Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Nagyon várom már, leginkább a Coop móka miatt. Ajánlom, hogy ne csesszék el.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) oriic válasza Xaels (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Engem eddig annyira nem érdekelt, de egyre jobban rá vagyok pörögve már én is. :C

Live-Die-Respawn

(#3) rodrigez


rodrigez
senior tag

Serious Sam: Deathwing :D

(#4) Xaels válasza oriic (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Én bírom a W40K világot, de a DoW-on kívül eddig nem nagyon volt ebben a világban értékelhető játék. Talán a Space Marine ami nekem tetszett összességében és örülnék ha folytatnák, de a többi... Remélem tolnak bele tartalmat és nem csak annyi lesz, hogy X hullámot éljünk túl és ezt max 6-7órában. Eddig nem nagyon hype-olták, mondjuk ez a videó meghozza a vérszomjat hozzá.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) wednesday


wednesday
őstag

Az auto cannon nem tűnik annyira erőteljesnek. Inkább hasonlít valami mai gatlingra és a hangja sem meggyőző. Mintha tudnám milyennek kéne lennie egy kitalált univerzumban a hangoknak ;]

(#6) Šolaire


Šolaire
veterán

Ez nagyon tetszik eddig nem kisértem figyelemmel szerintem beszerzem és nem is kell sokat várni rá.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#7) persil válasza Xaels (#4) üzenetére


persil
nagyúr

Chaos Gate...!

Sajnos még az ősidőkben jött ki, de magasan a legjobb. Ebből kéne egy remake, mai grafikával.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#8) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Erre emlékszik még valaki? Én itt kezdtem el szeretni a Space Hulk világát. Rohadt nehéz volt arra is emlékszek. :)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.