Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Hát most nem tudom, hogy örüljek e vagy inkább ne. Pozitívum persze, hogy valami újat kapunk amely rengetek lehetőséget rejt magában és mint minden újnál itt is megvan az esélye, hogy talán leesik az állunk. Másfelől viszont két és fél éve vagyok aktív játékos és a mai napig van egy két hős illetve item amit nem igazán tapasztaltam ki. Én a mostani DotA-ban sem szerettem igazán ha túl hosszúra nyúlt a change log, illetve ha túl sok jelentős változás történt egyszerre. Majd jön ígyvanferi és mondja, hogy 3 napig hisztiztem gyrocopter és barátai miatt ;]
Ezek mellett egy esetleges fizetős rendszernek sem örülnék túlzottan.

Szerk: Valve?! :Y

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#2) InVino86 válasza CsiguszMaxim (#1) üzenetére


InVino86
aktív tag

Jaja volt hír, h a Valve csinálja, ők meg nem végeznek mocsok munkát :)
Ez sztem olyan lesz mint a Heroes of Newerth, ami kb 350MB, de vmi nagyon szép és ugyanaz mint a dota, csak más hősökkel, persze egyes hősök egy az egyben megfeleltethetőek a dotaban egyes heroknak :), egyszeri megvétel után, ami sztem simán kifizethető, online simán nyomulhatsz, lagg szinte semmi és ráadásul kényelmi cuccok is vannak benne, pl ha megszakad a kapcsolatod, 5 percig ujracsatlakozhatsz ugyanabba a jatekba.

[ Szerkesztve ]

(#3) CsiguszMaxim válasza InVino86 (#2) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Igen közben nézelődtem és rátaláltam sok mindenre. Érdekes dolog ez. Kíváncsi vagyok mi sül ki belőle. Főleg arra, hogy az eredeti map népszerűsége mennyire marad meg :U

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#4) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Kíváncsi leszek, hogy ez csak egy grafikailag feltupírozott, esetleg Source motor alá készült, Steam exkluzív Heroes of Newerth lesz, vagy több.
Meg hogy erről is írnak-e majd dalt :D

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#5) InVino86 válasza CsiguszMaxim (#3) üzenetére


InVino86
aktív tag

A HoN mapja egy az egyben ugyanolyan elrendezesu mint a Dota mapja, Roshan helyett Kongor a neve a nagy majomnak de ugyanott van, a secret shopok is ugyanott vannak, szal minden ugyanaz, a viz az vmi nagyon szep, meg az effektek is, marmint a map effektjei is.

Amugy elég jól haladok a sokszor említett PH Game Voter weboldalammal, már nagyon tutkós effektek vannak benne, jelenleg sok pici valtoztatas kell meg bele, meg egykét funkció és kész is. Ott aztán mindenki ugy vandalkodik ahogy akar, persze ez nem igaz de, jatekok tomkeleget lehet felvinni akarkinek meg szerkeszteni akarkinek es szavazni rajuk.

[ Szerkesztve ]

(#6) CsiguszMaxim válasza InVino86 (#5) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Mármint a map népszerűségét úgy értettem, hogyha kijön a 2.0 akkor mennyien maradnak majd meg az eredetinél. Ugyan az itt felsorolt klónok komoly táborral rendelkeznek (gondolom én) de azért mégiscsak a DotA 2.0 -nak van a legnagyobb esély a kiszorító szerepre. Főleg azért, mert nem lehet tudni az 1.0 lesz-e még fejlesztve és ha igen ki által? Icefrog ugye nagyon kis eséllyel játszik.

Ez még a PH-s játék szavazás utáni felbuzdulás? :D

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#7) InVino86 válasza CsiguszMaxim (#6) üzenetére


InVino86
aktív tag

Azóta volt már másik szavazás is, és akkor volt az ötlet de érdemben nem rég tudtam elkezdeni csinálni az oldalt, de nagyon tutkós lesz ha kész lesz. Egy Gamepod banner kellene nekem, elhelyezni az oldalon, meg link rá :), de van róla topik ott vannak képek, videó is, meg h mik vannak meg. Jelenleg nem megy a szerver otthon, mert magamnak hostolom, de általában delutan, estefele mindig megy, vagy ha vki meg szeretne tekinteni szol es belovom, persze ha kesz lesz ki kellene rakni vhová hostolni.

[ Szerkesztve ]

(#8) ígyvanferi válasza CsiguszMaxim (#1) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ó, szoktál te más miatt is. :P Egyébként a Valvet is emlegettem már.

Szerintem annyi változás lesz hősök, itemek tekintetében, mint most egy-egy komoly frissítést tartalmazó mapnál. Legalább is remélem.
DotA 2-re főleg a profiknál van nagy szükség, a gamehostolás, újracsatlakozás, statisztika naplózás, replay-ek kezelése, stb., amikben a HoN és a LoL ugye mérföldekkel a DotA előtt jár. A játék közel jár a tökéleteshez, még csak a grafika sem indokolná, lásd CS, Quake vagy akár a Starcraft.

[ Szerkesztve ]

(#9) ollie válasza InVino86 (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem. Tök ugyanaz lesz, mint az eredeti Dota, csak új motorral. Még a hősök is ugyanazok lesznek.

***

(#10) F!x3R


F!x3R
csendes tag

Alternatívának a HoN mellett még ott van a LoL( League of Legends) is ami azért kicsit továbbgondolja a Dota-t(account lvl-ing,talent rendszer stb) de az alapok ugyanazok. Már több mint 61 hős elérhető és folyamatosan dobálják ki az újakat. Ráadásul ingyenes(illetve miktrotranzakciós de a skineken kívűl minden elérhető sima játékkal is). Ezek mellett nem tudom menyire lesz ennek létjogosultsága..

Nem a részvétel, nem a győzelem, hanem a fontos!

(#11) ollie válasza F!x3R (#10) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Plusz ott van még a Demigod is.

***

(#12) InVino86 válasza ollie (#11) üzenetére


InVino86
aktív tag

Hmm ez jó hír, hogy ugyanaz lesz mint az 1, tényleg a Demigodot kifelejtettem, azis tökkiraly. Manapság már mindenkinek akkora monitorja van mint az egyik fala és a régi WC3 amiben a dota volt, eléggé elavultan néz ki. Egy vérfrissítés tuti jól állna neki, grafika szempontjából legalábbis.

ollie : irtam vmikor meg vmi privatot, h majd ha kesz a cucc akkor admin jogot adnek neked :), szal mindent tudnal csinalni meg usert torolni is

[ Szerkesztve ]

(#13) ollie válasza InVino86 (#12) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja tényleg, elfelejtettem válaszolni. Részemről oké.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.