Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zetor2000


zetor2000
senior tag

Érdekes a három záró kép.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#2) hugi0 válasza zetor2000 (#1) üzenetére


hugi0
őstag

Feladva a lecke a reklam blokkoloknak.
- ha sok ilyenbe futok bele, mellozni fogom a prohardvert is. ;)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#3) himpike


himpike
aktív tag

Kikapcsolhatod pl a képeket :DDD

(#4) StLui válasza hugi0 (#2) üzenetére


StLui
veterán

Gondolom amúgy fizetsz érte, és azért elvárhatod, hogy ne kelljen reklámot nézned :U
Vagy még az lehet, hogy te is ingyen dolgozol, és gondolod ezt teszi más is.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#5) Acélfarkas válasza hugi0 (#2) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Ezek szimpla beszúrt képek reklámokról. Még szép hogy nem kapja el a reklámblokkoló. És pont azt a 4 márkát mutatják amit a cikk is említ.

[ Szerkesztve ]

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#6) pomorski válasza Acélfarkas (#5) üzenetére


pomorski
őstag

Akkor ezek szerint mostmár majd így fog menni a reklám.

(#7) Acélfarkas válasza pomorski (#6) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Lehetséges. Habár én spec. nem tiltom a Prohardver lapon a reklámokat, de ez így már sok lesz.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#8) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Engem nem zavar a reklám. Valamiből nekik is élniük kell. A tartalomért ebben a formában és mennyiségben részemről vállalható, még úgyis hogy előfizettem prémiumra.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#9) Blindmouse válasza hugi0 (#2) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Nem tudom feltűnt-e de az összes szombati cikk reklám a ph-n.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#10) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Akit zavar ez a fajta reklám ne nézze, meg kell élniük valamiből, ezt legalább nem tudja a sok "jó fej" tiltani

(#11) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Hmm, éppen monitort tervezek cserélni. Ez a Samsung LC32F391FW elég szimpatikus. Pár éve volt VA paneles Benq monitorom és feketében köröket ver az IPS-re.

(#12) takacsbotond válasza hugi0 (#2) üzenetére


takacsbotond
őstag

+1
Mikor volt anno erről a cikk kikapcsoltam a reklámblokkolót a PH összes oldalán. Most visszakapcsolom.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#13) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Az utolsó oldal tényleg el van szállva reklámügyileg. Kb. Semmiben nem különbözik egy reklámújságtól, amin a krumplit szoktuk hámozni, kárt lenne, ha ez lenne az új irány.

[ Szerkesztve ]

(#14) shteer válasza hugi0 (#2) üzenetére


shteer
titán

Viszlát :)

..szerintem jónak tűnik

(#15) BlackPriest válasza SunMount3r (#13) üzenetére


BlackPriest
őstag

Statikus kep, nem villog, nem zenel, at kell lapozni.

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#16) SunMount3r válasza BlackPriest (#15) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ha ezután ilyen lesz a Hazai Pálya rovat, rá se click-elek... Ez már nem cikk, nem online hardver magazin, simán képes reklámújság...

(#17) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Egyszer élném meg, hogy kicsit szélesebb skálán változtatható a dioptria a VR szemüvegeken.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#18) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Látom nem értitek, a kép azoknak van akik nem tudnak olvasni... :))

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#19) Aljasvip válasza SunMount3r (#16) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Off: Úr ég! Megbízható forrásból akarok érdeklődni az itthon kapható aktuális hardverekről és újdonságokról, erre az arcomba tolnak egy jó akciót... Többet ide se jövök!

/Ha te is ironizáltál, akkor bocsánatot kérek.

Egyébiránt szánalmas, ami rinya itt néha lemegy. Én kikapcsoltam szépen az AdBlock-ot, mert megkértek rá, és felfogtam az okát. Már rég óta ajánlgatják itt az xy notebook oldalról termékeket, ami ha nem is a legolcsóbb, de bőven jobb áron vannak, mintha bemennék a zöld BB-s boltba, hogy rám sózzanak valami kukába való terméket másfélszeres áron.

(#20) hemaka


hemaka
nagyúr

Uristen, most tenyleg egyesek harom nyomorult kep miatt sirnak-rinak?

