Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jakesz


Jakesz
őstag

Bármit és bárhogy mutatják be, nem szabad elhinni az ott látottakat. Majd, ha megjelenik a játék, akkor hiszem el, amit látok. Bár kell pofa hozzá, hogy másodjára is eljátsszák azt az átverést, amit lenyomtak az elsőnél.

(#2) boost válasza Jakesz (#1) üzenetére


boost
addikt

Akkor már két éve látnánk a jobbnál jobb csodatrailereket.

(#3) Just486


Just486
senior tag

Teljesen érdektelen.

That unconquered country we call the future.

(#4) .LnB válasza Jakesz (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amit az elsőnél eljátszottak már eljátszottak a WD után is. Szóval most is simán elképzelem róluk.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) dergander


dergander
addikt

Miért nem hisz senki az UBISOFT-nak? ;] ;] ;]

Nem is csoda,ez se lesz olyan mint amit bemutatnak. Persze számtalan ember lesz aki beveszi majd ezt. :)

(#6) velizare válasza Jakesz (#1) üzenetére


velizare
nagyúr

ha ezt is meg fogod venni megjelenés után, akkor jól csinálják. :D

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7) .LnB válasza velizare (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Isten bizony hamarabb fizettem volna érte ha azt mondják csináltak egy "remastered" első részt kibővítve, rendesen megcsinálva. Már csak Chicago miatt is, SF annyira nem vonzó szerintem. A Midtown Madness 2-ben még jó volt. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) Zedz


Zedz
addikt

(#9) Griff55


Griff55
senior tag

Erre van igény? :U :U :U

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#10) szami777 válasza Jakesz (#1) üzenetére


szami777
addikt

Remelem az lesz itt is ami az Ac sorozatnal. A 2. részre kigyomlaltak a kevesbe sikerult elemeket a jatekbol es a 2. nagyon nagyot szolt. Az alapok megvannak egy rohadt jo folytatashoz itt is.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#11) mildwood


mildwood
tag

Imádom. Leleplezték a leleplezés dátumát. Legközelebb leleplezhetnék azt, hogy mikor leplezik le a leleplezés dátumát amiben leleplezik a játék megjelenésének dátumát. Aztán majd pár hónap múlva jöhet a csúszás leleplezésének dátuma. (Napszemüveges smile)

P

(#12) Sirandrish válasza Griff55 (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egy egészen biztos elkel majd :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) velizare válasza .LnB (#7) üzenetére


velizare
nagyúr

modderek már megcsinálták, mégcsak fizetned sem kell érte.

@Griff55: grafikán kívül is vannak igények egy játéknál. jó szórakozás volt vele játszani, jó volt a story is, miért ne venném meg a második részt?

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#14) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Áh, ezt ősi r***n szokás szerint csak a megjelenéskor fogják leleplezi. Division meg Watch Dogs után van még valaki aki elhisz ezeknek bármit is?
Egyébként sajnos a kedvenc játéksorozataim között is akad olyan, amellyel eljátszották ugyanezt annak idején (pl. BiosShock Infinite).

[ Szerkesztve ]

(#15) mettek válasza Just486 (#3) üzenetére


mettek
addikt

totál egyet kell értsek. Ubi nálam megbukott az elmúlt 3 évben.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#16) dergander válasza Zedz (#8) üzenetére


dergander
addikt

Eddig a WatchDogs vitte a primet ubiéknál. Azért ha úgy nézne ki a játék mint az E3-on azért brutális lenne. Persze a gépigény is.

(#17) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Watch Dogs 2 trailer

Live-Die-Respawn

(#18) .LnB válasza oriic (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Borzasztó szerintem ( és nem a videó minősége miatt). De az látszik, hogy próbálnak a Mr.Robot hype vonat után eredni. Csak gagyi módon.

szerk.: Megnéztem, majd utána törölték is. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) hitvanyalak válasza oriic (#17) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

letiltották

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#20) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Itt még elérhető.

Live-Die-Respawn

(#21) Bjørgersson válasza oriic (#20) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez egy nagy nulla. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#22) nubreed válasza oriic (#17) üzenetére


nubreed
veterán

This video contains content from Ubisoft, who has blocked it on copyright grounds.

Jó, közben meglett a másik link.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#23) davidsone válasza Jakesz (#1) üzenetére


davidsone
addikt

ennyi, hiszem ha látom...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#24) oriic válasza Bjørgersson (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

#fsociety

Live-Die-Respawn

(#25) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Elvileg lement a bemutató, ahol gameplay is volt. Sajnos lemaradtam róla, aki megtalálja valahol, dobja már be ide. :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#26) oriic válasza gyuromoj (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#27) gyuromoj válasza oriic (#26) üzenetére


gyuromoj
veterán

Köszi. Kíváncsi vagyok milyen lesz a megjelenéskor. :DDD
Remélem lesz 1080p is belőle, mert így nem sok minden jön át a látványból. :B

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#28) szami777 válasza oriic (#26) üzenetére


szami777
addikt

Köszi. :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#29) oriic válasza gyuromoj (#27) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

7 perc gameplay

Live-Die-Respawn

(#30) Sirandrish válasza oriic (#29) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem nagyon fasza lesz. Ha magyar felirat is lesz benne akkor engem kilóra megvesznek :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31) gyuromoj válasza oriic (#29) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ugye nem egy jojóval harcol?! :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#32) #07331584


#07331584
törölt tag

Jónak tűnik, kíváncsian várom.

(#33) oriic válasza gyuromoj (#31) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha jól láttam nem, hanem egy golyóval.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.