Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sien


sien
aktív tag

sajna a super monkey ball ezen része minden platformon ekkora borzadáj. el nem tudom képzelni ki tesztelte a fejlesztőknél a játékot, de remélem nem kap prémiumot. én psp-n próbáltam, gondoltam hogy a lányom hogy fog neki örülni. végül nem adtam oda neki. elég ha én vagyok mérges.

a FU-t végigjátszottátok? én egy óra után kényelmetlenül egysíkúnak találtam :(

a döntögetős gamma iszonyat jó, már a diamondon is szerettem, bár bevallom nekem a diamondos jobban bejött, talán azért mert finoman megkoccan a telefon amikor a golyó a pálya falának ütközik. :)

[ Szerkesztve ]

(#2) Polacheck válasza sien (#1) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Végigjátszottuk (láthatod, a legutolsó pályáról is vannak screenshotok). Kicsit valóban egysíkú, ha folyamatosan tolod órákon keresztül, de SW fanoknak kötelező.

less qq more pewpew!

(#3) joey04


joey04
titán

A labyrinth baromi jó, nekem sikerült végigtolni egy hónap alatt(modjuk ha saját telefonom lenne nyilván hamarabb) jól el vannak találva a pályák a kezdő szinttől a szivatós pályákig kb 5 olyan volt amikor majdnem falhoz vágtam azt hittem kihullik a hajam mire megcsinálom.egyszerű, de szerintem a legjobb játék a gépre.
A monkey ball irányítása számomra egy fél óra alatt megtanulható volt, onnan már könnyű a dolog, de azt én is feladtam a 4. világban van egy pálya amin nem tudok túljutni és beleuntam.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) Csigger


Csigger
őstag

körülbelül telejsen megegyező véleményen vagyok mindegyik játékkal kapcsolatban!
SW szerintem azért jól sikerült kicsit néhány helyen unalmas, meg rá kell jönnie az embernek, hogy mit is köll csinálni, de szntem jó game lett!
Labirinth télleg kötelező darab, ahogy megfogalmazásra került, olyan mint a Nokianál a snake! :) iszonyat sok pálya van, és van ami azér elég nehéz!
és bár az a trükk, hogy a fejére fordítom a telót téleg nem működik, viszont, ha függőlegesbe állítod és megfelelő szöget adsz neki, van egy pár pályánál, hiába van tele lyukkal azokon átsuhan és beleesik a célbe! :D majd próbáljátok ki!
monkey ball-t én is kipróbáltam, hát őszintén szólva télleg azt hittem hogy milyen jó, meg ötletnek is remek, csak télleg az irányítás erősen borzalmas!

Apple and Android user

(#5) Peat;)


Peat;)
veterán

Hmm azért ps2-től ezek alapján még nem néz ki jobbnak az iphone. Meg az irányítás alapból bekavar, nem játékgépnek készült ha még a belseje bírná is, persze azért biztosan komolyabban támogatják majd mint ngage-et vagy micsodát.

(#6) Inarus


Inarus
addikt

Hát ha jól értelmeztem, akkor az sw egy "túlbúrjánzott" shoot'em up játék lett. Kissé csalódás. :f . De legalább a grafika szép. A monkey-t eddig sem értettem,h miért sztárolják.

Ritka tapló leszek: A Spore-ról lesz valami, ha már most nem volt? Bocs ha tényleg tapló a kérdés. :(

Mod: előző kérdésem tárgytalan. Most látom az egyes számot a cím után. :)

[ Szerkesztve ]

(#7) zedonbass


zedonbass
csendes tag

A (vagy valamelyik) következő részben örülnék egy tesztnek a Real Soccer 2009-ről és a sok különböző autóversenyes játék közül néhányról (Asphalt, Crash Bandicoot, Cro-Mag Rally). Csak ötletként :-)

(#8) Jhonny06


Jhonny06
veterán

A Star Wars nekem nagyon nem jött be, nem tudom miért, nem nekem való. :F

A Labyrinth-al viszont sokat játszok, addiktív gém. :R

A Super Monkey Ball-t sokkal jobbnak gondoltam képek alapján, aztán kipróbáltam és hát.. az irányítás enyhén szólva iszonyat gyenge lett, vagy csak nehéz, nem tudom. Maga az ötlet jó.

