Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szóval lényegében lehet játszani az árkád termekben lévő gépekkel...otthonról, ha azok zárva vannak. :D

Live-Die-Respawn

(#2) opr válasza oriic (#1) üzenetére


opr
veterán

Vajon lesz hozza sajat, penzbedobos kontroller? :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#3) Norb79 válasza oriic (#1) üzenetére


Norb79
őstag

Vkinek arra az időszakra is fizetni kell az áramot amúgy, szóval izgis lesz ez, hogy ebből ki hogyan lát pénzt.

(#4) Enton válasza opr (#2) üzenetére


Enton
addikt

Teljesen felesleges pénzkidobás lenne, egy alap keretprogram ami sok beviteli eszközt támogat bőven elég hozzá egy sima felhasználó és előfizetői rendszerrel. A meglévő konzoljaikra elérhetővé teszik meg a esetleg a népszerűbb platformokon (steam/epic/origin/uplay/googleplay) is elterjesztik, ettől olcsóbban nem tudják megúszni.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#5) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Azosztigen :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Az ilyen játék gépekben milyen hardver lehet? x86 alapú egyáltalán, vagy valami ARM?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#7) arty


arty
veterán

remélem totális csődbe megy a sega, valaki felvásárolja a szellemi vagyont és fizikai hordozón kiad mindent, amit a sega 30 éve képtelen...

ülnek a "kincseiken", 1-1 címet kihoznak switchre (de csakarra!), 5 évente megadrive gyűjtemény, amugy meg játszál a felhőből, streamelve.... 25 év lejtő után nagyon megérdemelnénk már h vége legyen ennek az egész kínszenvedésnek, nézni is rossz (pláne elszenvedni)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#8) oriic válasza tibaimp (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#9) dabadab válasza arty (#7) üzenetére


dabadab
titán

Tulajdonképpen mit és hogyan kellene kiadniuk?

DRM is theft

(#10) arty válasza dabadab (#9) üzenetére


arty
veterán

[link]

ebből mondjuk 6-8-12-t összepakolni egy lemezre, valami ízléses felület alá...
hogy egyszerűbb legyen, a VOL.1 lehetne mondjuk egy csokor a system32 kínálatából ;) (és akkor csak 1 emulátort kell lefejlesztetni M2-vel ;) )

aztán ha ez nem fogyna jól, akkor hagyni a francba az egészet... de ha esetleg fogyogatna, akkor jöhet a VOL.2!

és mindezt 4 platformra, konzolon akár gyűjtői, fizikai kiadásban....

álá capcom:

de az, hogy kihoznak egy egész korrekt virtua racinget, csak digitálisan, csak switchre, előtte évekig szinte semmit, utána évekig kb semmit.... aztán jön egy minigamegear.... finoman szólva is fel vagyok háborodva ;)

Egyszerűen a Sega'2020 méltatlan a saját örökségére.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#11) GreatL


GreatL
őstag

A legegyszerűbb az lenne ha a játéktermi PC-s cuccokat áthúznák PC-re és világszerte eladnák... japán meg le van tojva. Egyébként a játéktermi PC-k sem olyan bivalyerősek, inkább energiahatékony középkategóriás cuccokból állnak. Ott sincsen jobb grafika mint akármilyen PC-n vagy neadj' isten konzolon, a játékmenet pörgősebb és jobban épít az addikcióra.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#12) arty válasza GreatL (#11) üzenetére


arty
veterán

naigen, ez meg a másik... az elmult 10 évben pécé alapon mentek a játékgépeik, így a portolhatóság sem lehetne túl nagy gond. de biztos őrületes pénzeket termel a daytona3, ami nem lenne így, ha kijönne ide-oda 1-1 port... :W

(jó, tudom, most is játszhatom, de úgyértem: legálisan!! komolyan ennyire nem kell a pénzem seeeeeeegaaaa?! :( )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#13) E.Kaufmann válasza arty (#7) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Ha neked fizikai formában kell a Daytona, akkor arra is van mód, csak le kell perkálni 12ezer dodót, és még fasza széket is kapsz :D
[link]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#14) tibaimp válasza oriic (#8) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi az infót! Érdekes.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#15) opr válasza Enton (#4) üzenetére


opr
veterán

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#16) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Nemsokára lesz már bárányfelhő szolgáltatás, fátyolfehő szolgáltatás meg cumulonimbus szolgáltatás is...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.