Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Epic FAIL. :DDD

(#2) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Kösz a jótanácsot, le is húzom gyorsan a netről :K

(#3) Zolás


Zolás
addikt

ez mekkora LÚZER.
Mondjuk én is meglepődnék ha valaki belépne a STEAM accommal miközbe havernál vagyok :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#4) sagesz93


sagesz93
addikt

Mekkora :W .
Én annak örülnék ilyenkor hogy offline-ba tudom tolni, nemhogy felmenjek online-ra.... :N

(#5) Narxis


Narxis
nagyúr

Kösz a jótanácsot.

Thanos was right.

(#7) Sub-ZeRo válasza D1Rect (#1) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8) kételkedem


kételkedem
addikt

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9) fpeter07


fpeter07
veterán

ha legközelebb te is el akarsz lopni egy XBOX360-as konzolt, legalább annyi eszed legyen, hogy nem játszol vele online az XBOX Live-on.

Köszönöm a tippet! ;)

(#10) bandiie


bandiie
aktív tag

LOOOOSER! :DDD

(#11) mv


mv
aktív tag

Ez a fiatalember akkora észlény lehet, mint a magyar kollégája, aki rendőröstül akart rendőrautót lopni. :Y

Figyelem! A felhasználó a nyugalom megzavarására alkalmas képi és hanghatásokat produkálhat.

(#12) Jake88


Jake88
tag

A madár. Tipikus amerikai felfogása van :)

[ Szerkesztve ]

(#13) gYaLo


gYaLo
őstag

Mekkora nOOb... :D

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#14) nepszter1


nepszter1
addikt

Nem tudni mennyi évet kapott? :U

(#15) lynnfield_hu


lynnfield_hu
csendes tag

Hát ilyen nincs ekkora Epic Fail-t rég láttam, 5 perce nevetek ezen... :DD :DD :W

(#16) sz.mich válasza mv (#11) üzenetére


sz.mich
tag

Az komoly lehetett. :Y :C

Csak kp., az ár fix.

(#17) Thodeus


Thodeus
aktív tag

Képzelem mit mond mikor sitten megkérdezik a rabtársak hogy "hát téged miért ültettek le..?"
:DDD

(#18) X@b3e


X@b3e
addikt

Az alapszitut elhiszem, de a körítés hatalmas népmese...
Meglátja a gamertagot - hazatelefonál - feljelentik - nyomoznak - microsoft reagál - rendőrség reagál - eddig a tettes otthon ül és játszik a nagyanyjánál, hogy játék közben elkaphassák :DDD :DDD
Maratoni online-parti lehetett, 1-2 hónapos..

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#19) finest


finest
őstag

Szimpatikus, h Amerikában ilyen olajozottan megy minden. Nálunk meddig tartott volna egy ilyen ügy?...

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#20) mv válasza sz.mich (#16) üzenetére


mv
aktív tag

Rendőrökkel együtt akartak ellopni egy rendőrautót. :))

Figyelem! A felhasználó a nyugalom megzavarására alkalmas képi és hanghatásokat produkálhat.

(#21) m3tr0 válasza X@b3e (#18) üzenetére


m3tr0
senior tag

Ja. Biztos ezzel az üggyel kezdték, biztos nem a gyilkosokkal, drogdílerekkel stb. foglalkoztak hanem egy ellopott xbox -szal.
Meg gondolom a Microsoft-nál is van erre külön osztály,hogy az ellopott boxok után kutassanak. :DDD

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#22) Drenadar válasza m3tr0 (#21) üzenetére


Drenadar
veterán

ez nem magyarország... gondoljatok bele, a rendőrség szólt a MS-nak, valószínűleg ügyészi végzéssel, vagy hasonló, az MS megadja az ip címet utána már nem nagy cucc lekérni hol van, és bekopogni hozzá hogy wtf?

