Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Én a kávanélküliségtől irtózom...

Felüdülés a most használt mobilomnál az, hogy van alsó káva.
Így fotózáskor, meg hüvelykujj-nyújtóztatós műveletnél nem lépek ki, vagy csinálok más műveletet.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2) Mercel


Mercel
senior tag

Ha ez így megy tovább elkezdek drukkolni a huawei-nek , mert komoly versenytárs híján a Samsung határozottan kezd elqrvulni.
Épp csak el lehetett kezdeni dicsérni őket és megint rossz irányba fordultak.
Árazással, kínálattal, hogy teljesen figyelmen kívül hagyják a vásárlói kívánalmakat.
Nem jó ez így.

Marcel

(#4) szemy94


szemy94
senior tag

Az A80 (lehet kövezni) tetszett, de az akksi miatt S10 Lite lett, jobb lett volna egy megint kameralyuk nélküli A8x, így semmi különleges nincs benne. Esetleg az árral hódíthatna, de nem gondolnám, hogy 200 alatt nyit.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#5) Segal


Segal
veterán

Nemsokára be kéne jelenteni az S21 FE telefont is, annak meg eléggé konkurenciája lehet ez házon belül. Lehet azért is vették vissza benne a procit, mert más értelmes dolog nem jut az eszembe.
Amúgy ha már az előd is újfajta előlapi kamera megoldást mutatott be akkor szerintem hatalmas ziccert hagytak ki azzal hogy nem lesz kijelző alatti előlapi kamera benne.
Le lehetett volna tesztelni mielőtt az S széria megkapja. (ha megkapja egyáltalán jövőre...)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Én meg a noccstól, lyuktól és a lekerekített, elnyújtott kijelzőktől irtózom...

(#7) <Adamsky> válasza mrlujoak (#1) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

+1
Én se csípem ezt a faltól-falig kijelzőt. A "megfoghatatlanság" mellet engem az is zavar, hogy ilyenkor a sarkok is úgy le vannak "gömbölyítve", mint öreganyáink TV-jén. Ja, és a szelfi kamera lyuk sem épp a szívem csücske.
Szóval remélem a Sony sokáig kitart az éppen aktuális design mellett és nem áll be a többi egyen-készüléket gyártó közé. Ami még jobb lenne, ha a 21:9-et elengednék - legalább egy-két model erejéig - de hát erre a legkisebb az esély.

#2 Mercel
Ne, a Huawei-nek drukkolj, hanem annak, aki megvette a Honor-t! A Huawei-nek már harangoztak.

#6 SkyLine3000
" ... a lekerekített, elnyújtott kijelzőktől irtózom..."
Vigyázz, mert úgy fogsz járni, mint én, aki egyszerűen nem talál megfelelő telefont magának. ;)

[ Szerkesztve ]

(#8) janeszgol válasza <Adamsky> (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

Én a múlthéten jutottam hozzá egy Xperia X Compacthoz. Na ez hiányzik ma. Ez a méret. Felüdülés fogni, hordani.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Még nincs végleges speckó, de egy 5Ah-s akksi minimum elkelne egy ekkora tepsibe, pláne ahogy nyomatják a 120Hz-et és a SoC se a legújabb eresztés. A mozgórészeket gondolom azért kukázták, hogy ez is vízálló lehessen, mint a kistesók.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#10) ffrdgc


ffrdgc
tag

Talán nem sikerült tökéletesre a 80, de ez akkor is visszalépésnek tűnik. Szinte csak a neve különbözik a többi telótól.

Samsung Galaxy Note22

(#11) KYZRR


KYZRR
őstag

Szerintem a Samsung az S20 FE helyére tervezi ezt a készüléket, bár a SD855 fura választás...

You can only die once, make sure it is worth it...

(#12) t72killer válasza KYZRR (#11) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Lehet azzal akarják győzködni a népet, hogy mégseolyan gáz az exynos a snapihoz képest - jahogy pár generációval régebbi az a snapi...

Vagy szimplán olcsóér kaptak pár raklap 855-ös SoC-t a raktár mélyéről...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#13) Segal válasza KYZRR (#11) üzenetére


Segal
veterán

Máhol meg 860-at írnak... Meglátjuk mi lesz belőle, de utóbbi sokkal reálisabbnak tűnik.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#14) bajusz15


bajusz15
senior tag

Ezen is ott a kamera kivágás... Nem hiszem el, hogy senki nem bír összetenni egy selfie nélküli (vagy legalább popup) megoldást legalább 780g, de inkább 865, 870-es snapival.
Értem én, hogy le kell valahogy követni ki mit csinál, de legalább egy rohadt készülék lenne ilyen külsővel/belsővel, olyan nehéz ezt megcsinálni?
Nem beszélve arról, hogy - akármilyen kicsi is- a kameralyuk rettenetesen belerondít a képbe, akárhol legyen, nem lehet úgy videót nézni, hogy ne "vinne oda" a szemem. Gyönyörű táj, amoled miatt gyönyörű színek, erre ott egy fekete folt, hát köszönöm... vehetem is vissza a képméretet ahol a kameralyuk eltűnik ugyan, de akkor meg mi értelme van a kivágás nagyságának vagy elhelyezésének? :F :(

(#15) <Adamsky> válasza bajusz15 (#14) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

+1
Én most még megpróbálom kihúzni, ill. kitolni a vásárlást. Ha valami "baleset" történne a jelenlegi telefonommal, akkor én azt hiszem Sony-t vennék (pedig nem különösebben rajongok a 21:9-es képernyőikért). Xperia 5 II (865) vagy Sony Xperia 10 III (765G). Nekem szerintem ez utóbbi is tök elég lesz, ha egyszer megjelenik, ugyanis nem játszom a telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#16) klaya86 válasza bajusz15 (#14) üzenetére


klaya86
senior tag

Pont emiatt vettem Poco F2 prot 🙂 másfél évig használtam notchos telefont. Megszoktam, de valahogy mindig zavart. Rendesen felüdülés egy kamera lyuk és notch mentes kijelzőt használni.

[ Szerkesztve ]

(#17) Button


Button
aktív tag

De szép volt az A80.
Ez meg olyan mint a többi lyukas nulla..

(#18) rigoberto


rigoberto
őstag

Kicsit kisebb vagy nagyobb, kicsit szélesebb vagy keskenyebb de kinézetre mind ugyanolyan..
Ez a Samsung 2020-2021..2040? :F

[ Szerkesztve ]

(#19) jenobela válasza mrlujoak (#1) üzenetére


jenobela
újonc

Nekem a felső káva (is) hiányzik.
Az S20FE-n nagyon nem sikerült megoldani, hogy a fényérzékelő normálisan működjön.
Kevés fény mellett eszeveszetten elkezdi fel-le állítgatni a fényerőt. :W
Visszasírom a kávás, S8-as időket...

(#20) mrlujoak válasza jenobela (#19) üzenetére


mrlujoak
veterán

A 10 Plus esetében nem volt gond, szép termetes a felső káva.
Alul sajnos nem volt.
A 10 II esetében szépen kettéosztotta a gyártó azt a felső kávát, így lett alul is, felül is.

...és ahogy a mai event alapján kiderült ezt a jó szokásátt a mark III családra is megtartotta...



[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#21) janeszgol


janeszgol
félisten

Feltűnt a Samsung oldalán a még be sem jelentett Galaxy A82 5G [link]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.