Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ucli


ucli
senior tag

Jaaj most mi lesz...
Ez nem oneplus :O

[ Szerkesztve ]

(#2) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

odacsap majd rendesen a samesung eladásainak, szerencsére.

(#3) BiP


BiP
nagyúr

Már a 4,7"-os példány is méret-szemléletváltásra készteti az iFanokat, a még nagyobb kijelzős verzió gyanítom kevesebb embert vonz, ezért a késése szerintem nem olyan fájó pont.

(#4) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

Ezt minden évben eljátsza az Apple "Jaj késik a legújabb iPhone, gyorsan vedd majd meg jó drágán mert nem sok lesz belőle!".

És akkor a sok birka megveszi első nap jó drágán.

Tudom, hogy nem az Apple mondta, hogy késik az iPhone, de mindig ez van.

(#5) Ali G. válasza Stanley-B. (#2) üzenetére


Ali G.
senior tag

biztosan odacsap ha olyan sokmindent újítanak benne mint az iphone 5s-ben :D LOL :D

(#6) petymeg2033


petymeg2033
tag

Az ilyen pletykákat amúgy is érdemes fenntartásokkal kezelni, de nekem ezek a méretek már a kezdetektől gyanúsak voltak.

A mostani 4"-hoz képest elég éles váltás lenne egy 4,7" és 5,5". Valahogy logikus lenne egy 4,3-4,5" verzió, ami áthidalhatná a méreteket. Ezen elindulva inkább valószínű egy 4,3-4,5" és egy 5(-5,5)" variáns, bár biztosat ugye nyilván majd csak a megjelenéskor tudunk.

Ettől függetlenül érdekes megfigyelni, hogy az Apple trendteremtőből inkább trendkövető lett, illetve az évente 1(-2) készülék nem alkalmas a gyorsan változó felhasználói igények lekövetésére.

(#7) pikszel válasza Stanley-B. (#2) üzenetére


pikszel
őstag

Már meg is nyugodtam. Szerencsére.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#8) Stanley-B. válasza Ali G. (#5) üzenetére


Stanley-B.
őstag

majd meglátjuk, hogy igazam lett e :) (igen)

(#9) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Megvan a napi Apple hír, egy hivatalosan nem létező telefonról... így már az eső is eshet az sem zavar... :))

(#10) Ali G. válasza Stanley-B. (#8) üzenetére


Ali G.
senior tag

nem fogom sajnálni a samsungot, végülis megérdemli, de az apple-t sem sajnálom, ha nem jön be a phablet projekt :D

(#11) ithomas válasza Stanley-B. (#2) üzenetére


ithomas
őstag

És ez neked miért olyan jó....részvényes vagy :F

Real eyes realize real lies!

(#12) BoC1ka válasza BiP (#3) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Az 5.5 szerintem nem a jelenlegi iFanoknak szól, hanem a konkurens rendszert futtató 5+"-os telefonokat használó egyéneknek akik kipróbálnák a rendszert viszont eddig nem volt számukra elég nagy teló.

A kisebbik nagy szól a jelenleg is apple-t használó embereknek, logikus hogy őket akarják ellátni előbb.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#13) Superbad


Superbad
tag

Késni fog, mert még írják a nullákat az ára után. :)

(#14) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Az sem biztos, hogy lesz ilyen, de már késhet hír van. ;] :))

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#15) Stanley-B. válasza ithomas (#11) üzenetére


Stanley-B.
őstag

igen

(#16) ithomas válasza Stanley-B. (#15) üzenetére


ithomas
őstag

:N

[ Szerkesztve ]

Real eyes realize real lies!

(#17) Örni


Örni
senior tag

Szólni kéne az Applenek, hogy a 3.5"-es az ideális méret és annál nagyobbat nem fognak venni az emberek! :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#18) CoDWaW07 válasza Ali G. (#5) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Akkor meg végképp odacsap ha a Samsung is annyit változtat a készülékein mint eddig ;] :DDD

BoC1ka: szerintem is, plusz én azt sem tartom kizártnak hogy más néven jön szóval lehet nem is kimondottan iPhone néven lesz :)

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#19) Cyberpunk válasza Örni (#17) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szólj! A cím ismert. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#20) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Nem lenne olyan gáz ez a kijelzőméret, csak az a gond, hogy a kiszivárgott példányokon is jól látszik, hogy sajnos a káva mérete is maradt alul és fölül egyaránt. És ezzel a kávával egy 5,5 colos telefon azért igencsak légycsapó méretű lesz...

Minden szavam magánvélemény!

(#21) Cyberpunk válasza tothmaxy182 (#20) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ha elhisszük, hogy valóban az van a képen, ami!

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#22) Duree


Duree
veterán

Jobb lenne,ha semmilyen telefonnal nem jelennének meg.Lehet,hogy valakit beperelnek mert a 4,7" kijelzőt ők találták ki.

duree54

(#23) Cyberpunk válasza Duree (#22) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egyre jobb, ne hagyd abba! :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#24) 1697 válasza Stanley-B. (#2) üzenetére


1697
tag

Eddig se csapott oda a samsung eladásainak,most miért tenné? Aki apple-t használt ezután is azt fog aki samut az nagy valoszinűséggel megveszi az új modellt....

