Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) concret_hp


concret_hp
addikt

ebben az a legszánalmasabb, hogy ez hírértékű esemény itthon... :U
még a júezbe ok, de egyáltalán mikor járt itt vagy ilyesmi ez a nemtomki, hogy ez komoly hírértékkel bír? :U
(gondolom vmi itthoni (nem is feltétlenül bulvár) lapban olvastad)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2) Renwick válasza concret_hp (#1) üzenetére


Renwick
őstag

Rosszabb: a híradó nyomta le az összes kertévén (igaz nagy különbség nincs köztük és a nyomtatott bulvársajtó közt)... :)

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#3) Overlocker


Overlocker
veterán

Még jó hogy ritkán nézek tv-t,akkor is inkább sportot :))

(#4) finest


finest
őstag

Szarszagú dollár? A rómaiak óta tudjuk, h a pénznek nincs szaga... :DDD

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#5) joey7


joey7
őstag

az amcsiknak legalább van egy világ(hirhedt)hírű emberük aki legalább letett már vmit az asztalra.nekünk csak noname percemberekre futja: a Story címlapja: Koós Réka kéz a kézben sétált a férjével az egyik plázában. ki a fene ez a nő és mi a francot csinált/csinál? :F és egyátalán mi ebben a hír? :W

(#6) fLeSs válasza joey7 (#5) üzenetére


fLeSs
nagyúr

[link]

:DDD

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#7) troland26 válasza joey7 (#5) üzenetére


troland26
őstag

Nem ugyanazok az arányok meg a lehetőségek, valaki ne azért legyen már világhírű, mert abnormális dühkitöréseket produkál. Szerintem, ha nem lenne olyan amilyen már rég megfeledkezett, volna róla a bulvár sajtó . Egyébiránt a Koós féle sétának kb annyi a hírértéke, mint annak , hogy Naomi klotyót pucol .

(#8) bambano válasza joey7 (#5) üzenetére


bambano
titán

Nekünk van egy halom jó művészünk, nekik van egy halom szórakoztató ipari szakmunkásuk, akiket csillagnak hívnak. Gondolom érezhető a különbség a kettő között. Hogy a tudósokról ne is beszéljünk.

Naomi meg a legrondább nő, akit valaha tv-ben láttam. Hogy belőle nem utcaseprő, hanem csillagocska lett, az valami súlyos ízlésficam eredménye.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#9) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Uggyan már, mit lehet várni a médiától? Az emberek erre izgulnak, olyan ez, mint a Győzike só. Olyan emberről soha nem fognak említést tenni, aki normális és a közerkölcsnek megfeleve éli mindennapjait. Abban az emberben semmi érdekes nincs. Ennek van hírértéke kéremszépen, a híradóknak már sokszor csak ilyen Story szintű tájékoztatásra futja...

<< Heimdal >>

(#10) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Szuper??? :Y Sztár???? :Y Ez a küszöbmajom ;] gebe? :F
Ugggyan, kérem... Bottal se piszkálnám meg. :(((

Rip and tear

(#11) SLYM


SLYM
veterán

kit érdekel, hogy ez ma hír MO-on? legalább van min röhögni. (nem mintha a politikusok nem lennének viccesek, de ez azért kicsit mókásabb) emléxem egyszer a Heti-Hetesbe mondtak egy olyat, hogy ''Nóci majdnem leejtette a telefonját'' ez volt az egyik újság címoldalán. na az a nem mindegy :D

(#12) SLYM válasza Zolaash (#10) üzenetére


SLYM
veterán

na! azért némi győzködés után csak beleménnél ;] :D. amúgy szerintem se egy szépség, dehát kinek a pap, kinek a papné...

(#13) SLYM válasza Retekegér (#9) üzenetére


SLYM
veterán

nyilván az megy a TV-be amire van igény. mit vársz? egész nap nem mehet mindentudás egyeteme a TV-ben...

(#15) Renwick válasza Kalandor (#14) üzenetére


Renwick
őstag

Komolyra fordítva kicsit a szót, érdekes, hogy ez a büntetési forma a tengerentúlon milyen nagy divat, itthon pedig mennyire nem az (mert a magyar büntetőjog is ismeri ugyebár a közmunka fogalmát). Valami nevelő célzata biztos kell legyen, ami az amcsikra hat, ránk nem...

