Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Képet? Váóóó!
Inkább abból az anyagból mutogatnának egy pár perces gameplayt, amit az újságíróknak, és a szerencsés kiválasztottaknak mutogatnak immáron másodjára. :U
Értem én, hogy még viszonylag messze van a játék megjelenése, és addig még rengeteg minden változhat magában a játékban is, de attól még elég gyanús ez a nem mutatunk meg semmit dolog.
Nem véletlenül van mindenhol mindenki felháborodva, konkrétan ki lett a szemünk szúrva pár darab képpel. :(

[ Szerkesztve ]

(#2) wjbhbdux válasza mg1992mg (#1) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Witchernel meg az volt a baj hogy tul koran mutattak meg es vegul nem olyan lett. Most mast probalnak, ezvan.

/s

(#3) Kicsimix


Kicsimix
őstag

IGN-es srácoknak sikerült bejutni a bemutatóra.

SZÉKBE SZÖGEZETT MINKET A CYBERPUNK 2077 DEMÓJA - A GAMESCOMRÓL JELENTJÜK

A nagyérdeműnek is mutathatnának már valami gameplay-t : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#4) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ez biza nextgen konzol

Life, Uh, Finds A Way

(#5) Szakiii


Szakiii
addikt

van egy olyan érzésem hogy watchdogs sorsára fog jutni, egyedül eddig a god of war hozta azt amit ígértek.. az tényleg agyeldobós

(#6) SwaZy1337 válasza Szakiii (#5) üzenetére


SwaZy1337
tag

Hát engem nagyon felcsigázott, kíváncsian várom a további képeket, infókat, mindent! :D

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#7) hombre[EU] válasza Kicsimix (#3) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ahogy elmondták a videóban is, közel sincs kész állapotban még 1 küldetés se. Az E3 után talán a kotakunak volt podcastje Marcin Iwińskivel,aki elmondta,hogy egy ilyen félkész demóhoz is a csapat nagyrészét rá kellett állítani, hónap(ok) munkája. Egy 8-10 perces gameplayhez,ahol minden tökéletes szintúgy le kell szedni a csapat egy részét,akik a játék készítésével foglalkoznak. Dolgozzanak csak rajta és majd az utolsó simításoknál (6-10 hónappal a megjelenés elōtt) mutassanak egy két gameplayt. A Rockstar sem demózta tavaly a félkész játékát RDR2

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#8) VágniValó


VágniValó
addikt

Bocsánat , de OFF. A nagy híresőben a VOID Interactive mikor ad már ki valami újat a Ready or Not-ról? Kéne, mint egy falat kenyér. 2005 már nagyon régen volt :O

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#9) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Szép képek.De engem a jobban feldobna az egész, ha a Witcher 4nek hívnák a játékot. :B

[ Szerkesztve ]

(#10) Wesder válasza ProEvoFan (#9) üzenetére


Wesder
félisten

Elég hülyén nézne ki Witcher 4 címmel.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) saelin válasza Wesder (#10) üzenetére


saelin
veterán

Witcher 4: A cyberpunk tale. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12) cyberkind válasza mg1992mg (#1) üzenetére


cyberkind
félisten

A Witcher 3-nál meg azért volt kis híján digitális forradalom mert nem úgy nézett ki a végleges játék meg ez az kikerült belőle, és minden, de főként a konzolok voltak a szarok, úgyhogy ez van, én teljesen megértem őket, nem kellene a gamer társadalomnak meg a "szagértőknek" így hozzáállni az ilyen dolgokhoz pláne egy ilyen kiadónál. Másrészt ha meg is akarták volna mutatni, már akkor se tennék mert ahogy bejelentették, hogy fps (fpp) nézetű lesz a játék ismét mi történt, na mi történt, újfent jöttek az elégedetlenség hangjai, úgyhogy ismét elbukta a nép ha netán volt egy kis esély bármire is. :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#13) VikMorroHun válasza cyberkind (#12) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Nyilván a fogyasztók a hibásak, ha egy cég nem hozza az elvárható szintet/minőséget, és hangot adnak a véleményüknek.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#14) ProEvoFan válasza Wesder (#10) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ja, ez igaz.Kicsit félreérthető ahogy írtam.
Akkor így: Kár hogy nem a Witcher 4et fejlesztik.

(#15) cyberkind válasza VikMorroHun (#13) üzenetére


cyberkind
félisten

Ahogy közölték a véleményt, abban 100%-ig csak a fogyasztók, másrészt ha úgy kijön a játék ahogy az szerepelt a trailerekben és a bemutatott demo-ban, a konzolok max diavetítést tudnának, és talán a mostani új NV kártyáival játszhatnád értelmes beállításokon, akkor meg azért lett volna a rinya. Emlékszem arra, hogy amikor a 970 mellé adták a játékot igencsak neccesen ment akkor az úgymond butított grafikával, utána ha kicsit modolod már megfektet egy 1070-et is, de tudom, csak a CDPR a hibás, még annak ellenére is, hogy letették a legjobb open world játékot a Gta mellett.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.