(#25) 1697 válasza Duree (#22) üzenetére


1697
tag

??????? Ez tetszik-))))

(#26) Dr. X válasza petymeg2033 (#6) üzenetére


Dr. X
aktív tag

Épp azért növelnek kijelzőt, mert a konkurensek 5.1-5.3 között vannak. Akkor meg mi értelme lenne egy 4.3-asnak? Érdekes mód a Galaxy S, One, Xperia, LG G sorozat aktuális modelljeiből mindig 100+ milliót adnak el, de az iPhone fanok szerint nincs ember aki 4 hüvelyk fölötti telefont szeretne/tudna normálisan használni. A vastag keret és a kerek ujjlenyomat-olvasó három-négytized hüvelyket elvesz a méretéből, így tényleg nagy lesz.

(#27) CoDWaW07 válasza 1697 (#24) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Azért mert sok ember venne iPhone-t (legalább 1 alkalommal kipróbálni) de számukra már túl kicsi egy 4.7- 5 colos telefon után.

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#28) ollie válasza Dr. X (#26) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egy 3,5-4 colhoz szokott felhasználó nem fog hirtelen átszokni a 5+ colra, épp ezért teljesen hiteltelen az ilyen spekuláció. Valószínűleg marad a 4 col és lesz egy 4,5-ös is jó eséllyel, hogy a plázacicák és a tinik továbbra is egy kézzel tudják majd nyomatni a szelfit a mosdóban.

***

(#29) keve75 válasza 1697 (#24) üzenetére


keve75
csendes tag

Szerintem sem fog odacsapni.Aki eddíg droidos volt az jórészt továbbra is az lesz(kevés kivétellel)a méretnek köszönhetően még vissza is eshet az eladás mivel van egykét ismerősöm aki iPhone-t használ én nem tetszik
nekik a nagyobb méretű telefon.Az én Butterflymre is azt mondják hogy péklapát akkor egy 5,5-re mit mondanának? :DD

"Akinek nincs pénze csak kötekedni jött,az húzzon a náthásba!"

(#30) BiP válasza ollie (#28) üzenetére


BiP
nagyúr

A mosdós szelfi már lejárt lemez. Most a bulizüs/csoportos szelfi a menő :)
Sőt, a mosdós-csücsörítős magamutogatásokat még nem is hívták szelfinek.

Azzal én is egyetértek, hogy aki most 3,5-4"-t használ, annak nagyon nagynak fog tűnni egy 4,7-5-5,5"-os telefon.
Én is így voltam régen, a 3,5"-os Nokia 701 után nem akartam 4"-nál nagyobb telefont semmiképp, és akkor épp a 4,3-asokat nyomatták. És amikor meglett a 4,3-as 820, óriásinak tűnt.
Ma meg már nem elviselhető a 4,5"-sem, és az 5"-ost is tök megszoktam, sőt.
Fokozatosság a lényeg.

(#31) Lionking01 válasza ollie (#28) üzenetére


Lionking01
tag

Pedig nem.
Az amazonon már be is van árazva.
http://www.bgr.in/news/apple-iphone-6-price-and-availability-confirmed-by-amazon-japan/
Mit mondjak? Rohadt drága lesz. Kíváncsi leszek, hogy akik eddig gyűlölték az ekkora (4.7) méretű telefonokat, ezt megveszik-e? Persze, hogy meg! Csak savanyú volt a szőlő, eddig, és azért fikázták le a nagyobb telefonokat.

(#32) Lionking01


Lionking01
tag

Amúgy az egész késés is csak, kamu, szerintem. Egy sincs legyártva, de minden előkészület meg van a nagyobb telefonokhoz, csak most jön el a sorsdöntő pillanat, majd szeptemberben. Ha elegen veszik a 4.7-es szifont, akkor kiadják a parancsot, és 1-2 hónap alatt már meg is fog jelenni az 5.5-ös is. Pont egy akkora tőkével rendelkező cég, mint az alma, küzdene gyártási, meg egyéb nehézségekkel? Röhej. Jó marketing, semmi több.

