Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Kassadin:] 1 év

Hozzászólások

(#4) Dany007


Dany007
veterán

Hát most, hogy így elnézem elég durván nyomod :D
Nekem (is) úgy tűnt mintha már nagyon régóta itt lennél, de most nézem, tényleg csak egy éve. (lehet másodreg? ;] )
Bár manapság kevesebb helyen találkozunk, de emlékszem igen, legtöbb esetben egyetértünk. Bár én meg Defranko kollega pár helyen már összezörrentünk, de ennyi kell is :)

Ami a procicserét illeti tényleg fail :D
Viszont a memóriát nem értem. Én is húztam a 800-as ddr2-esemet. 1Ghz-ig! Ment is szépen. Persze akkoriban még ez az 1Ghz menőnek számított :D

Ja, Dabadabról is egyetértünk. De azért neki is van gyenge pontja! Már láttam hsz-ét amiben elismerte, hogy téved! De nem fogom előkeresni, el kell hinned :D
Szóval igen, amikor egy topicban vitázunk és ő nem köt bele az én érvelésembe / mondandómban, na abból már tudom, hogy akkor ku***ra igazam van :D
Amúgy néha tényleg idegesítő tud lenni, amikor csakúgy beszólogat - nem nekem - mindenféle bizonyítás érvelés nélkül.
Persze ettől függetlenül érdemes adni a véleményére. Nálam Dabadabon kívül van még pár ilyen emberke, pl cuccka, Szten Márs, Rive.
És, ami ritkább, mint a hulló csillag... 'láttam' már közülük párat egymással szemben vitázni. Na az nem gyenge :D

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Kassadin:] 1 év
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.