Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tkazmer


tkazmer
addikt

az a gond, hogy gyakran azért van szükség újra, mert a régi tönkrement.
példaként valószínűleg nem cserélném le a k750i-met, ha nem menne mindig tönkre a joystick benne.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#2) Khaal


Khaal
őstag

Én visszacseréltem a w700i-met a jó öreg Nokia 3300-ra. Egyszerűen nem volt jobb azokban a dolgokban amikre nekem kellett a telefon (sms és mp3). Így megmaradt egy csomó pénzem, és amig tönkre nem megy, vagy ki nem adnak egy olyan modellt amiben tényleg benne van az a pár dolog amit hiányolok akkor majd lecserélem.
Egyébként jó telefon volt a w700i is, javas térkép, txt kezelés meg a sok kis SE-s apróság kimondottan tetszett benne, csak éppen az mp3 lejátszó részével voltak gondok.

(#3) fateless válasza tkazmer (#1) üzenetére


fateless
veterán

Teljesen igazad van. Manapság agyba-főbe cserélgetjük a telefonjainkat teljesen feleslegesen. Aztán szerencsés esetben sikerül észrevenni, hogy nincs is szükség olyan hű, de nagyon csili-vili telefonra.

Eladtam a w800-amat, de most már gondolkodom azon, hogy újra vegyek egyet. Persze inkább w810-et, akkor kikerültem a joystick problémáját, de azon kívül mindenben megfelelő a készülék, más egyébben pedig egyformák.

Ezt a 2 rövid írást is azért raktam fel, hátha néhány ember elgondolkodok, hogy nincs is szükség cserére, vagy épp 100k-s készülékre. (A zöld oldalt meg már nem is említem)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4) se4ever2


se4ever2
aktív tag

Tökéletesen igazatok van!Én min 3 évente cserélem le a telóimat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.