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#17) joey7 válasza fLeSs (#6) üzenetére


joey7
őstag

szóval tényleg egy nagy nulla! bocs, tud görkorizni! :DDD

(#18) joey7 válasza bambano (#8) üzenetére


joey7
őstag

savanyú a szőlő... plussz rossz a hasonlat...
Naomi tényleg nem nagy durranás mint nő,de akkor is ismerik világszerte,és akkot is topmodell volt. ha már csokimodell akkor inkább Tyra Banks ;)

(#19) bambano válasza joey7 (#18) üzenetére


bambano
titán

Mitől lenne savanyú a szőlő?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#20) joey7 válasza bambano (#19) üzenetére


joey7
őstag

csak arra gondoltam,h nálunk ilyen ilyenszinen ismert ,sztárolt ''gagyimami''

(#21) gregorik válasza joey7 (#5) üzenetére


gregorik
senior tag

''az amcsiknak legalább van egy világ(hirhedt)hírű emberük aki legalább letett már vmit az asztalra.nekünk csak noname percemberekre futja''

egyrészt ő angol, másrészt vannak azért itt is vállalható sztárjelöltek (Fenyő Iván, Csányi Sándor etc.), ha nem is a Story címlapján virítanak.

(#22) bambano válasza gregorik (#21) üzenetére


bambano
titán

Görög Zitát visszakövetelték az Underworld második részében. Az már nem annyira jelöltség, mégha nem is Micsoda nő főszerep. Modellnek is jobb szerintem, volt neki is híres munkája.

Piedone is nyúlt ötleteket Ötvös Csöpitől, stb. De igazán akkor lehetne az eredeti kérdésről mesélni, ha az usa-ba ideiglenesen dolgozó tudósok eredményeit válogatnánk ki. Hogy Neumannról ne is beszéljünk, mégiscsak alapvető szerepe volt abban, hogy itt fórumozhatunk.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#23) joey7 válasza gregorik (#21) üzenetére


joey7
őstag

''ha nem is a Story címlapján virítanak'' ez nagyon rossz példa volt,mert pont,h állandó szereplői a bulvármédiáknak! :C
viszont Csányi nem rossz színész, Fenyő meg elmegy kis szódával. :)
Naomi meg kiváló modell volt,de mint magánember nagy nulla,de ez márt legyen az ő baja.

(#24) joey7 válasza bambano (#22) üzenetére


joey7
őstag

''Modellnek is jobb szerintem'' -sztem csak annak volt jó.amit utána produkáélt az nagyon kevés... talán majd a babázás után jobban megy a dolog.

(#25) bambano válasza joey7 (#23) üzenetére


bambano
titán

Hogy lehet valaki úgy kiváló modell, hogy a külsejétől hidegrázást lehet kapni? Ismétlem magam: ez egy súlyos ízlésficam eredménye.

Szerk: legfeljebb keresett modell volt... és nagyon sok modelltársa szintén alkalmas ijesztgetésre.

[Szerkesztve]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#26) joey7 válasza bambano (#25) üzenetére


joey7
őstag

sajnos ilyenekre van igény,legalábbis a divatdiktátorok szerint. nekem sem jönnek a be a narkós tekintetű csontrakéta kollekciók. viszont a modellkedést jól csinálhatta, ha már ennyire felkapták.

(#27) Steve-S válasza SLYM (#13) üzenetére


Steve-S
tag

Hát épp ezaz hogy nem erre kéne igényt tartani. :(

Set The World On Fire!!!

(#28) Daweee válasza Kalandor (#16) üzenetére


Daweee
őstag

a mi sulinkban ez él: aki szaktanárit kapott a héten, péntek délután mehet takarítani :D

(#29) D4rkm4n válasza Renwick (#15) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Ránk is hatna, csak nálunk ugye nem divat a megszégyenítés. Mert tény ami tény: Naomival most ezt tették.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#30) Rossi


Rossi
addikt

Én nem közmunkára ítéltem volna, hanem a takarítónője kezébe adtam volna egy 10-en x éves féltégla mobilt, és teljes erőből fejbedobattam volna vele Naomit. Attól biztos 2x is meggondolná legközelebb... ;]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#31) Pukkancs


Pukkancs
tag

Tudom, hogy nagyon kevesen olvassák ezt az írást még + 3 hónappja kihalt de akkor se tudok elmenni amellett, hogy a magyarok semmit se tudtak letenni az asztalra. Ittvan például a vizilabdacsapatunk Kokó, Erdei Zsolt, Puskás Öcsi, Neumann, akit már említett egy fórumtárs meg még sok tudós sportoló stb. stb. tehát senki sem állíthatja azt, hogy mi Magyarok semmit sem tettünk le az élet nagy asztalára

(#32) Crystalheart válasza Pukkancs (#31) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Rosszul fogalmaznak. :DDD Tehát nincs jó propagandánk. A marketing minden, és még egy hiperszuperjó, konkrétan magyarokról szóló, magyarok gyártotta film sincs. :)

Franciaországban Sarkozy valami olyasmit mondott, hogy országa visszatér Európába. Első jelentősebb dolga egy bazi nagy és látványos katonai felvonulás volt - mert a külsőség a reklám, és mint mondottam, a reklám minden. :) Magyarországnak simán gagyi az imidzse.

(#33) Crystalheart válasza Kalandor (#16) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Egyetértek, azt hiszem, ha valami, akkor ez hathatna ám a fiatalságra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.