Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) blackmoto válasza cidalain (#43) üzenetére


blackmoto
senior tag

Persze, szoftver kiforott. Én épp ezen csalódtam hatalmasat. Októberben vettem egyet, aztán rá két hétre fater is, és mind2 uganazokat a hibákat produkálja, szóval egy bughalom. De ezt írtam a k750i Clara topikban is.

Egyébként a cikkel egyet kell értenem, ha a fejlődés részét nézem.
De az is igaz, hgoy mia francnak egy csomó olyan fícsör amit nem is használok. Csak bonyolultabb a szoft tőle, és több a hibalehetőség is.

Szóval hibamentes működés kéne először a telefonokba, aztán elgondolkozhatnak a pc-szerű összeépíthetőségről. Bár jó gondolatnak tűnik, de szerintem igen nehéz lenne a kivitelezése. Gondoljatok csak bele. Muszály lenne vmi egyen oprendszer, aztán driverkompatibilitás. Nem hinném, hgoy mindenkinek hiányoznának a PC-szerű problémák a mindennapi használatban. A legtöbb ember csak telefonálni akar. Személy szerint nekem a telefonáláson és sms-en kívül egy elfogadható minőségű és a maiaktól jelentősen gyorsabb kamera ami fontos lenne egy telcsiben. Nem kell 10 MP, mert nekem a 2 is elég, de nem lenne rossz ha a normál kamerák minden tudását felvonultatnák (kivéve az optikai zoom, bár már abból is van egyes telcsikben) Ennyi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.