Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) Valaki002


Valaki002
csendes tag

Nekem nagyon régóta van csokim, de ezek szerint én rendkívül szerencsés voltam (vagy csak figyelmesen elolvasom amit az utasítás vagy a telefon kiír)!
Semmi problémám nem volt a telefonnal mindaddig, amíg le nem esett egy második emeleti erkélyről, ám még ezt is szerencsésen túlélte, de már kezd sz*rakodni, most fogok venni egy újat, de mindenképp ugyanilyet.
A fenti vádak egy része nekem alaptalan, ugyanis én a szoftver-t is tudom használni, háttérképet is nagyon egyszerűen tudok berakni (sőt, ha nem jól csinálom akkor még rá is kérdez a teló, hogy tegye-e be a képet a megfelelő mappába, hogy tudjam háttérképként használni...) és még néma üzemmódban is tudok vele telefonálni!!! Számomra, az hogy nem kezel könyvtárakat nem gond ugyanis mint köztudott, hogy a nem túl nagy memóriájú telefon nem annyira sok zenét tud befogadni, hogy zavaró legyen a "könyvtárnélküliség". Azt pedig hogy csak kis méretű képet lehet csatolni a nevek mellé pontosan el lehet olvasni a leírásában. Tehát ha valaki vádaskodik, akkor előbb olvasson is!
Ezek persze egyéni vélemények, függ attól is hogy valaki mennyire kényes vagy szőrszálhasogató!
Szerintem azért, mert néhányan kiírtak különböző problémákat, még nem kell általánosítani.
Igaz, hogy a telefon inkább szebb, mint okos, de egy teljesen átlagos felhasználónak mint amilyen én is vagyok teljességgel tökéletes. Mindent tud amire szükségem van és emellett még káprázatosan gyönyörű is! Én csak ajánlani tudom!!!

Üdv
Dia

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.