Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) strike-force


strike-force
őstag

kicsit képmutatás a sok verekedés után a középső ujját kikockázni nem????? :U

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#2) AS


AS
félisten

Végre valaki elveri batmant:D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) Peterson_ válasza AS (#2) üzenetére


Peterson_
addikt

Mit merészelsz!:Y;)
Akkor abba már ne is menjünk bele hogy miért van rajtam batmanes zokni:DDD

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#4) AS


AS
félisten

Azért le irhatátók volna hogy ez a Lobo egy fejvadász , nagyon gonosz a saját faját teljesen kiirtotta , célja hogy mindenki aki erős azt megöli.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) Sub-ZeRo válasza Peterson_ (#3) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6) Kanczy válasza AS (#4) üzenetére


Kanczy
veterán

Általában már nagyon rég nem gonoszként van prezentálva, sokkal inkább antihősként. Kb. DC Wolverine.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#7) sad_Vamp válasza Kanczy (#6) üzenetére


sad_Vamp
őstag

félve kérdem mi a különbség az antihős és gonosz közt? :D

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#8) Kanczy válasza sad_Vamp (#7) üzenetére


Kanczy
veterán

Antihős = olyan karakterek, akik (általában) a jó oldalon állnak, de nem rendelkeznek a szokásos "igazság, becsület, nem ölök, mindig jót cselekszem" mentalitással, vagy szimplán nem a tökéletes állampolgár mintapéldái. Ilyen pl. Wolverine, Hulk, Deadpool, Black Adam, Red Hood, Catwoman, Rorschach, illetve néhány Iron Man és Batman verzió.

Sokszor a kiugróan vicces és/vagy badass, de eredetileg gonosznak tervezett karakterekből előbb-utóbb antihős lesz, mivel imádja őket az olvasóközönség. Ilyen pl. Deadpool, Black Adam v. Red Hood.

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#9) sad_Vamp válasza Kanczy (#8) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Catwoman a jó oldalon? :) hmm nekem ez új. Azért a saját fajomat kiritom múltal hogy lehet valaki hős az durva :) De nagyon nem vagyok otthon a képregényekben.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#10) Kanczy válasza sad_Vamp (#9) üzenetére


Kanczy
veterán

Catwoman is olyan, akit manapság már többször állítanak be hősként (Batman szövetségese vagy szeretője), mint gonoszként. Lobo ugyanez. Általában megjön egy szerződést teljesíteni (ugyanis fejvadász), harcol egy jót a szuperhősökkel (mivel nekik nem tetszik, hogy szétborogat fél városokat a keresés közben), majd érkezik egy nagyobb, tökösebb gonosz, aki ellen szövetkezik a hősökkel, és megmenti a világot / várost / Földet.

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#11) Föcsök válasza Kanczy (#8) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Nagyon jól leírtad mi/ki is az antihős, én nagyon csípem őket, hiszen mint írtad is mernek ölni ha kell. Márpedig kéne, mert ez a "jaj beraklak egy elmegyógyintézetbe, hogy később kiszabadulhass" + a másik piros kék jómadár nem az esetem. Ezért is csípem a másik univerzumból Deadpool-t, Wolverine-t, meg persze a nagy kedvencet, HULK-ot.

Azt viszont nem tudtam, hogy a DC-ben Black Adam is most már inkább antihős, jó tudni.

Más:

Most jelentették be néhány órája hogy a második dlc karakter Batgirl.-.-" Bakker így is már 7 skin van Batman-hez, meg óriási hypehegy, reméltem, hogy valami jobb karaktert csinálnak. Most fogták és megcsinálták lányba is, kis túlzással, de na értitek. Annyi jó és Batgirl-nél sokkal érdekesebb karaktert lehetne csinálni, na mindegy azért ki fogom őt is próbálni, ha már megvettem ezt a csudás season pass-t. Kb a "Teen Titans" skin pack-nak jobban örülök mint Batgirl-nek de sebaj. Azt nem tudjátok, hogy fizetős lesz? (A Cyborg, Deathstoke maszkban!, meg a 'classic' Harley, és Wonder Woman 600-as pack-ra gondolok)

(#12) Kanczy válasza Föcsök (#11) üzenetére


Kanczy
veterán

Hát igen, ezért is vártam a season pass-szel. MK-nál azonnal megvettem, most nem esem ugyanabba a csapdába :N

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.