Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) Shkiz0 válasza adam182 (#10) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Részben igazad van, részben nem értek veled egyet. Én is ha tehetem persze magyar terméket veszek. De pl egy Nike vagy adidas csukában megnézem hol veszel magyart. :)
Mellesleg anno még 2000-ben kaptam életem első eredeti(?) nike cipőjét amikor még álltalános 8. jártam. Az a cipő 3évet bírt ki ugy hogy szinte mindent abba csináltam. Egy helyen se szakadt el, csupán annyi volt a baja hogy ennél a tipusnál nem volt még levarva a talpa és egyik motorozásom során lecsuszott a lábam a motor berugókarjáról és levállt. Gari mivel már nem volt rajta elvittem egy cipészhez de kb 1 hónapot birt még utánna. Aztán ezen felbuzdulva mondom veszek egy másikat hisz 12K-ért 3évig használtam, akkor az uj is biztosan kitart addig. Ugyanabban boltban vettem de csalódásomra kb 1 évet birt. Szal Nike és Nike között is van különbség. De hogy a cikkiró is mondta osztom azt a véleményt hogy igenis van piacon is eredeti! Mikor még ment a határ biznisz, akkor sokat jártam ki Ukrajnába. Ott a Beregszászi piacon vettem egy fekete Puma cipöt 100 ''griveny'' körül. (akkor átszámitva 4500Ft körül volt). Nemsokkal rá voltam a Nyíyregyhái plázában megvenni egy bőr Yellow-t. Akkor nagy csodálkozásomra koppra ugyanaz a fekete puma cipő is megtalálható volt mint amit kint vettem. Megnéztem alaposan, és a legutolsó varrásig, cimkéig megegyezett azzal, azzal a különbséggel hogy a plázában 22K-ra volt kirakva. Mai napig megvan a puma cipőm, és semmi baja.

Bocs ha hosszú lett. :)

[Szerkesztve]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.