Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Anubris


Anubris
őstag

Még nem vettem meg, de kommentek és videók alapján elég sok sebből vérzik sajnos a játék.
A Nublar sziget nagyon apróra sikeredett. A dínók - még a növényevők sem - járnak csordában. Kevés gyilkolási animáció, nincs napszak váltás, néhány dínó méret nagyon el lett rontva stb.
Sok szempontból a Operation Genesis jobbra sikeredett, lehet túlságosan kapkodniuk kellett a megjelenéssel.

Ami jó hír, hogy érkezett múlt héten hozzá ingyenesen egy Fallen Kingdom pack, ami az új filmben szereplő dínókat tartalmazza, illetve várható majd vizi és repülő dínó pack is.

(#2) cintula187


cintula187
addikt

Szép, de az ár / érték aránya borzalmas. Majd 10EUR körüli SALE -kor esetleg. :)

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#3) GreatL


GreatL
őstag

Ez egy átskinezett Zoo Tycoon 2013? Vagy írtak azért egy másfajta játékot? Csak azért mert ezek a fotózós-karbantartós cuccok ismerősek onnan...

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#4) elithun


elithun
őstag

Örülök, hogy egy okés játék lett belőle, azért még várok pár nagyobb patchet, ami javítja a komfort hiányosságokat (pl. sandbox és a dínóknál a csordaszellem.)

Egy -50%-ban biztosan be fogom húzni, de már most is eléggé mozgatja a fantáziám. :D

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#5) Di Natale


Di Natale
aktív tag

Megjelenésig nagyon vártam a játékot, de egy kicsit még csiszolniuk kell rajta. Azt hiszem ezzel a játékkal sikerült valami új irányvonalat lefektetni stratégiai játékok terén. Remélem a következő generációs konzolokon nagyobb RTS felhozatal lesz majd. ;)

(#6) dreampage válasza GreatL (#3) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Más játék, bár én azt sem bántam volna, a Zoo Tycoon nagyon kellemesre sikeredett. Ez azért egy fokkal komolyabb anyag. Több lehetőség van az állatok és az építmények fejlesztésével kapcsolatban, viszont az üzletmenettel nem kell annyit foglalkozni, kevesebb a statisztika is.

A játéknak soha nincs vége.

(#7) dreampage válasza cintula187 (#2) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

12,000 forintért szerintem ez nagyon megéri, sok időt lehet beletenni. Teljes árú játékként nem ezt mondanám, de ennyiért szerintem korrekt.

A játéknak soha nincs vége.

(#8) elithun válasza dreampage (#7) üzenetére


elithun
őstag

Kár, hogy csak boxon annyi, PC-n jelenleg ~18,000. :(

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#9) dreampage válasza elithun (#8) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Ja, azt nem tudtam. Így már azért húzósabb. Xbox One-ra a Deluxe edition is csak 13 ezer.

A játéknak soha nincs vége.

(#10) PowerBuldog válasza dreampage (#7) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ja, hogy 12.000 ma már nem számít teljes árúnak? :DDD

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#11) logitech1 válasza elithun (#8) üzenetére


logitech1
tag

Ja elég huzos az ára.Ha 10-12ezer lenne akkor elgondolkodnék rajta. :U

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#12) tepenzed


tepenzed
őstag

Szerintem nagyon kevés a tartalom benne az árához képest. Ott van az előző játékuk, a Planet Coaster vidámparképítős móka, olcsóbb is volt és sokkal több cucc került bele, nekem ez így még nagyon hiányos jelenlegi állapotában

(#13) elithun válasza logitech1 (#11) üzenetére


elithun
őstag

Annyiért instant vétel lenne nálam. :D

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#14) #80123904


#80123904
törölt tag

Az első 2 kampány sziget 5 csillagos, most jutottam el a -1 milliósra. Nekem eddig tetszik. 12 ezerért simán okés vétel volt. Remélem jön majd hozzá egy tényleg nagyobb map is, mert ami a fejemben van park több helyet igényel :D

(#15) Valaki87


Valaki87
senior tag

na már csak fps kéne legyen, ilyen dying light szerűen és király lenne!

(#16) Dr. X válasza Anubris (#1) üzenetére


Dr. X
aktív tag

És a repülő dínó nem fog elrepülni?:)

(#17) logitech1 válasza Dr. X (#16) üzenetére


logitech1
tag

Ez jó volt :C :C

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#18) dreampage válasza PowerBuldog (#10) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

A teljes árú játékok ma a 20-21 ezer forintos kategóriában mozognak, ehhez képest mondom. :)

A játéknak soha nincs vége.

