Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) Misi_D válasza Tsebacsi (#26) üzenetére


Misi_D
tag

Ezzel én - munkából is fakadóan - teljesen tisztában vagyok.
Nem kell az asztalra csapnom stb., mert mint írtam, nekem ez még éppen belefér.
"Nem tudok mit csinálni veletek..." Senki nem kérte, hogy te csinálj bármit is... :)
Az AdBlock-kal kapcsolatban én sem beszéltem utasításról, nem tudom ezt honnan vetted. De ha én megkérlek valamire, amit aztán te és sokan mások is teljesítenek, akkor utána nem feltétlenül húzogatnám a bajszod. Tekints rá úgy, h egy kérésre a kisujjad nyújtod, akkor már az egész karod kellene.
Bár csak kérés, azért voltak érdekes hasonlatok a stáb részéről a használóival kapcsolatban. Most nem fogom előtúrni, szerintem képben vagy, miről beszélek. Szóval én neccesnek érzem, h nem szólnak és nem is szólhatnak bele a használatába. No de ezt ugorjunk, nem szeretnék ebből flame háborút.

Épp te írod az első mondatodban, h a pénzért cserébe elvárás. A fizetős regeseknek az lett az ígéret, h reklámok kikapcsolása az oldalon. Bár ezek a cikkek nagyrészt reklám cikkek, nem ez a komunikáció róluk, hanem az "újdonságok bemutatása". Te is elimerheted, h jelen formában ezek a képek reklámnak minősülnek, amivel kapcsolatban, ha fizettél, h ne jelenjenek meg, kiverhetik a biztosítékot.

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.