(#33) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A nagyobb méretű fémház gyártásával vajon mi lehet a gond? Nincs elég bauxit Kínában?
Gondolom a CAD programok és a marógépek képesek üzemelni ilyen "extrém" méreteknél is.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#34) kleinguru válasza Lionking01 (#31) üzenetére


kleinguru
addikt

Nem nagyon akarom elhinni, hogy ~290K-ról (5S 64GB) felmenne ~430K-ra az új ára...:N

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#35) Syl


Syl
nagyúr

Nem vagyok egy nagy iFun (iPhone 3G és iPad4-em volt), de ha valóban lesz 5.5"-es iPhone, akkor komolyan el fogok rajta gondolkodni :K

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#36) BiP válasza Syl (#35) üzenetére


BiP
nagyúr

iFun: Ez valami Apple önszórakoztató csoport? Csupa móka és kacagás :)

:P

(#37) legiaap válasza Örni (#17) üzenetére


legiaap
nagyúr

Már vártam mikor süti ezt el valaki. Ez a mondtad idejét múlt már kicsit nem gondolod?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#38) Cyberpunk válasza kleinguru (#34) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mert nem is kell elhinni, ez hülyeség! :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#39) Gergosz2 válasza SonyNex7 (#9) üzenetére


Gergosz2
veterán

+1 :D

De ha tényleg igaz akkor az Apple megy a Samu után. De szerintem minnyá' jön valaki és megmondja nekem , hogy nem így van.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#40) CoDWaW07 válasza Tigerclaw (#33) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Nem a fémházzal lehet gond, hanem a kijelzővel, aksival, és az üzemidővel, esetleg melegedéssel.

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#41) 1697 válasza BiP (#36) üzenetére


1697
tag

Hahahaha-))))) +1

[ Szerkesztve ]

(#42) joey04 válasza ucli (#1) üzenetére


joey04
titán

Nem bizony mert náluk egy létező, bejelentett modell csúszott úgy, hogy már a rendelések rég befutottak. Itt egy nem létező telefonról beszélünk, aminek értelemszerűen nem lehet hivatalos start időpontja amihez képest tudna késni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43) TeeJay


TeeJay
félisten

és ugyanaz lesz mindkét méretnek a felbontása mint a 4"-os szifonnak?
ahogy látom egy darabbal több ikon sem fér oda, ugyanaz mind már évek óta csak most nagyobb kijelző lesz nagyobb akkuval és slussz :D
aki ezért 400+ ezret kiad majd az jó nagy marha :K

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#44) buvartacsko válasza Ali G. (#5) üzenetére


buvartacsko
addikt

Ha leírnád hogy te pontosan milyen újításokat szerettél volna a teljesen uj telefonon kívül akkor van értelme ennek a hozzászólásnak. Mesélj még! :)

[ Szerkesztve ]

(#45) ak76


ak76
senior tag

Én kíváncsian várom az új ájfont',az ára nyilván durva lesz,de minden csúcsvas durván indít,a rendszer korrekt,az iPhone-ok külseje mindig is tetszett,és most már a mérete is ideális lesz,bár most hat colon vagyok,lehet hogy az 5.5-ös jobban megfelel majd az igényeimnek? :D

(#46) Syl válasza BiP (#36) üzenetére


Syl
nagyúr

Igen. Móka, játék, kacagás. Nem erről szól az épöl-érzés? :P

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#47) buvartacsko válasza Lionking01 (#31) üzenetére


buvartacsko
addikt

Ja. Nagyon savanyú a szőlő. Érdekes mi vagyunk a hülyék amiért nekünk nem kényelmes a 5-6" telefon, meg nem bírjuk elfogadni!!!!4!4!44!4!!4 persze abba a másik fel nem gondol bele hogy talán azt is el lehetne fogadni hogy vannak olyan emberek akiknek tenyleg kényelmesebb a 4" és nem akarnak péklapattal járkálni. Elég gyakran próbálok ki 5" telefonokat es sajnos rohadtul kényelmetlenek számomra. Persze nyilván hazudok es titkon irigy vagyok! LOL.

A 4" se teljesen kényelmes az az igazság. Bármikor a kezembe fogok egy 4/4s-t meg mindig annak van kényelmes mérete ahol a teljes kijelzőt aterem.

Konkrétan múltkor találkoztam egy Note 3al. A fejemhez emeltem es elrohogtem magam mert annyira kínosnak érzem hogy egy tablettel telefonáljak, elég érdekes érzés egy ekkora készüléket a fejednel tartani. Illetve a zsembembe is KÉNYELMETLEN volt. Ez van. Van aki nem akar 6" telefont a fejéhez tartani. Bocs.

[ Szerkesztve ]

(#48) ak76 válasza TeeJay (#43) üzenetére


ak76
senior tag

Ti hol láttok 400K feletti árakat?? :F
Én 1380 dollárról,meg 200K jenről látok infókat,az egyik 310000.-huf,a másik durván 315000.-,kb itt kezdett anno az 5s is,majd egy két hónap alatt szépen lement 3 alá,aztán ott trónol a mai napig a 200K+ os telefonok között,legalábbis hivatalos helyeken annyi ma is.

[ Szerkesztve ]

(#49) buvartacsko válasza ak76 (#48) üzenetére


buvartacsko
addikt

Mindig ez van. Egy troll mindig ide bufogi hogy az iPhone az fel millió forint, persze linket nem mutat erről. :)

[ Szerkesztve ]

(#50) 1697 válasza Syl (#46) üzenetére


1697
tag

Ha valaki Apple FUN akkor tuti a kacagásról szól,ha FAN akkor picit másról-)))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.