Mo-n téged csuknának le mondván hogy itt nem elérhető a live és biztos valami hacker vagy és bizonyított tény hogy a te accountod :D

vagy reálisabb a kiröhögés...

(#23) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

A srác meg biztos azt ordította mikor elhurcolták a gép elöl: -Csak még ezt a pályát hadddd....

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#24) Antibazsi válasza X@b3e (#18) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

Drenadar megelőzött,de tény,h még aznap elkaphatják a tettest. Ha van forró nyom azonnal elkezdik a nyomozást (még Magyarországon is és nem is kell feljelentés csak telefonos bejelentés) ami jelen esetben pár telefonhívás.

Üdv, Balázs

(#25) X@b3e válasza Antibazsi (#24) üzenetére


X@b3e
addikt

Pár telefonhívásra egy szolgáltató sem ad ki IP címhez tartozóan előfizetői adatokat :U
Ügyészi végzés meg főleg nem két perc, ahhoz megalapozott bizonyítékok, mgfigyelések, szemtanúk, tehát "ügy" kell. Biztos így volt a dolog, csak nagyon bulváros, hogy játék közben kapták el. Lehet, hogy ez is igaz, csak mondjuk két hét múlva.

[ Szerkesztve ]

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#26) m3tr0 válasza Drenadar (#22) üzenetére


m3tr0
senior tag

mondom...amint elkapták az összes gyilkost, dílert, drogbárót, satöbbit..utána biztos ráálltak az ügyre. persze tudom,hogy USA de ez így ebben a formában akkor sem igaz

ott is megvan a dolgok prioritása...nem gondolom,hogy egy Xbox lett volna a legfontosabb

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#27) nepszter1 válasza m3tr0 (#26) üzenetére


nepszter1
addikt

biztos külön osztály foglalkozik az XBOX-os csalókal :DDD :DDD

(#28) D1Rect válasza mv (#20) üzenetére


D1Rect
félisten

Na, a másik észlény. :DDD

(#29) PHM válasza D1Rect (#28) üzenetére


PHM
addikt

Nem lehet, hogy az XBoxot is rendőrrel együtt lopták el? :)

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#30) JoolsNOS válasza PHM (#29) üzenetére


JoolsNOS
veterán

És a rendőr is annyira kocka volt, hogy nekiállt játszani :DDD

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#31) D1Rect válasza PHM (#29) üzenetére


D1Rect
félisten

Vagy a rendőrésgről lopták rendőrrel együtt. :)

(#32) Dj Polc


Dj Polc
tag

:W :O Meglepődhettt hogy nem csak a képernyőn vannak fegyverek... ;]

[ Módosította: tiv83us ]

(#33) Dj Polc válasza Dj Polc (#32) üzenetére


Dj Polc
tag

Bocsánatot kérek... :O

(#34) raczger válasza Zolás (#3) üzenetére


raczger
őstag

Hülye bátyám odaadta haverjának steamen kersztül az accja passát és ugyanez volt, tesóm itt volt mellettem és bejelentkezett steamen a tag vele xD (Elég naív a bátyám, most már tanult a leckéből:D amúgy már a haverja accja is lopott volt).

Amúgy meg: Looser :DDD

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#35) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Ezek ám a komoly dolgok :DDD

https://vertigostore.eu

(#36) eeXaa válasza m3tr0 (#26) üzenetére


eeXaa
addikt

...sztem. nem az xbox a lényeg a dologban, hanem az, hogy betöréses lopást, rablást követett el az illető... ami már mindjárt komolyabban hangzik....

(#37) fekeandras


fekeandras
őstag

De most komolyan milyen banális dolog már ilyenen megbukni. Ekkora szívást. :DDD Azon sem lepődnék meg túlzottam ha az arc pert indítana az xbox gyártója ellen mert suttyomban személyes adatokat gyűjtöttek róla. Amilyen ítéletek születnek odaát még a végén meg is nyerné. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.