi eladunk neked 50-60 ezért, azt mi itt úgy nézzük, hogy 6-8 ezer forint volt darabja. Ezért tudunk hatalmas akciókat is csinálni a boltjainkban, hiszen ha 40-50%-al csökkentjük árainkat, akkor is profitot termel a cég :))

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#127) Csapoati válasza BlackSoft (#120) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Egyebkent tudsz olvasni? Ott volt a cikk, amit belinkeltem, 213$ az i5S anyagkoltsege. Erre meg rajon a forgalmazas, a marketing es a fejlesztes koltsege. Nem tudom hol dolgozol, de ha ilyen a szemleletmodod, akkor ott valami nincs jol.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#128) buvartacsko válasza BlackSoft (#126) üzenetére


buvartacsko
addikt

Oke. Akkor szerinted a termékek maguktól elkészülnek és nem kell hozza emberi beavatkozás, ezek utan csak a gyartasert kell fizetni 7 ezer forintot (minden esetben!) utána pedig el lehet adni 200ert a 120at erő i6ot.

Szerintem ne hasonlits egy magyar céget egy külföldihez ahol dolgoznak is. :)

Vagy nézzük másik oldalról: megterveztetek veled egy hardvert es hozza szoftvert, több száz munka órád van benne, majd amikor elkeszultel megköszönöm, pénzt nem kapsz en meg legyartom az alkatrészeket pár száz forintért, hiszen az előbbi hszed alapján a te munkád semmit nem ért. Vagy ha ért akkor ezek szerint magadra izgulsz...

[ Szerkesztve ]

(#129) BlackSoft válasza buvartacsko (#128) üzenetére


BlackSoft
addikt

Nem M.O., hanem Európa egyik legnagyobb cége vagyunk :) Szóval ha fél áron adnánk mindent, akkor is lenne profit... Ez így van sok helyen, főleg egy Applenél.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#130) buvartacsko válasza BlackSoft (#129) üzenetére


buvartacsko
addikt

Igen, a ruha gyártás teljesen azonos egy iPhone gyártásával. :R nincsen miről tovább beszélni. Legyszi mondd el melyik márka hogy tudjam melyiket kell ezután kerülni ami elnondasod szerint is szar. ;)

(#131) ak76 válasza buvartacsko (#125) üzenetére


ak76
senior tag

Az anyaghasználatot én nem citálnám ide,amit az i5-el műveltek felületkezelés címen,az egy suttyó tanyasi szinter üzemből kikerült salgó polcnál talán még elmenne,de egy telefonnál ami alaphangon 200K,annál finoman szólva sem elfogadható,nézz körül,nincs egyetlen épen maradt példány a fekete ötösök közül,szinte mindről viharos gyorsasággal kopott le a bevonat,barátom amint észrevette hogy a féltve vigyázott ötöse levedli a bevonatát,felpolíroztatta valami szakival,így kinéz valahogy,de a feleségemé,aki plüsstokban,meg tokban tartotta,úgy néz ki a kerete mint amivel feltörölték az aszfaltot.
Mindezt a minőség tekintetében etalonnak számító i4s után összehozni,nem gyenge teljesítmény...
Értem én hogy forever Apple,meg i love you iOs,de azért lássuk már a fától az erdőt.
A Nexusos hasonlatot nem is értem,kiváló hangminőséget produkált a cucc,meg aztán nem igazán emlékszem semmilyen tesztre ahol elmeszelték volna az i5-el szemben pont a hangszórója okán.

[ Szerkesztve ]

(#132) BlackSoft válasza ak76 (#131) üzenetére


BlackSoft
addikt

Nem érdemes vele vitázni... iFanboy...
Én is szeretem az Apple-t, de tudom mi hogy működik.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#133) Csapoati válasza BlackSoft (#132) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azert a 30 dollaros aranykopesed nem ezt bizonyitja. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#134) buvartacsko válasza ak76 (#131) üzenetére


buvartacsko
addikt

Ha gondolod csinálok neked a több mint 1 éves telefonomrol... (i5) teljesen hibátlan. Annyi a titok hogy vigyázni kell ra. Nagyon érdekes az alaphangon 200. Nekem sikerült 180ert beszerezni. Na mind1.

A hang minőséget nem a belső hanem a külső hangszóróra értettem. A nexus 4 es az 5 is egy trágya halom ebben a tekintetben. Lejatszunk egy videót vagy egy családi felvételt es messze az iphoneon a legelvezhetobb, hiába van a másik kettőnek 5" kijelzője. Van mind3 a családban, tudom miről beszélek. Arra próbálok célozni hogy nagyon jo hogy van 100 ezerért négy magos proci meg 2 giga ram, ettől az anyaghasznalat es a többi komponens nagyon gyenge tud lenni egy iphonehoz képest. Nyilván adódik ez az árából , es pont ezekért drágább az iPhone is. Persze elfogadom hogy másnak egy telefon mar csak annyit jelent hogy 4 mag proci meg 2ghz illetve 3 giga ram oszt' akko' rendben is vagyunk meg ugyebár ez a legnagyobb lényeg.

