Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Baromi kíváncsi leszek az árára, mert a Beyond 2 Souls nem igazán jött be.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2) electrodoki válasza Adam_Shepard (#1) üzenetére


electrodoki
aktív tag

REMAKE, REMASTERED! BUY PÉESNÉGY! :D

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#3) D1Rect válasza electrodoki (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez pont olyan játék ami miatt megérheti megvenni...

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#4) Sirandrish válasza electrodoki (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha valakinek kimaradt akkor ez tuti vétel. 2 remek játékot kapsz 12K-ért.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Adam_Shepard válasza Sirandrish (#4) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ill. kevesebb mint tíz lemezesen az ájponnál meg az akvánál

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#6) Sirandrish válasza Adam_Shepard (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát akkor meg best buy :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) Adam_Shepard válasza Sirandrish (#6) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

mondjuk jó lenne egy ötösért kb. behúzni csak a HR-t, mert a B2S nekem nem tetszett ;]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8) Sirandrish válasza Adam_Shepard (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Majd használtam behúzzuk egy 5ösért, vagy felezősbe digitálisan egy 5ösért :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Adam_Shepard válasza Sirandrish (#8) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Azért a bundlis rutint nem lehet egyhamar elfelejteni :D :))

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#10) Sirandrish válasza Adam_Shepard (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

:C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

Régen emiatt vettem PS3-at, csak végül pont a játékot nem sikerült megszereznem. Bár igaz, akkor még az angol sem ment annyira, viszont így egyre jobban húz a szívem arra felé, hogy vegyek egy PS4-et.
Nameg a Beyond: Two Souls, The Last Of Us, és a majdani Detroit: Become Human...
Ezek azok a címek amiket egyszer az életben mindenképpen ki szeretnék játszani, viszont még mindig nem olyan olcsóak ezek a gépek.

(#12) foxymaci


foxymaci
senior tag

A Beyond magyar felíratos lesz mint ps3-ra volt?

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#13) erahurka válasza Norb€€€ (#11) üzenetére


erahurka
félisten

Én meg mindent megvettem PS3-ra, és most azon agyalok, hogy minek nekem PS4, majd lesz PS5-öm, és megveszem arra jóval olcsóbban a PS4 Remaster játékokat. Vagy PS6-ra. :W

(#14) szasanyi válasza Sirandrish (#4) üzenetére


szasanyi
félisten

HA kimaradt + HA pont mind2 tetszik. Jobban járnánk ha inkább az új játékokra koncentrálnának (amik talán csúszások nélkül, esetleg nagyobb számban jelennének meg) és nem újabb rókabőrre. Nem? ;)

erahurka: ez már nekem is eszembe jutott, de végül is kell a frissebb konzol és rá a új játékok (amik meg sem jelennek már PS3-ra). A többség aligha a remastelt játékok miatt vette, de aki PS3-ról váltott az meg tuti nem. Úgy tűnik ez a körülmény a SONY-t nem nagyon érdekli.

[ Szerkesztve ]

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#15) Sirandrish válasza szasanyi (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

A két játék eléggé hasonlít szóval azért csak-csak belefér mindkettő.
Persze nyilván jobb lenne ha új címekkel bombáznák a népet. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) Adam_Shepard válasza Sirandrish (#15) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Max 5!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.