Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

"6 órányi extra beszélgetési időt, vagy 7 órányi extra videózást vagy böngészést jelent." - Nekem valahogy ez hihetetlen, hogy kevesebb beszélgetést jelent mint videózást/böngészést?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) HuMarc


HuMarc
addikt

Kár hogy csak a nevében hélium... Az tök állat lenne, ha hélium lenne benne, így csökkentve a telefon súlyát, és ezzel megvédené a telefont a karcoktól, amikor leejted.

Hm... http://th600.photobucket.com/albums/tt84/SVT-GT500/smileys/th_idea2smiley.gif 2013-ban az Apple prezentálja a lebegő iPhone-t!

(#3) vince válasza Xaels (#1) üzenetére


vince
őstag

hihetetlen, mert nem vagy marketinges ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#4) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Mondjuk pont az i5 az, ami így is elég jól gazdálkodik az akkuval és szvsz akinek fontos a kompakt méret, a karcsúság, a kis súly (tipikus i5 tulajdonságok), az utálja legjobban az akkus tokokat. Szóval nem igazán értem.

Nem a lényeg a fontos.

(#5) Xaels válasza dreamdancer (#4) üzenetére


Xaels
félisten

Ez nem igaz. Hidd el mindenki mindennél jobban utálja ha lemerül út közben a telefonja, még az i5 tulajok is. Ezzel ki tudja tolni az üzemidőt amikor szüksége van rá és a telefon ugyanolyan mobilis marad mint előtte. Nincs kábelhez/konnektorhoz kötve. A "kabátnak" nem kell 0-24 óráig rajta lenni, elég akkor rátenni amikor már fogyóban van az energia.

(#3) vince: na ja, engem túlságosan jól megtanítottak, hogy nem szabad hazudni ;]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) Gabó75


Gabó75
senior tag

Ezért szánalmas a beépített akksi. Esélyt sem adnak a cserére. Aztán dobd el, vegyél újat...
Addig is tegyél rá kabátot, vagy lógassál rá külső töltőt:-)

(#7) Hennet


Hennet
aktív tag

Nem fog kelni, nincs rajta rágott alma... ;] :P

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#8) Luck Dragon

De ahhoz képest hogy akkus kabát,nem ronda a forma tervezése.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9) Azie


Azie
őstag

Szerintem jó cucc. A 130 és 150 dolláros "Nokia3310" verziók meg még szimpatikusabbak.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10) paypal válasza Gabó75 (#6) üzenetére


paypal
csendes tag

Cserélhető az akku csak nem a hagyományos(hátlapot lepattintom) módon. Szét kell szerelni a telefont....

(#11) Gabó75 válasza paypal (#10) üzenetére


Gabó75
senior tag

Igen, és olcsón tudsz venni hozzá akksit? Esetleg nagyobb kapacitással?

(#12) m0h0senator válasza Gabó75 (#11) üzenetére


m0h0senator
őstag

nem gondoltam hogy még találkozok ilyen hszekkel 2013ban :Y :R

An odyssey through the realm of consciousness.

(#13) Gabó75 válasza m0h0senator (#12) üzenetére


Gabó75
senior tag

Miért, mi a baj a hozzászólásommal 2013-ban? Vagy 2013-ban már ne legyen igényem pót akksit venni, vagy egy nagyobb kapacitásura cserélni?:-)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.