Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Chapel válasza Sirandrish (#46) üzenetére


Chapel
addikt

Ebbe tök véletlenül futottam most bele :D

Bocs az offért!

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#52) oriic válasza hommeros (#50) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ő izé, season pass már fennt van jó ideje. X360-ra pl majdnem 9ezer ft. Illetve első dlc december elején jön, az is fent van más store-ban, csak nem lehet megvenni.

(#49) Chapel

Nem ismerjük jövőt, de Bungie játékok nem szoktak kihalni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#53) Sirandrish válasza Chapel (#51) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azta de rohadt kafaaa :DDD
Vennék egyet ha lehetne kapni errefele :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#54) hommeros válasza oriic (#52) üzenetére


hommeros
őstag

Ok, akkor tudjuk az árát. :DDD

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#55) Chapel válasza oriic (#52) üzenetére


Chapel
addikt

Úgy legyen, igazából sok sikert kívánok neki, nálam úgy is kimarad. Csak mostanában már túl sok a be nem váltott fantasztikus ígéret ;)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#56) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A kiegészítőkre is vannak azért pozitív példák. Nem rögtön az EA féle lehúzós sz*rokra kell gondolni. Tudjátok nagyon jól mennyire rühellem a mai játékokat, és azt, hogy mindenhez SeasonPass és DLC áradat érkezik. Viszont ezzel a játékkal kapcsolatban mást gondolok. Persze ez csak találgatás mert nem is játszottam vele. De szerintem rendben lesz.
Érthető a ti negatív hozzáállásotok is, mert manapság a kiadók viselkedését látva csak szörnyülködni lehet.

"Amikor azt írja, hogy évekig leköt, nem arra asszociálok, hogy kb ugyanazt a pályát futom körbe nyolcezerszer (Dió), hanem hogy annyi alap tartalom lesz már benne eleve a játékban, hogy ennyi idő kell a kijátszásához."

Borderlands 2-t szombaton vittem végig ~45-48óra alatt. Minden mellékküldivel. Ritka az ilyen tartalmas játék, és ez még csak az első végigjátszás volt, most jöhet a TVHM. Aztán ha mindent összeszedtem akkor a UVHM mód. Egy ilyen játék esetében az alaptartalom relatív. Ez nem egy Cod amit végigviszel 5-6óra alatt és felesleges újra elővenni. Ezeknek az MMO játékoknak teljesen más a mechanikájuk. Ezek többszöri végigjátszásra vannak eleve tervezve. Ott van a Diablo is. Az MMORPG stílusról nem is beszélve.

Nem is értem mit hisztiztek a Destiny-vel kapcsolatban. A Bungie végre megpróbált valami igazán egyedit csinálni, építettek egy egész univerzumot. Manapság ez már nagyon ritka. Fel is használták mondjuk ehhez a világ összes pénzét kb. Fogtak egy játékstílust amit eddig csak a Borderlands játékokban láttunk, átalakították kicsit és felfújták bazi nagyra. A DLC-k és a Season Pass sajnos ez a mostani gamerkorszak velejárója. Undorító az tény, de elkerülhetetlen. Én szurkolok a Destiny-nek mert jó kezdeményezés. És annyi pénzből készítették, hogy nem rövid időre terveznek szerintem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#57) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nekem sima X360-om van. lehet megveszem... bár a konzol-FPS nem az én asztalom :F

van egy olyan sanda gyanúm, hogy ez (is) ki fog jönni PC-re... vagy azért mert jó fejek, vagy mert a pénzéhség vezérli őket ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#58) oriic válasza - = Zk = - (#57) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bizos hogy nem jön pc-re szerintem. Én most vettem meg x360-ra, 60dollárt simán megért, hogy pár hét múlva one-on folytathassam.

Live-Die-Respawn

(#59) - = Zk = - válasza oriic (#58) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ez a "biztos hogy nem jön..." elhangzott a GTA V-nél is...

meg ugye konzol exkluzív gémek is jönnek PC-re ... én azért nem adom fel, de nem ez a várakozás fogja kitenni üres napjaimat :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#60) oriic válasza - = Zk = - (#59) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

GTA mindig is megjelent PC-re. A Bungie játékai a Halo 2 óta nem jelentek meg konzolra. És az nem tegnap volt.