Persze tudom mindenki fanboy aki szerint nem egy rakás szar az Apple. :)

[ Szerkesztve ]

(#135) buvartacsko válasza Csapoati (#133) üzenetére


buvartacsko
addikt

Biztos valami kínai másolatot vett ennyiért. ;)

(#136) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

iPhab? Borzalmasan hangzik. :DDD

(#137) blackydan válasza Zjunior (#109) üzenetére


blackydan
senior tag

Valo igaz sosem a megjelenessel voltak problemak sokkal inkabb azzal, hogy azt kommunikaltak az emberek fele mi miert csuszik... (kapacitasi problemak). Aki ezt megerti megerti aki nem az nem nem fogok haboruzni 😉

Mondjuk akkor is elsuthetnek ilyen problemakat, ha ez nincs is jelen nalunk elvegre ez is reklam es felcsigazza a vasarlokozonseget

[ Szerkesztve ]

(#138) BlackSoft válasza Csapoati (#133) üzenetére


BlackSoft
addikt

Volt is cikk még az iPhone 4S idején is... $12 volt a futószalagon egy darab. Érted? Az anyagár akkor érvényes, ha 1DB-ot akarunk legyártani. De amikor napi 50ezer darab borul le a szalagról, akkor az 1 darabra jutó ár sokkal kisebb... Így jön ki egy olyan kb $30 (lehet több, lehet kevesebb, függ a legyártott mennyiségtől).
Így már csak érthető, ennél jobban nem tudom elmagyarázni.

Elmész egy nyomdába, és az mondod, kell neked ilyen meg ilyen nyomtatvány. Azt fogják mondani, hogy 10,000db-nál az 1 darab ára 50FT, 500,000db-nál az 1 darab ára 18FT, 1,000,000, és felett meg csak 7FT/db.
Ugyan ez van mindennek a gyártásánál. 1 darab iPhone $300, mert annyiba kerül előállítani. De ha már 10,000-ret kérsz, akkor lehet csak $50 lesz darabja, mert a gépet nem 10 percig kapcsolják be, és nem egy darabra szereznek be alkatrészeket, anyagokat. Nagy mennyiségben, amikor megveszik az összetevőit, akkor jóval olcsóbban kapják meg.

De amúgy, ha azt nézzük, akkor én is összevásárolhatok minden szart, ami egy iPhone-ban (vagy bármilyen telefonban) van, és egy 200k-ért kínált telefont legyártok magamnak 60-70ezer forintból.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#139) Csapoati válasza BlackSoft (#138) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az anyagár fix 1 és 8 millió db esetén is (nyilván kicsit sarkítva, mert nagyobb megrendelésekre alacsonyabb árat kapnak meg). Amire te gondolsz, az a gyártási költség, de az nincs benne a 213 USD-ban.

iPhone 4S: iSuppli, which is known for its gadget component costs analysis, released a breakdown of the parts that make up the iPhone 4S. The most basic 16GB model carries a bill of materials worth $188. Add in the manufacturing costs and it jumps to a grand total of $196. Adding a few gigabytes doesn't greatly increase that cost; a 32GB iPhone 4S costs $207 to make and a 64GB is $245.

Szóval milyen 13 meg 30 dollárokról van itt szó? 188 dollár egy db telefon anyagértéke, a gyártással felmegy 196-ra. De ez nem azt jelenti, hogy napi 1 db kerül ennyibe, hanem a legyártott kismillió telefon darabonkénti költsége ennyi.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#140) BlackSoft válasza Csapoati (#139) üzenetére


BlackSoft
addikt

Nem gyártási költségre gondolok. Kell 1db ilyen meg olyan chip a telefonba. Egy darab kerül mondjuk $20-ba. De ha a gyártótól rendelek 5,000,000db-ot, akkor darabját $5-ért fogják adni. Ez igaz a többi alkotóelemére is. Talán csak a ház a kivétel (és csak fémház esetén), viszont az nem drága tétel, kis mennyiség van felhasználva. Mint mondtam, volt is egy cikk, ahol kiderült, hogy dolláros tétel egy db iPhone 4S a gyártósoron, de ha magunk akarjuk előállítani (tehát 1db-ra elég anyagot rendelünk a gyártóktól), akkor 60-70 ezer forintból összerakunk magunknak egy 4S-t (a cikk írásakor jelent meg, tehát drága volt a teló még akkoriban).