(#21) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Hétről hétre megy a rinya az új hardveres cikk miatt már vagy 3 éve, komolyan nem hiszem el ezeket az embereket. :))
A cikk jó, megint meghozta a kedvem ahhoz, hogy a következő konfigomat vízhűtésesre csináljam.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#22) MrChris


MrChris
nagyúr

Nem leszek finom, ingyen tartalom reklámmal miatti rinyálás olyan mint mikor sír a kurva ha basszák.

(#23) WhiteEagle77 válasza hugi0 (#2) üzenetére


WhiteEagle77
csendes tag

Amig csak statikus allo keprol van szo (es nem valami irdatlan nagy felbontasrol), addig nem banom a reklamot. Amit utalok, azok a video/flash animacio/rovidfilm reklamok, amik zabaljak a mobil adatot, de ha nem mobilrol netezek, akkor is belassitjak az egesz bongeszot/weboldalt egy atlag budget laptopon, kulonosen ha tobb is van beloluk az adott oldalon. A masik az egesz oldalas reklam, amit ki kell manualisan kapcsolni hogy lehessen latni az oldal erdemi reszet. Ha video/teljesoldalas reklamot latok, altalaban mar kapcsolom is ki az oldalt. Nagy az internet, megvan az a tartalom mashol is, kevesebb/no reklammal. :-(

(#24) Misi_D válasza Tsebacsi (#21) üzenetére


Misi_D
tag

Szerinted az teljesen rendben van, h az egész oldalon nincs is másik cég hirdetve, a linkek mind ugyanarra a weblapra mutatnak, s ehhez még 4 kép is kellett megerősítésként? Biztos nem tudunk olvasni... :) Azok után, h múltkor khm "szépen" meg lettünk kérve, hogy kapcsoljuk ki az AdBlockert? S ezzel a fizető vendégek nincsenek szemen köpve, akik eleve a moneyért cserébe az oldalon kikapcsol(hat)ták a reklámokat? :)

No offense, nálam még nem verte ki a biztosítékot, de meg tudom érteni azt, akinél igen.

szerk: egész oldal = adott cikk negyedik oldala - még mielőtt vki a teljes PH-ra gondolna.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#25) Misi_D válasza MrChris (#22) üzenetére


Misi_D
tag

Az ingyen tartalommal kapcsolatban lásd előző hsz-emben a fizető vendéges részt... :)

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#26) Tsebacsi válasza Misi_D (#24) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem tudom hallottál-e már arról, hogy a pénzért cserébe elvárás?! Magyarán a hirdető megszabja, hogy az adott cikk hogyan is nézzen ki. Persze bizonyos megkötések vannak (szerződésfüggő, oldal motorja engedi-e, stb), de akkor is az szabja meg, aki fizet érte. Innentől akár 50 link is lehetne benne ugyanoda, ha azt kérik. Marketing szempontból persze butaság lenne, de ez van.
Nem tudok mit csinálni veletek, ha ez életetek legnagyobb problémája, akkor nincs más, el kell menni, vagy tűrni, átlapozni, ütni egyet az asztalra-klaviatúrára, vagy amit akartok végülis...
Az adblock kikapcsolása max kérés lehet, nem utasítás, megint egyéni preferencia kérdése, a megrendelőt igazából nem érdekelheti, hiszen a saját tartalomfogyasztási szokásaitokba sem ők sem az oldal készítői ergo nem szólnak (és szólhatnak bele).

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#27) Misi_D válasza Tsebacsi (#26) üzenetére


Misi_D
tag

Ezzel én - munkából is fakadóan - teljesen tisztában vagyok.
Nem kell az asztalra csapnom stb., mert mint írtam, nekem ez még éppen belefér.
"Nem tudok mit csinálni veletek..." Senki nem kérte, hogy te csinálj bármit is... :)
Az AdBlock-kal kapcsolatban én sem beszéltem utasításról, nem tudom ezt honnan vetted. De ha én megkérlek valamire, amit aztán te és sokan mások is teljesítenek, akkor utána nem feltétlenül húzogatnám a bajszod. Tekints rá úgy, h egy kérésre a kisujjad nyújtod, akkor már az egész karod kellene.
Bár csak kérés, azért voltak érdekes hasonlatok a stáb részéről a használóival kapcsolatban. Most nem fogom előtúrni, szerintem képben vagy, miről beszélek. Szóval én neccesnek érzem, h nem szólnak és nem is szólhatnak bele a használatába. No de ezt ugorjunk, nem szeretnék ebből flame háborút.

