Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) speter33


speter33
aktív tag

Uhh, mit szívtak a készítők ennél a játéknál :F :D
Jack Black-et meg eléggé öregíti ez a szakáll :DDD

(#2) VágniValó válasza speter33 (#1) üzenetére


VágniValó
addikt

Inkább folytatná a csatornáján az RDR2 végigjátszást. Jókat röhögtem rajta, abból megnéztem az eddigi összes videóját.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Jack Black úgy néz ki mint egy csöves ezzel a szakállal. :D Egyelőre nem győzött meg a játék, ránézésre kb az első rész is lehetne.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) Bluverkill


Bluverkill
tag

Sokkal szebb mint az első résznél. Szerintem azért jobb is lesz. De ezt a projektet úgy kell nézni hogy közösségi fínanszírozásból csinálták meg. Szóval amiatt se lett annyira extrás mág.

(#5) Wesder válasza Bluverkill (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Nem vette meg őket az MS?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) Bluverkill válasza Wesder (#5) üzenetére


Bluverkill
tag

De az MS megvette őket. De nyílván nem fognak egy projektet újra csinálni. Hiszen már benne van az a pénz amit a közösség adott. Illetve ezt a játékot a legtöbb támogató már évek óta várja. Nagyobb gondok voltak a stúdiónál emiatt nem jöhetett eddig ki. Most hogy megvette az MS mindent is bele pakolhatnának. De inkább nem teszik hogy a rajongók megkapják. Eleve már a boss fightok emiatt a felvásárlás miatt vissza kerülhetek bele. Na szóval összegezve ennél a játéknál még az MS pénze nincs annyira benne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.