Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nelman


Nelman
tag

Már nem csak fut és tökéletesen egyensúlyoz, hanem gurul is. :C

(#2) twollah1976


twollah1976
őstag

Ez valami shaky cam video?
Az emberunk kozben megebedel es oromkodik a video alatt.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#3) nubreed


nubreed
veterán

Komolyan érdekelne, hogy a BD kísérletei között van olyan, ami konrétan piacra szánt termék és nem csak egy valamilyen fázisban lévő koncepció? Az most mindegy, hogy kit tekintünk piacnak de van bevétele a cégnek a "piacról" amúgy? (Hadászati/konzumer). A konzumer piac,azért nem tűnik opciónak a BD számára, mert azokból a videókból amiket eddig láttam, hangos dízel motorral és/vagy hangos hidraulikával rendelkeztek a gépeik. Otthoni felhasználásra meg mindenki csendes robotot szeretni, mondjuk akkuval működőt.

Nagyon látványosak a különböző fejlesztéseket bemutató videók, nekem is szoktak tetszeni, csak egyre többször merül fel bennem a kérdés, hogy jó meg szép meg minden de ezek mégis mire jók és mennyi ezeknek a bekerülési költsége ez end user számára és főleg mennyi a fenntartása.

Az is beszédes, hogy egy ideig a Google is tulajdonolta a BD-t, de aztán már ők is eladták, úgy látszik még ők sem találták meg benne azt amit elvártak volna ettől az egésztől (AI fejlesztés + fejlett robotika, konzumer piacra fókuszálás).

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#4) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Vajon 5-10 év múlva elveszik majd a katonák munkáját is?

(#5) Ruuwa válasza nubreed (#3) üzenetére


Ruuwa
tag

Szerintem a szó hagyományos értelmében termékük nincs. Amiből bevételük lehet, az a projektek során kifejlesztett technológiák, eszközök, szoftverek licenszelése. Illetve a befektetők számára azért lehet érdekes, mert olyan szabadalmakat birtokol és potneciálisan birtokolni fog, melyek aztán egy egész iparág alapjait képezhetik. Elékpzelhetőnek tartom, hogy a Google is csak addig és azért tulajdonolta a céget, amíg a számára fontos technológiát "kimentette" saját berkein belülre.

Valami tréfás, humoros, mégis mélyenszántó gondolatokat magában hordozó, rövid, velős mondat, mely egyéniségem rendkívüli sokszínűségéről tesz tanúbizonyságot.

(#6) Snoop-y válasza aprokaroka87 (#4) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nem azt soha nem lehet!

Lasd starship troopers idevago reszet

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7) Fred23 válasza Snoop-y (#6) üzenetére


Fred23
nagyúr

Pedig meglepne, ha valamikor valaki ne adna fegyvert egy hasonló "kezébe", illetve ne használná valamelyik utódját katonai célra (is)!

(#8) twollah1976


twollah1976
őstag

"Kereke és lába van, rosszat fogunk álmodni miatta"

Kb. fél órája keltem a délutáni szunyókálásomból és a videó megnézése után nem álmodtam rosszat.

Most mi legyen?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#9) Bluesummers


Bluesummers
őstag

Balerína

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#10) Depression válasza twollah1976 (#8) üzenetére


Depression
veterán

Mert ez kicsi.
De képzelj el egy ilyet, ami nem egy járókeretes vénasszony sebességével halad.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#11) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Az ilyen videoknál mindig megfogadom, hogy elkezdek C-t tanulni, mert az üzleti alkalmazás fejlesztés már kezd unalmassá válni. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.