Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alfaromeo33


alfaromeo33
aktív tag

Ezek az árak inkább átlagosak mint akciósak. :C

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#2) hito válasza alfaromeo33 (#1) üzenetére


hito
nagyúr

Hát azért az S4 zoom ára a hivatalos 150k-hoz képest nem is rossz.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#3) gerii


gerii
addikt

A tabletekben semmi akciós nincs, sőt...

(#4) M5Norbi válasza hito (#2) üzenetére


M5Norbi
őstag

De az S4 Zoom azért annyi mert a kutyának sem kell az a vacak.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#5) hito válasza M5Norbi (#4) üzenetére


hito
nagyúr

1.: látom gőzöd sincs miről beszélsz. Nekem kettő is volt és elhiheted, hogy emeletes baromság hagyta el most a szád.

2.: nem teljesen mindegy miért annyi? Olcsóbb, jóval olcsóbb, mint a listaár, ez a lényeg. Ez a cikknek a lényege, nem pedig az, hogy amelyik olcsóbb, az miért olcsóbb, mint máshol.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#6) dreamdancer válasza M5Norbi (#4) üzenetére


dreamdancer
őstag

Ja, valszeg megkezdődött a készletkiszórás. De az iPad mini is itt a legolcsóbb (mármint nem szürkeimportos, hazai garival).

Nem a lényeg a fontos.

(#7) M5Norbi válasza hito (#5) üzenetére


M5Norbi
őstag

1. Ez az én véleményem. PH addikt létedre lehetne annyi eszed hogy nem személyeskedsz.A sima S4 hez képest alig fogy.De elfogadom nyilván van akinek ez az eszköz a non plus ultra.
2. Persze tök mindegy.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#8) hito válasza M5Norbi (#7) üzenetére


hito
nagyúr

Azért, mert Ph addikt vagyok, nem mondhatom meg ha valaki hülyeségeket beszél? Látod, megint hülyeségeket beszélsz. Semmi személyeskedés nem volt abban amit írtam, a személyeskedés fogalmával sem vagy tisztában a jelek szerint.

Neked meg lehetne annyi eszed, hogy nem kezelsz tényként olyan dolgokat, amiről gőzöd nincs => "S4 zoom kutyának sem kell, mert vacak". Kicsit pillants be a megfelelő topicba (fotók, videók mobiltelefonnal) és látni fogod, hogy miért írtam amit írtam.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9) M5Norbi válasza hito (#8) üzenetére


M5Norbi
őstag

"Emeletes baromság hagyta el most a szád" ez szerintem elég személyes. Én ezzel le is zártam.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#10) hito válasza M5Norbi (#9) üzenetére


hito
nagyúr

Akkor lehet kicsit erősen fogalmaztam....átogalmazom: zöldségeket mondtál :) Csak az zavar ha tapasztalat és ok nélkül jelentenek ki ilyen bizonyossággal a valságnak ellentmondó dolgokat, aminek én megtapasztaltam az ellenkezőjét.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#11) tjb007 válasza dreamdancer (#6) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az Extreme Digitalnál is ennyibe kerül (lassan már három hete, ha nem több).

(#12) Seangaijin válasza hito (#10) üzenetére


Seangaijin
senior tag

AZ S4 Zoom egy nagy rakás kutyagumi. Nagy is, ronda is, szar a kamerája is... Akár mit is mondhatsz, mezei lumia 925 is simán lemossa, a 1020-ról már nem is beszélve. Ha a mobilarénán is csak csodálkoztak h marhára nem az lett belőle amit beharangoztak akkor minek állítod az ellenkezőjét?

Olthatsz a válaszodban akármennyire is, nem érdekel és mellesleg tényleg személyeskedtél... Erről ennyit, menj és fotózz a csoda Galaxyddal :DD

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#13) kbyte1024 válasza Seangaijin (#12) üzenetére


kbyte1024
addikt

" Erről ennyit, menj és fotózz a csoda Galaxyddal" :C tetszett :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#14) riszter


riszter
senior tag

Ez jó! Csoda galakszi! :D

Vivere militare est

(#15) hito válasza Seangaijin (#12) üzenetére


hito
nagyúr

Tudatlan vagy, a butaságodnál már csak a szád nagyobb, gratulálok! :) Egyébként skubizd az aláírásom mester!

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#16) kbyte1024 válasza hito (#15) üzenetére


kbyte1024
addikt

1020?? óóóóóóóóóóó :R

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#17) saelin válasza hito (#15) üzenetére


saelin
veterán

Epik! :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#18) Paul119 válasza Seangaijin (#12) üzenetére


Paul119
addikt

Gondolom használtál már s4 zoomot huzamosabb ideig és azért tudod ennyire :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#19) myckie2


myckie2
őstag

Tegnap voltam az Auchanba és én nem ezeket az árakat láttam kirakva...

(#20) G-Guts válasza Seangaijin (#12) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Nem rossz az a Zoom szerintem, mint kamerás mobil. Mint mobiltelefon, az egy másik kérdés.. Szenzora akkora, mint az átlag közép kategóriás point and shoot fényképezőgépeké, van benne záridőválasztás, optikai zoom és okostelefon lévén -programoknak köszönhetően- több plusz funkciót aknázhatunk ki, mint egy sima fényképezőgépnél.