Kedvenceim, amiket érdemes kipróbálni:

- Spore
- Crash Nitro Cart 3D
- Toy Bot Diaries
- Real Soccer 2009
- Fieldrunners
- CritterCrunch
- iCopter (kicsit száni gém, de függővé tesz) :)

(#9) macikos válasza Jhonny06 (#8) üzenetére


macikos
addikt

Számomra a Fieldrunners az, amivel ha elkezdek játszani, nem tudom abbahagyni :)

(#10) Taker1


Taker1
csendes tag

Most 3 játékajánlóból kettő inkább nemajánló lett?...ez aztán marha hasznos :W ...viszont a Fieldrunnersre örülök, hogy felhívtad a figyelmet, mackos, már le is töltöttem :C :R

http://www.instagram.com/takeronegraffiti

(#11) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

a labirintusnál a harmadik képen az kicsit durva :DDD

(#12) Jhonny06 válasza macikos (#9) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én ott akadok el, amikor azok a motorosok jönnek rohadt gyorsan és akkor bármennyi cuccom van, egyszerűen mindig beér valamennyi, a következőnél wave-nél is és egy idő után game over. Medium-on játszok, de úgy látszik easy-n kéne. :P

[ Szerkesztve ]

(#13) joey04 válasza RandomGosu (#11) üzenetére


joey04
titán

van annál jóval nehezebb is... nálam ez nincs benne Top5ben :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) Taker1


Taker1
csendes tag

Na...Fieldrunners első próbálkozás, Easy mód, 100. level (itt vége), 274600 pont...12 életem maradt a 20ból :C...háromnegyed óra az életemből :D

[ Szerkesztve ]

http://www.instagram.com/takeronegraffiti

(#15) oba válasza Taker1 (#10) üzenetére


oba
addikt

fogd fel játék-tesztnek, kritikának, szubjektív véleménynek
nem biztos hogy ami a cikkírónak jó az másnak is az, és fordítva
szerintem a "nemajánló" is ugyanolyan hasznos, felhívja egyes játékok hibáira a figyelmed, megspórolva egy pár dollárt a vásárlásuktól (jó persze ugyis mindenki lewarezolja, de ez részletkérdés:))
szóval szerintem itt ne csak szuper 10 pontos játékokat várj, hanem inkább kritikákat mindenféle játékról

(#16) yuker


yuker
csendes tag

Szevasztok. Kellene egy kis segitség! Keresek valakit aki megmutatná és elmagyarázná nekem, hogy az Iphone-ra hogy lehet filmeket, játékokat feltölteni az iTunes -en keresztül. Egy - két dolg megy de nem minden. Előre is köszi és PÜ-ben irjon aki tudna segiteni.

Nagy az isten állatkertje és alacsony a kerités és aki nem válaszol PÜ re az prosztó is!!!!

(#18) Inarus válasza yuker (#16) üzenetére


Inarus
addikt

ITT megtalálod amit keresel.

[ Szerkesztve ]

(#19) Sundesz


Sundesz
őstag

A FU grafikájára reagálnék. Nekem képek alapján nem tűnik olyan rondának, pedig finnyás vagyok. PSP-n volt szerencsém kipróbálni, és nem igazán voltam elájulva tőle, ehhez képest nem rossz az iPhone szerintem.

Hörcsög Powa'

(#20) Polacheck válasza Sundesz (#19) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

holnap srceenshotolok neked egy közelit a karakterekről. ott látszik igazán...

less qq more pewpew!

(#21) kovis


kovis
tag

Nekem a Monkey Ball nagyon beggya hiába a nehéz irányítás, a legjobb game iphonera.

(#22) 2T válasza zedonbass (#7) üzenetére


2T
tag

Asphalt-ról pár screenshot:

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#23) Sundesz válasza Polacheck (#20) üzenetére


Sundesz
őstag

Okés várom, köszi! :R

Hörcsög Powa'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.