Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hümm, és khm. Érdekes írás, máris várom a folytatást.

Van valami, ami nagyon nem tetszik. Margó, a raktáros félórás vígasztalásai. Biológiai szükséglet, vagy Márta feledve?

Amit meg nem értek. Eddig nem fizetett gyerektartás. Megállapodtak a ''felek'' az összegben? Hány hónap a lemaradás? Ez, és a kölcsönök fele. Mennyi ez összesen? Talán én vagyok tájékozatlan, de szerintem a ház jóval többet ér, mint az adósság összege.

Nem kötözködöm, csak hangosan gondolkodtam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Tzombi válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Hát vulgárisan Márta pótló volt, meg hát a biológia is nagy úr.
Pontos részleteket nem tudok, de a ház kölcsönre épült, és az ügyvéd okoskodást sejtve, a nej fizeti tovább a részleteket. A már kifizetett összeget lehet csak elfelezni. A családi kölcsönöknél szintúgy áll a dolog.
A lemaradás, több mint fél év. Ezt is csak sejteni tudom. Valahogy összefolytak már a múlt történései.
A gyerektartás elmaradását egy hibás logika okozta. „Nincs láthatás, nincs pénz!” Egyébként, ekkor még nem állapodtak meg, Márta teljesen „bevadult”. A gyerekeket sem engedte találkozni vele, sőt meg is tiltotta nekik, hogy szóba álljanak az apjukkal. De erről nemsokára.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#3) Omega81 válasza Tzombi (#2) üzenetére


Omega81
senior tag

Várom a folytatást. :)

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#4) Gaben01


Gaben01
őstag

Várom az egyre szomorúbb folytatást.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#5) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Biztos hogy jó ötlet ezt kiteregetni? A családtagok mit szólnak ehhez (vagy mit szólnak majd ha olvasni fogják?)

(#6) MBazsee


MBazsee
tag

Most ezt a történetet olvastam csak el, de el szeretném olvasni a többit is, de egy valamit nem értek: a feleség miért ''vadult'' be ennyire, hogy még a férjével sem akar beszélni?

Lehet, hogy hülye a kérdésem, és lehet, hogy az előző történetekben benne van, de ezt nem értem.

(#7) Omega81 válasza Omega81 (#3) üzenetére


Omega81
senior tag

No mi lesz már? :F :)

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#8) Tzombi válasza Omega81 (#7) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Nem engedett sem hozzá szólni, sem új beírást a rendszer. :o
Most töltöm fel a következő részt. :R

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#9) Tzombi válasza Chesterfield (#5) üzenetére


Tzombi
csendes tag

A nevek kitaláltak, pontosabban nem az eredeti neveket alkalmaztam.
A tényeknél sem tértem ki az azonosításra alkalmas pontokra, részletekre. A történet egyes részei pedig, sajnos tipikusak. :(((

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#10) Tzombi válasza MBazsee (#6) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Nyugodtan olvasd el a többi részt is, ha mást nem tanulság képen.
Mártát én sem értem, ilyen be ''vadult'' hozzáállást, még csak az ''elhagyott nők'' esetében láttam. Itt viszont pont Márta volt az un. elhagyó fél.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.