(#21) hito válasza G-Guts (#20) üzenetére


hito
nagyúr

Ne legyél már ilyen konok! Kutyagumi és kész, megmondódott a szentecia, tessék szépen elfogadni. Csak tudja már miről beszél. ;]

Paul119: most tényleg vicc nélkül: mit lehetne kezdeni az ilyen emberekkel? Annyiszor, de annyiszor meegfogadtam már, hogy beleszarok, nem is reagálok és nem megy :W Én vagyok az ostoba komolyan.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#22) tixem


tixem
addikt

megyek popcornért, a sok szakértő megint idetalált :DDD

Egy ideje már nézem ezeket Quilive cumókat, ipari mennyiség van belőlük a madaras teszkóban. Talán még lehet veszek is egy jóárasított 6589-est 1 giga ram-mal.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#23) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Ezen a hétvégén ráadásul minden kártyafüggetlen telót 15%-al olcsóbban adnak. Gondoltam rá, hogy eltipegek szétnézni, de fúj a szél. :(

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#24) G-Guts válasza hito (#21) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Van egy eléggé jó kis digi fényképezőgépem, meglehetősen sokat tud, de pl. bracketing-nél hiába csinálja meg jól a képeket az általam kiválasztott különböző expozíció korrekcióval, a képek összefűzéséhez már külön program kell, ez az többek között, ami miatt egy okostelefonnál nem kell aggódni.

A Nokia 808 a maga szenzorával azért még mindig rulez. Pakoljanak alá egy androidot és máris megvan a telefonod ellenfele. ;] :)

(#25) hito válasza G-Guts (#24) üzenetére


hito
nagyúr

Gyanítom nem az ellenfele lenne meg, hanem a gyilkosa :D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#26) G-Guts válasza hito (#25) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Na majd a Jolla, lehet az lesz a kulcs, a titkos fegyver, a kamerás mobilok hidrogén bombája. :)

(#27) caius marius


caius marius
tag

Ez nem akció! Dömping meg eddig is volt...

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#28) Watchdog


Watchdog
aktív tag

http://www.wikitech.hu/mobil/2013/12/07/breking-kobozzak-el-a-telefonokat-a-szupermarketekben/

Vajon az ingyenes felhő tárhely után be nem fizetett adónak mi lesz a következménye? :DDD

(#29) tixem válasza Watchdog (#28) üzenetére


tixem
addikt

jaj hát de tudatlan vagy, itt a karácsony, kell a nav-nak ingyen telefon hogy szétszórják egymás közt :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#30) Watchdog válasza tixem (#29) üzenetére


Watchdog
aktív tag

Ez még csak a Mikulás volt...

(#31) lacuspapus


lacuspapus
tag

http://www.edigital.hu/Tablet_es_e-book_olvaso/WiFi_tablet/Vega_C3124_tablet_(Android)-p370227.html#

ez a kütyü a maga dual procijával, 1 gb ramjával és a kis felbontású kijelzőjével baromi gyors lehet. egy deákos pénzért best buy :)

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

(#32) tixem válasza Watchdog (#30) üzenetére


tixem
addikt

ja tényleg bocsánat :DDD karácsonyra bele se merek gondolni mit találnak ki

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#33) II.Démonlord


II.Démonlord
tag

Lassan már a tableteket is az emberek után dobálják a sarki kisboltban is.
Érdekes lenne egy tesztet csinálni a 20 ezer forint alatti tabletekről. Egyre jobban szaporodnak és úgy néz ki vannak, köztük használható darabok is.

(#34) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Telenor 2020? Valaki tudna erről valamit?Sehol sem találok semmit.ZTE? Vagy mi?
Gyereknek lenne első telefon,de über gagyit azért nem szeretnék....

Wasabi...

(#35) Paul119 válasza Kronos3000 (#34) üzenetére


Paul119
addikt

Inkább alcatel szerintem

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#36) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Egy értelmes telefon nincs a listába... Ez nudlikutya...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#37) tomson67


tomson67
tag

Ez a lista annyira sem hoz lázba, mint anyósomat az Einstein-Rosen híd.
Az egyetlen tényleg értelmes kütyü az Asus Memo Pad HD7 16GB, az ára miatt. A többi vagy sz.r, vagy drága, de semmi különöset, vagy figyelemre méltót nem találtam a kínálatban.

I was trojan...

(#39) Steve1207


Steve1207
veterán

Aki olcsó telóban gondolkodik azoknak kis infó: egy hónapja használok Alcatel OT232-t (ez pl voda), amíg gariztatok. Le a kalappal, megérte a 2e-et. Igaz nem kell minőséget várni, elég műanyag, a tepsik után az első napokban mindig megijedtem, hogy elvesztettem kb. Gyorsan bejelentkezik (4s), jó a hangja, akku is jól bírja, az RDS-es rádió szól kihangosítva, amin meglepődtem! Szerintem a konkurens kis Alcatelek is hasonlók ennyiért. A buta gumi anyagú gombjaitól nem kell tartani, nem olyanok, mint a régi használhatatlanok, de az ilyen nagyobb boltokban meglehet nézni mindet.

