Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Silenzio


Silenzio
addikt

És továbbra sem témázható? :))

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#2) Smiro


Smiro
senior tag

Melyik telefonig frissül?

(#3) hemaka válasza Smiro (#2) üzenetére


hemaka
nagyúr

minimum ezek kellenek hozzá: 6S és 6S plus, SE, és iPod touch 7G

(#4) Smiro válasza hemaka (#3) üzenetére


Smiro
senior tag

:R

(#5) Ricardo válasza Silenzio (#1) üzenetére


Ricardo
félisten

Ilyen úri huncutság nem fér bele :)

Várom a teszteket. Kíváncsi vagyok milyen változások lesznek.

(#6) Plug Life válasza Silenzio (#1) üzenetére


Plug Life
senior tag

Erre nem kell, alapból az van rajta, amit Androidra témáznak. 🤭

(#7) nozs23 válasza Silenzio (#1) üzenetére


nozs23
addikt

Nem. Persze ezt tudod te is, ugye? Annyi hasznos dolgot lehet csinalni egy telefonnal. A temazgatas nem tartozik ezek koze.

(#8) Roland861010 válasza Silenzio (#1) üzenetére


Roland861010
addikt

Minek témázhatóság? Egy rosszul megírt téma és oda az üzemidő.

Van dedikált sötét mód, az összes gyári alkalmazás szinte tudja.

Gyorsítottak a FaceId-in mire fel emelem az arcom elé már feloldott.
Kocsiban(mágneses tartóbab van)is elég csak rá nézni és már látom is,hogy ki írt vagy kereset.

A rendszerbe nem tapasztaltam anomáliákat pedig a 13.1 bezár használom.

Ennél csak a selfie kamera kapta meg (XR) az Xs meg a többi két kamerás verzió kap új módot portré módban + külön videószerkesztő is van benne.

[ Szerkesztve ]

(#9) aprokaroka87 válasza Roland861010 (#8) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

"13.1 bezár"

:D

már be is zár?

(#10) nozs23 válasza Roland861010 (#8) üzenetére


nozs23
addikt

Arrol nem is beszelve, hogy a konkurens rendszerek third party temai kb. egytol egyig vizualis terror, totalis okadek kategoriaba sorolandok.

(#11) niof


niof
addikt

Úhhh... Csak a 13 jön? Akkor én valamit rosszul csinálok, nálam már egy ideje a 13.1 van fent... :P

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#12) Roland861010 válasza aprokaroka87 (#9) üzenetére


Roland861010
addikt

Nem figyeltem és át írta... Béta akart lenni. :B

(#13) SidCorky


SidCorky
senior tag

Ezt az új bejövő hívás értesítést meg lock screen zenevezérlőt most látom először, tényleg ilyen a 13-ban? Már csak a vezérlőkért is jobban várom, hogy lehessen frissíteni.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#14) SidCorky válasza SidCorky (#13) üzenetére


SidCorky
senior tag

Dehogy olyan, jól bekajáltam. :U

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#15) Hallosz


Hallosz
senior tag

2013-ban, a 6.3-as verzióban, szürke háttér-fehér betűkkel volt az alap.
A hetes verzió nagy újdonsága volt a vakító fehér háttéren, pixelnyi vékony fekete betű, majd a szemem sült ki tőle. Akkor el is adtam a 4s-t.
Most nagy újdonság a "dark" mód. Remélem jól fog működni...

Mert lakni, muszáj.

(#16) niof válasza Hallosz (#15) üzenetére


niof
addikt

Egész jól néz ki. Bár az első verzióban, ahol elérhető volt, Safariban volt egy-két érdekesség. Pont itt egy PH!-s cikket akartam olvasónézetben megnézni, és a fekete háttéren fekete betűk annyira nem voltak jól kivehetők. A linkek viszont szép kékek voltak benne. :DDD
Most már lehet variálni a háttér színét ehhez a módhoz, meg a betűméretet és betűtípust is.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#17) ferikek


ferikek
aktív tag

Regeben volt olyan funkcio az ios-ekben, hogy ha jott egy hivas, akkor a bekapcsolomgombbal duplan elutasitottam, es a keprenyos megjelent h ki kersett, azonnal vissza tutdam hivni.
mar regota nincs ilyen, vqgyis ha autos kihangositval utasitom el akkor lesz.
most az van h elutasitom, feloldom, aztan a hivaslistabol vissszahivok.
vagy nem igy van?

(#18) hemaka válasza Hallosz (#15) üzenetére


hemaka
nagyúr

En csak abban hasznalom az elso beta ota, nekem tetszik.

(#19) <Lacy85> válasza nozs23 (#10) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Lehet azért találni bőven olyat, ami jól néz ki. Nekem sötét témából is van 3-4, aztán ha kezd unalmas lenni valamelyik, akkor használom a másikat.
De a legtöbb valóban nagyon igénytelen.

(#20) Maxxy10


Maxxy10
addikt

"rendSzerfrissítés"

(#21) Wesder


Wesder
félisten

PS4/XO controller natív tàmogatàsa màr ideje volt. @gyfaszt kaptam hogy még erre is sajàt szabvànyt kreàltak anno.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#22) joey04 válasza Wesder (#21) üzenetére


joey04
titán

Ahhoz képest, hogy nem követed a mobilvilágot 2 éve... :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) Wesder válasza joey04 (#22) üzenetére


Wesder
félisten

Kb az 5S idejében még aktívan mobiljàtszottam, és akkor mondta haver hogy nem minden BT con jò hozzàjuk, csak ami Apple certificate. Mondom ojjé:C Pàr napja olvastam Xbox topicban hogy az iOS 13 beta màr tudja. Gondolom a streaming szolgàltatàsok miatt, meg az Apple Arcade-nak sem tesz rosszat ez a feature.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#24) Roland861010 válasza Wesder (#23) üzenetére


Roland861010
addikt

Ez akkor lenne jó ha úgy mint amikor filmet nézel róla tvn kikapcsolja a kijelzőt.

Ki dobod tv-re kontroller kapcsolódik , játék menü megjelenik játék elindit.Jobban bírná az akkumulátor is és már mehet is egy kis csapatás.

Aki nem nagy játékos bőven elég lenne neki.

(#25) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Az iPad OS is ezzel startol?

Nekem iOS-en az egyik legfájóbb gond a camera app fapadossága. Ha már évről évre a camera hardvert tartják a legfontosabbnak, akkor írhatnának hozzá rendes szoftvert is. Ja és alapfunkciók hiányoznak, nem az hogy nem lehet mindent manuálisan állítani.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#26) hemaka válasza Tigerclaw (#25) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem, az 30-án startol.
Csomó app van erre a store-ban, amiből nekik jön is a lóvé rendesen, így egész hamar rá lehet jönni, miért elég nekik ez a fapados camera app.

(#27) Silenzio válasza nozs23 (#7) üzenetére


Silenzio
addikt

Ja, tudom. :) Épp múlt héten szereztem egy iPhone SE-t másodtelefonnak. Még mindig a legjobb telefonnak tartom ever, tartalomfogyasztásra persze túl pici, de legalább tényleg telefon méretű.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#28) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Várós az időzíthető dark mode.

(#29) Ricardo


Ricardo
félisten

Ahogy nézem vannak még hibák. [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.