Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

...és pont ezért ilyen drága nálunk bármilyen hasonló tudású / szintű készüléket használni. Vagy megveszi az ember függetlenül drágán, vagy olcsón de akkor havidíj is ott figyel, de ha ki is szeretné használni a képességeit, akkor mindenképpen kell mellé valami komolyabb netes csomag, ami megint nem két forint... Sajna. Eljuthatnánk már oda, hogy megfizethetőek legyenek ezek a dolgok.

Szívesen kipróbálnám amúgy! Érdekel nem is kicsit...

(#2) #16820480 válasza atike (#1) üzenetére


#16820480
törölt tag

ha mondjuk 3000 font/euró körül lenne a fizetésed, akkor nem tűnne szerintem olyan soknak az a pár tíz font/euró, amit telefon előfizetésre kell költeni.

(#3) atike válasza #16820480 (#2) üzenetére


atike
nagyúr

Tény, de én nem külföldről, hanem itthonról beszéltem. Magyarul a 100-150 eFt-os fizetéshez csak havi 15-20 eFt mobilszámla sok. Mégha nincs is családja az embernek. De van... :)

(#4) #16820480 válasza atike (#3) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát igen, itthon én is kezdek leszokni a telefonálásról, nincs szivem kiadni annyi pénzt rá... :(

(#5) erdoke válasza atike (#3) üzenetére


erdoke
titán

Itthon is vannak 5-8e Ft-os csomagok, amik tartalmaznak lebeszélhető perceket, adatot és SMS-t is. Egy 8e Ft-os csomaggal lehet beszélni átlag 340 percet, netezni 750 MB-ot, küldeni 100 db SMS-t, és még 20 óra MobilTV is van benne.

Nem értem, miért kellene korlátlan net csomag egy okostelefonhoz, durván netezőknek is elég szokott lenni 2-3 GB, átlagos használattal ki lehet jönni 0,5-1 GB-ból. Töltögetni nem praktikus telefonon (bár néha megesik, de semmiképpen nem GB-okat), modemként pedig nem a legdrágább készülékeket érdemes használni.

A legjobb aláírás a héten

(#6) Duree


Duree
veterán

Hát ha ez a német csomag beszivárogna hozzánk akkor biztos vevö lennék rá.De attól tartok ez nem fog menni kis hazánkban

duree54

(#7) plus44 válasza Duree (#6) üzenetére


plus44
veterán

Nem valószínű. Jó drágán jön majd ez is.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#8) Integra


Integra
titán

voltam boltban, de csak a prospektus hegyeket láttam, telót nem:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.