Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) slimG


slimG
tag

Pedig egy 7 colos AMD Temash alapú, HD-ready képernyőjű tabletre eléggé vevő lennék. Kár, h megint a felbontáson spórolnak. Ha már mobilokon is lassan az alap HD felbontás követelmény a középkatgóriában, akkor nem értem, h miért erőltetik a 17" CRT monitorok idejéből származó felbontást még...

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#2) MZperX75 válasza slimG (#1) üzenetére


MZperX75
addikt

jó az! 7" szerintem még mindig jobb mint ano 10.1"1024x600.... :DDD

"7 colos AMD Temash alapú" majd talán ősszel vagy karácsonyra,de ahogy ismerem a gyártókat oda sem tesznek valami jó kiegészítést,de Celeron persze lesz opció INtel bácsi lóvája jobban hat mint az AMD-é.

Persze várjuk meg míg megjelenik.

"Intel Atom Z2760-as rendszerchipre kell építen" Van már driver Win8-ra? Keményen jó az Atom,biztos nem venném meg csak fagyi mellé ingyé,a kis fagyi napernyő mellé :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3) Xirtam


Xirtam
veterán

Ez jól hangzik!

(#4) Ati1979


Ati1979
veterán

Legyen amd Temash + hd felbontás + win8. Úgy jó kis gép lenne.

(#5) PPatrik válasza MZperX75 (#2) üzenetére


PPatrik
aktív tag

"Van már driver Win8-ra?"
Azért azt ugye tudod, hogy ahhoz a gyártó írja a drivert? És magához az igp-hez meg pár havonta jelenik meg bináris driver. Egyébként úgy se lesz jó vagy jobb, de azért ennyire nincs értelme szidni.

Egy AMD Temash alapúra én is vevő lennék.

(#6) MZperX75 válasza PPatrik (#5) üzenetére


MZperX75
addikt

:U Nem szidja itt senki ,a tények makacs dolgok....

[ Szerkesztve ]

(#7) Abu85 válasza PPatrik (#5) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Amíg egy hardverben a grafikus alrendszer D3DERR_DEVICELOST paraméterrel véletlenszerűen eldobhatja magát D3D-s alkalmazás megnyitásakor, addig nyugodtan lehet szidni. Legalább gyorsabban keresik a gond fő okát.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8) Peter789


Peter789
senior tag

temash-al tényleg jól hangzana a kis vas, bár az 1024x768 annyira nem szimpatikus, de azért lenyelhető kompromisszum. már csak azt remélném, hogy win7 alá is be lehet húzni minden drivert - még ha minden fícsört nem is tud vele - mert a 8-nál érintőképernyő-impotensebb környezetet el se tudok képzelni, ha nem csak a metrosex app-okról van szó, hanem valós munkáról :W

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#9) Akula


Akula
őstag

"Az érkező legkisebb Surface kijelzőjének pontos mérete nem ismert, de arra már van némi utalás, hogy a megjelenítő felbontása esetleg 1024x768 pixel lesz. A vállalat ugyanis csökkentette a Windows 8/RT operációs rendszerek felbontásra vonatkozó minimum követelményét, így mostantól nem kell minimum 1366x768 pixeles panelben gondolkodni"
Ezt így tényleg egyszerűbb olcsóbb volt megoldani, mint betenni a nagyobb felbontást a tabletbe.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#10) PPatrik válasza Abu85 (#7) üzenetére


PPatrik
aktív tag

De win8-as táblagépekbe azért nem annyira rossz, Modern UI alá. Valamikor volt róla videó, hogy akad az asztalon egy ablak szélesítése, de modern ui alatt meg megy rendesen. És egy táblagépbe ez a lényeg, mert hát hogy is mondjam a galaxy tab 10.1-es táblám és hát android 4.1.2-vel, tuningolva performance módban akad. Egyszerűen néha borzalmas. Na az atom legalább ennyire látványosan nem akad.

(#11) Abu85 válasza PPatrik (#10) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Hogyne lenne az rossz, hogy random eldobja magát az adapter, ha az alkalmazás inicializálni akarja. Ez a legrosszabb dolog, ami egy grafikus driverben történhet. Az aktuális Atomok arra jók, hogy a brand maradék értékét totálisan a padlóra küldjék. A gépek többségét úgy szállították karácsony előtt, hogy a kameraapp megnyitásába random belefagyott a grafikus driver.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#12) PPatrik válasza Abu85 (#11) üzenetére


PPatrik
aktív tag

Erről nem tudtam. :B Ez így tényleg elég gáz.

(#13) Aakisan


Aakisan
aktív tag

Nekem nagyon tetszik az egész .Kár hogy az előzőt nem nagyon vették,a magas ára miatt. Remélem most sikerül beárazni.

(#14) zseko


zseko
veterán

Hétvégén nyomkodtam wines tabletet. Nekem nagyon nem jött be. Sem a metro felület, sem az asztali kinézetű része nem nyerte el a tetszésemet, a 230000 forintos áráról nem is beszélve. A 4:3 mániát szintén nem értem, 16:10-es tabletem van, nekem ez jobban fekszik. Előbb vennék iPad-et, pedig nagyon nem vagyok oda az almáért.

HR24.hu

(#15) adamssss


adamssss
veterán

Én egy 10"-os FHD gépet tudnék elképzelni, valami brutális AMD apu-val megtámogatva.
Amúgy attól félek, hogy az MS, és a többi gyártó nem mer majd nyitni az AMD fele, mert akkor nem lehet kirakni a gépre, hogy intel.
Minap voltam a MM-ben ahol nézegettem ezeket, és jött egy fickó aki kérdezte az eladót, hogy milyen táblagépet vegyen. Mondanom sem kell ,hogy az eladón Intel-es póló volt, és már ajánlotta is az ASUS gépét ATOM-al. Akkor jöttem én, hogy ebből a pénzből inkább vegyen egy iPad-et, vagy valami normális notebook-ot, mert ezzel nem fog messzire jutni. De itt is látható, hogy az eladónak elég volt annyit mondania, hogy Intel és a vevő már vitte is.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#16) flamich76


flamich76
tag

Első lépésként az MS elhagyhatná az office-t az RT-ből, aztán ezáltal képezhetne egy baratságosabb árat és máris értelmesebb eladást produkálna, szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.