Épp te írod az első mondatodban, h a pénzért cserébe elvárás. A fizetős regeseknek az lett az ígéret, h reklámok kikapcsolása az oldalon. Bár ezek a cikkek nagyrészt reklám cikkek, nem ez a komunikáció róluk, hanem az "újdonságok bemutatása". Te is elimerheted, h jelen formában ezek a képek reklámnak minősülnek, amivel kapcsolatban, ha fizettél, h ne jelenjenek meg, kiverhetik a biztosítékot.

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#28) Tsebacsi válasza Misi_D (#27) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A reklám alatt egyértelműen a bannerek és egyéb reklámok vannak értve, ez szinte biztos. Ez egy cikk, amit az adott boltok "pénzelnek", hogy x típusok kerüljenek bele. Engem ez nem zavar, mert nem is rohanok egyből x boltba megvenni a terméket, hanem utánanézek. Aki egy ideje PH-zik, fórumot és hsz-eket olvas, szerintem ugyanígy tesz, aki meg nem, az feleslegesen pampog utána. Nekem általában ötletet adnak, kezdőlökést, ami tök jó. Közben meg olyat olvasok, ami érdekel. Továbbra sem értem, hogy mekkora lehet annak az ingerküszöbe, akinél ezek kiverik a biztosítékot, de valószínű nem magas... :U

Az újdonságok bemutatása szerintem simán mehet ilyen módon, nincs ez sem kőbe vésve.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#29) petymeg


petymeg
addikt

Az is jó nagy madár, aki azt az ASUS asztali gémer gépet megveszi 700.000 Forintért 970M VGA-val.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#30) MrChris válasza Misi_D (#25) üzenetére


MrChris
nagyúr

Volt négy hirdetési hely, egy cég megvette és négy különböző márka termékei lettek kitéve. Statikus képek, nem mozognak, nem egész képernyősek, ráadásul csak az utolsó oldalon. Akinek ez nem fér bele fizessen hogy ezt se lássa. Túl van lihegve. Az egész PH sokkal többet ad a cikkekkel, tesztekkel, fórummal..., mint hogy ezért a piszlicsáré dologért ennyi rinya menjen.

(#31) QwErTy42 válasza MrChris (#30) üzenetére


QwErTy42
addikt

Hattalmas +1

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#32) szami777


szami777
addikt

Az a xigmatek eden ház nem tűnik rossznak ennyiért.
Nem sok házba van led és kártyaolvasó 10k körül.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#33) Bwin87


Bwin87
tag

Én is gyarapítódtam a számot egy gigabyte geforce 1050 ti személyében :D :))

Sony Xperia 1 V

(#34) Kapanyél válasza shteer (#14) üzenetére


Kapanyél
őstag

:D

Jobb is ha lépnek, legalább nem kell a rinyát is mellé olvasni... :U

Amúgy ez a cikk ezer éve olyan, mint a MediaMarkt szórólap. Mindenki tudja, mi van benne. Ha érdekel a téma, átlapozod. Ha nem, kihajítod. Mi a francnak kell rákattintani ezek után és még be is írni, hogy mennyire ostoba, hogy belenézett és nem tetszett. De azért a szórólap a hibás...

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#35) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Az az utolsó oldal már akkor is sok és eddig ilyen nem volt. Ezekkel a csiricsálé, arcba nyomulós, tukma reklám képekkel most már a "cikkszerűség" látszatát sem tartja a dolog, ebből pedig nem jó, ha más rovatokra is továbbterjedő tendencia lenne. Nekem ez a véleményem. Lehet nekem is?! Köszönöm. :D

Persze megértem a helyeslőket is, akik szerint nagyon is jól van ez így. Bizonyára nem érkezik naponta elég webshop akciós hírlevél a postafiókjukba, hogy kielégítse a reklám és a "0% THM"-es banner éhségüket. Mert kb. egy kategória a kettő. :K

JA: részemről zárom, nincs itt kedvem se, szándékom se tovább vitázni senkivel ezen, mert nem ér annyit...

[ Szerkesztve ]

(#36) kromatika


kromatika
veterán

Köszi a cikket.

Légy jó mind halálig.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.