Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) len0423


len0423
csendes tag

Na valakinek az LG műhelyében szépen sikerült lemásolnia a Motorola Droid X-et...

(#2) r4z válasza len0423 (#1) üzenetére


r4z
nagyúr

...és a HTC Thunderboltot...

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#3) Maxentius


Maxentius
addikt

Naja, de új design-t meglehetősen nehéz manapság kitalálni.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#4) Davidoff91


Davidoff91
aktív tag

Köszönjük Emesék az első két hozzászólást...:U Mindenképpen kíváncsi leszek, hogy hogyan is fog teljesíteni a valóságban, mert megmondom őszintén, inkább jövőre vártam(várom) a ténylegesen használható 3D-s megjelenítőket.

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#5) Probber válasza len0423 (#1) üzenetére


Probber
őstag

Ugyan már. Manapság a felső kategóriás készülékek fele így (hasonlóan) néz ki. Ha csak a vonalait nézzük, kétségtelen, hogy hasonlít rá, de fizikai gombok például itt nincsenek.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#6) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Egyrészt az a kép nem erősít meg semmit.
Másrészt nem teljesen értem, hogy miért adnának ki olyan 3D-s kijelzőt, amit jóformán nem is lehet használni, annyira korlátozva van a használhatósága, mert elképesztően fejletlen ahhoz képest, amit létre akarnak hozni. Csak hogy elsők legyenek? Az ilyen hozzáállás valahogy engem visszataszít.
A 3D-nek eleve semmi keresnivalója egy az ember kézfejénél is kisebb kijelzőn. Egy másfél méteres TV-n még értem (bár ott se vagyok biztos, hogy nem okoz-e látáskárosodást hosszú távon), de egy telefonon... szerintem röhejes, már nem tudják mivel hülyítsék a népet.
Amúgy meg nem úgy van, hogy 3D-s film nézése után nem ajánlott például kocsiba ülni fél óráig, mert idő kell, amíg a szem visszaszokik a normál látásra egy olyanról, ami szó szerint átveri? A szem megszokta, hogy a térbeli dolgokra távolságtól függően fókuszál, de ha az adott térbeli pont mindig ugyan olyan távolságra van, mégis úgy látszik, mintha sokkal közelebb vagy távolabb lenne, akkor a szem rövid idő alatt hozzászokik, de egyből másfelé nézve nem tud mihez kezdeni a látvánnyal. Egy telefonon hogy szűrik ki, hogy ne legyen ebből gond?
Főleg nem látom értelmét, mert eleve mi is csak 2D-ben látunk, a 3D-s érzékelés pusztán tanult folyamat.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#7) luw2win válasza len0423 (#1) üzenetére


luw2win
őstag

Rogton ez jutott eszembe h ez mekkora koppintas....

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#8) idkfaiddqd


idkfaiddqd
tag

kajak motorola 1az egyben

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#9) crey


crey
MODERÁTOR

Én még nem találkoztam olyan 3D-s megjelenítési technológiával - pedig láttam már egy párat, ami nem zavarta volna a szemem egy idő után. Legyen ez aktív shutteres, passzív - pl. xpol technológiás szemüveges, esetleg valamilyen szemüveg mentes megoldás (ezek azok amik aztán tényleg használhatatlannak tűnnek jelenleg).

Egyetértek "Emesékkel", tényleg HTC/Motorola kopp a dolog, de nem is baj, ha valami jó, azt nem baj ha koppintják. Miért mit csinál a pl. a Samsung évek óta? :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#10) DemonDani


DemonDani
addikt

szerintem sem baj a koppintás ha bele gondolsz hogy mekkora tere van a dizájnereknek ezeknél a készülékeknél... az is csoda hogy nem ugyan abba a külsőbe csomagolnak 5-6 telefont, hanem mindnek van saját doboza :DDD

csak az a retek lg logo böködi a szemem :)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#11) Beri78


Beri78
őstag

hat erre kivancsi vagyok... nagyon....

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#12) jooker82


jooker82
nagyúr

Itt vajon csak a 3D-s filmeknél lehet majd 3D-be nézni??
Az Lg-nek jelenleg 3x annyi telefonja van mint a motonak...Igy nem várhassuk el,hogy egy ilyen kis tégla alakú kütyüből mindig kimagasló udonságokat hozzanak...
De mindemellett lehet,hogy az lg hozza a legtöbb újitást dizájn terén....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13) janes74


janes74
senior tag

Belehúzott az Lg,de nem, biztos,hogy szükség van 3d-s kijelzőre 1 mobilban.

(#14) Xpredi01


Xpredi01
tag

Inkább a miniprojektorokat erőltetnék, még azokban is nagyobb ráció van. Szerintem az emberek többségét még mozi szinten sem érdekli a 3D nem hogy ekkora méretben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.