Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [KaiotEch:] Apró

Hozzászólások

(#4) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Én sem értem,
A pestieknek van bérletük 30-45 perc alatt a város bármely pontjára el lehet jutni.
(robogóról kocsiról ne is beszéljünk)

Én sem értem hogy nem lehet megbeszélni egy találka pontot (van pár metró megálló és csomópont) ott átadni a cuccot és szevasz tavasz.

Ki a fasz akar a putris ganés lakásába menni?

Sajnos volt olyan cuccom amit fel kellett vinni BP-re lakásra (ok örültem hogy elpasszoltam végre veszteséggel)
De volt olyan is amit c. családhoz kellett vinnem...legalább nem tudta meg mi a lakcímem.

De a bútor a legrosszabb. van egy ár van 50-400e ft +10eFt a szállítatás amit neki kéne intézni az már sok.
Ok mondom intézem, de ő fizet, -> sok
.nyád

De vidéken is előfordult már hogy "hozzam már le" 200 km-re mert ő nem akar postával bajlódni. Hát nyád.
ok ha fizeted,-> sok úgy nem kell, k.nyád

Kedvencem mikor én veszek cuccot, mondom hogy előre utalok fizetem a postát és fingja sincs hogy kell kitölteni egy feladószelvényt nem hogy mennyibe kerülne. (20 éves és meg kell kérdezni a szüleit hogy kell kitöltenie és mi az átutalás-hová- mert neki nincs számlája, mentségére lány volt.

Nah és a nem válaszolás, idő húzás. Venni akar tőlem valamit és 2-3 nap/levél sebességgel válaszlnak.
Hát szétbasz az ideg tőlük.

Vagy kint van az ár minden információ, amit csak meg lehet adni(de tényleg!) link hivatkozás kép stb.
Mi az első kérdése: ár? adatok? hát k. nyád bemásolom az 20-dik kérdezőnek is 20-adjára.

:W

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [KaiotEch:] Apró
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.