(#19) Bad Pritt válasza Valaki87 (#15) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

És fps nézetben kéne a dínószart lapátolni, meg a kaja kecskét a kifutóra hordani? No no, jó ez így madártávlatból.

De egy fasza új Turokot én is adnék.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#20) ribizly válasza cintula187 (#2) üzenetére


ribizly
veterán

Kb. Ez nem az a játék, amit 50€-ért érdemes megvenni.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#21) antikomcsi válasza dreampage (#9) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem ez a "gáz", hogy míg boxra 12.990.- addig PC-re 60 Euró. Figyelembe véve az eladási árfolyamot, és a banki költséget, ez esetemben jelenleg ~ 20.000.- Forint. Ezt eleve soknak tartom érte, másrészt álmomban sem gondoltam volna pár éve, hogy ugyan az a játék PC-re ennyivel drágább lesz. Szerintem ez rossz irány. Sokan el fognak gondolkodni, hogy mit vegyenek, amikor egy valamire való VGA árából egy Xbox One X-et lehet venni.

(#22) twi452 válasza antikomcsi (#21) üzenetére


twi452
senior tag

Én pontosan ezt tettem tavaly mikor megjelent az x :)

A játék szerintem meg inkább game pass-os.. teljes árat nem ér a véleményem szerint, mondom ezt úgy hogy megvettem és játszom vele :)

Egyszerűen kevés.. "kijátszod" a kampány szigeteket amivel feoldasz mindent aztán építesz a sandbox szigeten egy nagy parkot és ennyi van a játékban.
Egyszerűen nem keltett bennem semmi motivációt, hogy újra nekiálljak építeni valamit. A "tycoon" része szinte semmi.. gyakorlatilag ahhoz kell tehetség, hogy mínuszos parkot csinálj :D
Én személyesen sokkal többet vártam a játéktól de simán lehet, hogy velem van a baj :)

[ Szerkesztve ]

(#23) antikomcsi válasza twi452 (#22) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Akkor nagyjából olyan, mint egy jó egyszer nézős film.

Arra sem sajnálná az ember a pénzt, és erre sem, ha kicsit emészthetőbben áraznák.

Remélem a téli vásárba bekerül 50% körüli áron, akkor majd megkapja a gyerek karácsonyra.

(#24) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Majd akciósan 6K körül megvesszük:)

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#25) logitech1 válasza KoNZoLik@ (#24) üzenetére


logitech1
tag

20e biztosan nem veszem meg,érdekes xboxra olcsobb.

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#26) KoNZoLik@ válasza logitech1 (#25) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Arra minden az:)

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#27) pomorski válasza KoNZoLik@ (#24) üzenetére


pomorski
őstag

Szerintem még annyi is sok érte.

(#28) janeszgol válasza pomorski (#27) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem tűnik rossznak. A graf is szép. Viszont a feltüntetett gépigényen elcsodálkoztam. Ilyen magas kiírást még nem láttam. Nem semmi.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#29) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Jó nagy csalódás lett az Operation Genesis után. Pedig mennyire vártam. Ki gondolta volna, hogy a Dilophosaurus ismét egy fiatal példány lesz, plusz köpköd is. Ez már régen kiderült, hogy nettó hülyeség, nem rendelkezett ilyen képességgel. Arról már nem is beszélve, hogy a méretekkel óriási problémák vannak. A Giga pl sokkal kisebb, mint amekkora valójában volt. De említhetném az Allosaurust, esetleg a Spinosaurust is. Mondjuk az utóbbi még hibásan is van ábrázolva. A Ceratosaurus csak úgy lazán megöl egy nála sokkal sokkal nagyobb ragadozót..teljesen logikus. Az élőlények csak úgy szó nélkül átvágnak egymáson, nulla interakció van köztük, (oké, megölik egymást) a személyzet buta mint a föld.
Az egész játék teljesen steril, mintha nem is élne.. :(
Ez így számomra egy forintot nem ér, majd tíz DLC és ugyanennyi patch után visszanézek.

[ Szerkesztve ]

(#30) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Valakinek esetleg van infója arról, hogy készül-e magyarítás hozzá?

(#31) cacasz02


cacasz02
aktív tag

Remélem hogy ezzel a technikával fejlesztik a landolható légkörrel rendelkező bolygókat az Elite-ben. 😁

(#32) Zsu91


Zsu91
csendes tag

Jó kis játék volt, már a 2 is kivan pörgetve :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.