.

(#40) Kronos3000 válasza Paul119 (#35) üzenetére


Kronos3000
senior tag

Végignéztem a neves és nevesincs Kínai és más lapokat,rengeteg gyártót,a telefonok képeit,hátha más néven ráakadok,de semmi. Telenor 2020-egy rejtély...

Wasabi...

(#41) hito válasza #32839680 (#38) üzenetére


hito
nagyúr

Nézz be a mérvadónak számító (nem úgy, mint az az elb@szott teszt a ma-n) fotók, videók mobiltelefonnal topicba, ott vannak az igazi szakik. Már szerintük is a 3. helyen van a zoom a 808 és a 1020 után. Miután rizso-val elkezdtük feltölteni a zoom-mal készült képeket, mindenki ki volt akadva, hogy ez nem lehet ugyanaz a készülék, mint amivel a teszt készült. ;) Egyébként új firmware-t is kapott a kamerája, nem is egyet, megesz mindent a 1020-on, a 808-on és az i5s-en kívül. Olyan apróságok is vannak benne, mint a 720p 60fps az 1080p mellett, a 16s-es záridő, a 10x-es optikai zoom mellett. Olyan szinten lehet finomhangolni, hogy egy kompakt elsírja magát mellette, kismillió dolgot lehet benne piszkálni, nagyon egyben van. Ne a tesztekből indulj ki, én ezt már rég megtanultam.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#43) II.Démonlord válasza #32839680 (#42) üzenetére


II.Démonlord
tag

Ez így igaz. Attól, hogy valakinek van mondjuk egy DSLR gépe még nem feltétlen ért is hozzá. Lehet valaki jobb képet készít egy kompakttal.
A tudás nem egyenlő az eszköz birtoklással.

(#44) Newbreed


Newbreed
újonc

Igaz nem Auchanos a téma egy kissé , de olcsó tablet viszont igen , nincs valakinek tapasztalata esetleg a myaudio 708 f készülékkel kapcsolatban.Négymagos , 1GB ram , 7colos kijelző , a tescoban most csak 23 eFt azért ennyiért nem rossz .... szal tapasztalat esetleg valakinek ?

(#45) hito válasza #32839680 (#42) üzenetére


hito
nagyúr

Nagy igazság! És ha a kettő összhangban van....na akkor tudna szétverni az ideg, hogy ilyet én miért nem tudok?! :DDD

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#46) alfaromeo33 válasza Newbreed (#44) üzenetére


alfaromeo33
aktív tag

MyAudiot akkor sem vennék, ha fegyverrel kényszerítenének. Eddigi egyenlegük nálam:
2 majdnem bíróságig fajuló garanciás botrány ( garancia csak papíron létezik, valójában nincs), 3 használhatatlan tablet, 1 bluetooth stereo füles ami pelenka anyagból készült, 1 FM Transmitter ami több elektromos zajt ad át mint jelet.
És minden fórumon csak szidják az anyjukat. Én az egész családjukat is.
Ha szereted a nyugalmat akkor Májasdiót nem veszel.

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#47) janos1988


janos1988
addikt

Nézd csak anyjuk, tábla 13 000 Ft-ért (Beex S1). Kölkönek vegyük meg, úgy is régóta szeretnének egyet és még úgyis néz ki, mint az a samsungos, biztos annyit is tud (ebben az eladó meg is erősíti őket) csak harmad annyiba kerül. Így hát beteszik a többi szar akciós cucc mellé. :W

Törvényben tiltatnám k az ilyen ****** ******* termékeket a piacról. A forgalmazóját meg 50 korbács ütésre ítélném.

Szerk.: Akár csak az 50 Hz-es szuper karácsonyi akciós "lapos" tvket.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#48) GrotESC


GrotESC
aktív tag

Alcatel OT-2000 -et használ valaki? Ilyesmit szeretnék édesanyámnak venni karácsonyra. Meg tudtam tapogatni, és tetszett az anyaga, de nem volt bekapcsolva. A menü mennyire fájdalmas, illetve ami nagyon fontos, hogy a telefonbeszélgetés hangos-e -kicsit nagyot hall akinek szánom-? Apámnak valami myPhone-ja van, és abban a menü halál, a hangja pedig átlagos.
Telenor 2020-at én is láttam élőben -szintén nem volt bekapcsolva-. Annyira más volt, mint bármi a környéken, nagyon tetszett. Fém ház, mini (de lehet micro) USB töltőcsatlakozó, és az átlagosnál kisebb csatlakozó fülesnek (lehet ez is valami mini jack).

[ Szerkesztve ]

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#49) pusszycat válasza GrotESC (#48) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolom hasonló [link] :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#50) GrotESC válasza pusszycat (#49) üzenetére


GrotESC
aktív tag

Igen hasonló, csak nincs benne kamera, és a bal oldali gombsor. A menü egész használhatónak látszik a videón, de a beszélgetés hangereje sajnos nem derül ki (vagy nem mondja, csak sajnos nem beszélem azt a nyelvet).

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.