Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) <NewL>


<NewL>
addikt

remélem jól lenyomja majd a régiek árát :U ... :D

de egy nagyobb akksi azért nem ártana,szerintem

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#2) iknight


iknight
senior tag

Az ilyen mindenféle kinai meg akármilyen fórumokat miért kell forrásnak tekinteni? Akár én is irhattam volna :D

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#3) Inarus válasza iknight (#2) üzenetére


Inarus
addikt

Miért olyan biztos,hogy ha a kínai telók gagyik,akkor a fórumok is? :DDD

(#4) qky


qky
tag

FM-rádió egy Apple cuccban? :Y
Na erre kíváncsi leszek.

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#5) infectedmann


infectedmann
őstag

Majd el is hiszem ha bemutatják a WWDC -n Június -ban :)

(#6) #16820480


#16820480
törölt tag

én tudom rosszul, hogy egy 624MHz-es Samsung SC6400-as proci van az eddigi verziókban?

(#7) teshow válasza #16820480 (#6) üzenetére


teshow
csendes tag

tudtommal jól tudod. A mostani 3Gs iPhonekban is 600as a proci, csak vissza van fogva. Ha jól rémlik egyszer valamelyik új FW-el már emeltek a MHz-en... Lehet a 3,0val is fognak növelni

(#8) Karma válasza #16820480 (#6) üzenetére


Karma
félisten

A típusszámra nem teszem a fejem (a Wikipédia biztos tudja), de igen, 624 MHz-es, underclockolva.

“All nothings are not equal.”

(#9) marositech válasza teshow (#7) üzenetére


marositech
senior tag

431MHz-vel mennek. Két zajfonon ennyivel megy nálam. Szal lehet a belső is változatlan lesz, csak megemelik az órajelet vagy mi...
Ja...nagyobb aksi nem ártana, sőt jobb fotógép is.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#10) sto1911


sto1911
veterán

Ha tenyleg lesz benne radio is, akkor 100%, hogy benevezek egyre :D

(#11) baliii


baliii
senior tag

igen, az iphone-ban és az 1.generációs touchban ugyanolyan proci van, 600mhz feletti orajere lenne képes de vissza van fogva, a 2. generációs touchban egy másik típus ugyanekkora maximális órajellel, és valamiért azt magasabbon is tartják, mint az előző kettő készülékben.
azért a külső is változhatna valamit, csak hogy fenntartsa az érdeklődést, mert mondjuk nálam ez fontos szempont és szerintem van még ilyen ember a földön :D mert azért az apple cuccokban nagy a design szerepe...
mondjuk kaphatna unibody-t :Y

(#12) evone válasza sto1911 (#10) üzenetére


evone
őstag

igen, mert eddig biztos a radio hianya tartott vissza ugye?:)

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#13) macikos válasza iknight (#2) üzenetére


macikos
addikt

Talán azért kell őket olvasgatni, mert Kínában gyártják az iPhone-t... :)

A régi árát meg nem fogja lenyomni, mivel kivonják a forgalomból. Tehát max. a használtak lesznek olcsóbbak.

(#14) sto1911 válasza evone (#12) üzenetére


sto1911
veterán

;] Nem csak az, de majdnem az elso helyen szerepelt a hianya. Egyebkent epp most akartam beszerezni egy 3G-t (ha megse kell mosogepet vennem :O ), de mostmar inkabb megvarom az ujat. Meg a dijcsomagokat.

[ Szerkesztve ]

(#15) Atlantis


Atlantis
veterán

Azért ezeknél remélhetőleg több változás jön.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#16) macikos válasza Atlantis (#15) üzenetére


macikos
addikt

Például?

(#17) Atlantis válasza macikos (#16) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem tudom, de ez így kevésnek tűnik. Emiatt még nem éri meg lecserélni a 3G-t.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#18) skajwa


skajwa
senior tag

Tényleg nem lehet bizosra venni az infókat. Gondolom még senki nem halott a Photoshop nevű programról...:) Na a másik, hogy kínai oldalról....LoL

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#19) macikos válasza Atlantis (#17) üzenetére


macikos
addikt

Erről van szó. Ha nem lehetne feltenni az előzőekre a 3.0-át, akkor más lenne a helyzet, nem? :)

(#20) Atlantis válasza macikos (#19) üzenetére


Atlantis
veterán

Noigen. Hál'Isten fel lehet majd tenni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21) R a y


R a y
senior tag

Itt a tavalyi cikk, itt is kinai képek vannak még a megjelenés elöttről, nem tudom mit kell sirni...
Hányinger ez a muanyag, remélem ujra visszatérnek a fémhez.