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#141) Csapoati válasza BlackSoft (#140) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Várom azt a cikket, ugyanis a fenti cikk sem 1 darab árával számol ahogy olvastam, hanem ezek leosztott árak a milliós termelésből. Ráadásul nehezen hinném, hogy egy SoC 1-2 dollár lenne, vagy a kijelző... gondolj már bele.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#142) BlackSoft válasza Csapoati (#141) üzenetére


BlackSoft
addikt

Nem, nem $1-2. De ha ha veszel sok ezer, tízezer, százezer dollárért, akkor olcsóbban kapod lényegesen. Ez minden tekintetben így megy. Szolgáltatásokra is igaz, erre pár példa:

Egy futárcégnél 1800-2500FT feladni egy 10kg-os csomagot. Mi feladunk 500FT-ért 50kg-ost. Miért? Mert havi ezret elküldünk...

1500FT a havi előfizetésem a T-Mobil-nál, és korlátlan beszélgetésem van, korlátlan roaming, korlátlan LTE (4G) internet használat, korlátlan SMS. Miért? Mert annyi előfizetést vettünk (szerződéses partnerként), hogy ilyen 1500FT-okból havi €40,000-t fizetünk :)

Nézz meg egy boltban 1db barna ragasztószalagot mennyibe kerül. 300-400FT... 26FT-ért vesszük darabját :B

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#143) gusthy válasza Örni (#17) üzenetére


gusthy
veterán

Valamint hogy 640 kB mindenre elég.

(#144) buvartacsko válasza gusthy (#143) üzenetére


buvartacsko
addikt

Ezt pont nem az Apple mondta.

(#145) gusthy válasza Touch-ko (#82) üzenetére


gusthy
veterán

Azt hiszem, nálad nagyobb iparági elemzők állapították már meg, hogy az Apple nem trendmaker egy ideje.
Amúgy Jobs nem azt mondta, hogy akkortájt a 3,5 coll a tuti, hanem örökké.
Ennek pedig nem volt sok értelme, ha figyelembe veszed, hogy az iPhone felületének mekkora része a kijelző (pl a versenytársakhoz képest) , látható, hogy a készülék adott méret mellett tartása esetén is lehet növelni a kijelzőt.

(#146) joey04 válasza blackydan (#137) üzenetére


joey04
titán

Nem ők kommunikálják ezeket.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#147) Touch-ko válasza Csapoati (#100) üzenetére


Touch-ko
őstag

Latom mit nyom. Am vannak az Apple-t fikazok kozott is igazi gyongyszemek :) Ezert lassan jobban megeri itt olvasgatni, mint filmet nezni :)

(#148) BiP


BiP
nagyúr

Most tényleg azt kell egymásnak magyarázni, hogy egy akármilyen termék egységára nagy mennyiségben kedvezményesebb?

(#149) Touch-ko válasza gusthy (#145) üzenetére


Touch-ko
őstag

`Azt hiszem, nálad nagyobb iparági elemzők állapították már meg, hogy az Apple nem trendmaker egy ideje`
-A nagyobb elemzok megallapitottak a nem letezo telefon kesni fog. Anno megalapitottak, hogy jon egy iPhone Mini is, az Apple TV, olcso iPhone, az iPhone 5C az olcso (cheap) iPhone lesz, meg sok egyeb mas.

Szoval en nem hiszek mar nagyon az elemzokben. Raadasul ha kiternenk az elemzoi varakozasokra a negyedeves revenue-nal, akkor lathatnank, hogy azt sem tudjak mit csinalnak. Egy harom labu doglott macska jobban `elmezne`, mint nagyon sokan...

`Amúgy Jobs nem azt mondta, hogy akkortájt a 3,5 coll a tuti, hanem örökké.`
-Nem hasznalta az `orokke` szot ha jol emlekszem. Mellesleg mar evek ota nem O vezeti a ceget, Tim Cook ideje ota mar mas szelek fujnak.
Trendmaker vagy sem, ezt nehez lenne eldonteni. Teny, hogy az Apple bevezet valamit, (iPod, iPhone, iPad, MBA, Mac Mini, etc) akkor eleg sok ceg megprobalkozik hasonloval.
Majd akkor fog kiderulni kinek van igaza, amikor bemutatjak az iWatch-ot. Mar most is lehet kapni okosorat, kivancsi vagyok, (ha lesz iWatch egyaltalan) mennyit fog valtozni a most kaphato termkekek kulseje, illetve bizonyos feature listak miben fognak elterni a mostaniaktol az Apple oraja, karkotoje hatasara. Legutoljara (4 evvel ezelott mutattak be uj termeket) eleg szamottevo valtozason ment keresztul a tablet iparag.

Szoval varjunk a kijelenteseinkkel az iWatch(?) bemutatasaig.

(#150) Csapoati válasza BlackSoft (#142) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sokadjára mondom, hogy a 188 illetve a 213$ anyagköltség nem egy darabos rendelési tételekre vonatkozik. A most bemutatott új Intel SoC-ok 10-13 dollárba fájnak és nyilván nem egyesével adják el őket, gondolom ez x ezer darabnál él. Mondhatsz nekem bármit, ha konkrét cikk vagy forrás nincs, nem fogom elhinni, hogy tizenvalahány dollárba kerül egy komoly műszaki termék.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.