[ Szerkesztve ]

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#22) BloodRay válasza Atlantis (#15) üzenetére


BloodRay
veterán

Szerintem sem lenne rossz kicsit több újdonság.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#23) macikos válasza BloodRay (#22) üzenetére


macikos
addikt

De akkor írjátok le, hogy mire gondoltok. Persze ne a Bluetooth, Xenon vaku, stb. ezerszer átbeszélt dolgokat hozzátok elő. Nem tudom elképzelni, hogy mégis mi lehetne olyan nagy újdonság, ami szerintetek nagyon kellene.

Például a 802.11n elég nagy újdonság, meg ha esetleg fejlesztenének a kijelzőn.

[ Szerkesztve ]

(#27) vehement69


vehement69
senior tag

Jó lesz az új iPhone amúgy, az én 3Gm fél éves, de lehet meghoszzabbítom a szerződést és veszek egy ilyet, mert ez a mostani szegényke nagyon kopik, viszont voltak az újról olyan pletykák, hogy bizony fémházas lesz, sokat számítana..

[ Módosította: Atlantis ]

I am cancer in your bones

(#30) Atlantis


Atlantis
veterán

Takarítva. Szó nélkül pihenőt kap, aki előjön a szokásos flame témával. Miért kell ezt eljátszani minden iPhone hírnél? (bár javultok, most már csak minden másodiknál kezdi el valaki)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#31) David75 válasza Atlantis (#20) üzenetére


David75
őstag

Nem tudom mi volt fórumot nem tűrő a hozzászólásomban de se csúnya szavakat se személyes sértések nem fogalmaztam meg csak száraz adatokat észrevételeket.Szégyen hogy ezen a fórumon már nem lehet.Kíváncsi lennék hogy akkor mit lehet vajon.Csak ilyen "jaj de jó","alig várom","nem tetszik" tehát jelentéktelen értelmetlen hozzászólásokat?

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#32) Atlantis válasza macikos (#23) üzenetére


Atlantis
veterán

Nekem a 3.0-s szoftvert (és a feltehetőleg érkező naviszoftvereket) is figyelembe véve különösebben semmi nem hiányzik, az FM rádió sem. Mondjuk egy zseblámpa-fénynek örülnék(azért a kijlező fényereje annak kevés) és az iránytű sem rossz dolog, de amúgy tökmindegy, hogy 2 MP-es vagy 3.2-es vagy akármekkora a fényképező. A BT támogatáson is javíthatnának még, de az se tragédia, ahogy most van.

Csak azért írtam, hogy kevésnek érzem, mert igazából ezek szoftveresen is javíthatók (najó, a zseblámpa nehezen) és emiatt új gépet kiadni....arra leszek kíváncsi, hogy továbbra is csak a rózsaszínek árulják-e majd itthon. Jó lenne, ha a sales policy is változna.

David75: Amiatt töröltem, amire válaszoltál. Okafogyottá vált, nem volt vele amúgy semmi hiba. Ezen a fórumon is lehet (bár konkrétan nem tudom, mire gondoltál), de nem harmicezredszer, mert piszkosul senki nem kíváncsi rá és többször kérve lettetek, hogy ne menjenek el az iPhone topicok a szokásos "demerteztsetudja, deeztmegigenistudja" irányba.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#33) BMW-M6power


BMW-M6power
tag

Nem lesz gyenge eresztés a telefon,remélem nem is lesz annyira drága,remélem a t-mobile nem fog ge..zni az árakkal, meg a letíltásokkal.

Galaxy S10+

(#35) BloodRay válasza BMW-M6power (#33) üzenetére


BloodRay
veterán

Biztos nem lesz drága és t-mobil is kedves lesz. :DDD :))

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#36) evone


evone
őstag

ugyanannyiba fog kerulni mint eddig, vagy olcsobb lesz. de ezt mar 20x leirtuk. meg aztis hogy ez nem akarmelyik masik gyarto hogy +1 funkcio miatt +50 ezer forint. ilyen az apple. nem ertem minek irom le vegulis mikor a kovetkezo ajfon topicban valaki megint remelni fogja hogy nem lesz dragabb

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#37) Marci93


Marci93
tag

most tervezem iphone 3G 16GB vásárlását T-mobile-nál ikon200 csomagban. Szerintetek megéri még vásárolni, vagy ti megvárnátok az uj iphonet?

(#38) kiki22


kiki22
senior tag

1-2 hónap naná, hogy varok :d

(#39) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Ezen a verzión már nem lesz gond a 3G-vel?
Vagy az softveres probléma volt anno?

(#40) geri|


geri|
aktív tag

most akkor ez jónak számít? :(((

LiveStrong

(#41) P00By


P00By
nagyúr

Azért remélem bővül az újdonságok tára :D T-mobilos csere akció leszen-e? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.