Live-Die-Respawn

(#61) .LnB válasza oriic (#58) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jön az nyugi. Egy olyan nagy plájert mint én nem mer kihagyni a mókából az Activision.
Tudják, ha velem bszakodnak akkor úgy lejáratom őket itt a fórumon, hogy patakokban fog folyni a részvényesek könnye az árfolyamzuhanást látva. :DDD Nézd csak meg, szídtam a Titanfall-t, ki is vették belőle a Titánokat rögtön :P

Szerintem lesz, túl sok pénzt öltek bele. Már az eleje óta terveznek PC verziót. Csak most kicsit szpkdják a konzolosokét. Aztán kerülnek csak sorra az igazi playerek. Én nagyon reménykedem benne.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#62) Fratello válasza Chapel (#49) üzenetére


Fratello
tag

Teljesen egyetértek veled, anno a WoW-ot is ajánlotta nekem mindenki mint "tuti játék hosszú távra" meg minden, de teljesen elment tőle a kedvem mikor már a legelején bejelentették hogy lesznek DLC-k, szóval egyértelmű volt hogy az alapjátékot csak úgy összecsapták, és a DLC-kel akarják kitolni (pénzért!) a játékidőt...

(És persze nekem lett igazam, mostmár a sokadik szar "map + valami új bohóckodás" DLC jön ki hozzá amiket meg kell külön venned ha normálisan játszani akarsz, mert az alapjátékot nem voltak hajlandóak tisztességesen megcsinálni és elég tartalommal megtölteni! Szánalmas, komolyan...

(#63) .LnB válasza Fratello (#62) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Cirkuszba nem lépsz fel, vagy valami stand-up műsorban?

Kezdjük azzal, hogy a DLC és a kiegészítő(lemez) között oriási különbség van. A WoW egy-egy kiegészítője fenekestül forgatta fel a játékot. És annyi tartalommal szolgálnak amit ma 3játék sem képes felmutatni. De úgy, hogy nem öltél bele 1-2évet fogalmad sem lehet, hogy mit tartalmaz egy egy WoW kieg, sőt az alapjátékról se. Mert nem ismered a játékot, csak okoskodsz. Feleslegesen.
A WoW alapjátéka is borzasztó gazdag tartalommal rendelkezik, és az első kieg a játék megjelenése után 2 évvel érkezett.
És mikor a WoW-hoz kiadták az első kiegészítőt, akkor még a DLC fogalom nem is létezett, vagy nagyon gyerek cipőben járt még.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#64) mlinus válasza oriic (#60) üzenetére


mlinus
őstag

nem a bungietól függ, hanem a kiadótól, és az activisiont ismerve 100% hogy kiadják pcre.

(#65) - = Zk = - válasza .LnB (#61) üzenetére


- = Zk = -
félisten

na meg ugye, készül a Star Citizen... ami PC exkl. (egyelőre!)

kérdés, mennyire lehet egy vonalra venni a kettőt....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#66) Shing válasza .LnB (#56) üzenetére


Shing
őstag

Miben próbáltak egyediek lenni? Kb. ugyan az mint a Borderlands, csak nem egy nyitott világot kapunk, hanem külön lineáris térképeket. És nem csak a Borderlands-ben láthattunk ilyen stílust, ott van pl. a Firefall is ami egy az egyben Borderlands klón. Mondjuk szerintem ez a játék inkább a Warframe-re hajaz, mert külön pályákon kell grindelni.
Annak a sok pénznek a fele sajnos marketingre mehetett el. Mindenhol erről a játékról olvasni, de hát biztos jó lesz, mert még a Time square-en is ott volt meg napi 2 hír van róla IGN-en.
Persze tényleg jó játék, én is szeretném majd kipróbálni, csak már túl sok a hájpolás.

(#67) .LnB válasza Shing (#66) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És ti hol voltatok az elmúlt 5évben. Minden nagy kiadótól származó, nagy költségvetésű AAA játék esetén tele vannak a hírportálok a megjelenés előtt, és jóval előtte is a játékról szóló hírekkel. Nem szoktál erre járni a CoD megjelenések előtt?

És miben egyedi? A Bungi(e) már a Halo esetén is megcsinálta, hogy felépített magának egy nagyon jó alapokon álló univerzumot. Amiben mesélte a történeteit. És megcsinálja most is, és elméletileg ez egy nagyságrendekkel nagyobb univerzum. Egy ilyen kidolgozása nem kevés idő. Aztán összegyúrtak egy nem túl egyedi, de korrekt játékmenetet. Persze nincs benne forradalmi újítás. De miben van mostanába? A játékipar stagnál indie fronton vannak csak próbálkozások. Egy ekkora költségvetésű AAA cím esetén túl nagy a kockázat a kísérletezgetésre. Összeloptak korrektül minden frankó elemet és egybegyúrták. Legtöbbet a Borderlands-ből. És? Én épp most nyomom a 2-őt, és évek óta nem kötött le ennyire SP játék (Co-op részről nem is beszélve). Nagyon jól tették, jó helyről merítettek.
Firefall? zárt bétában próbáltam kuka, ingyenes ratyi, említésre sem érdemes. Úgyan ez a Warframe, ruszi elvtársak elvannak vele de jövőre már te sem fogsz emlékezni rá.
Igen is jó úton indult el a Bungie. De ha neked nem tetszik tessék megvenni az új kodot mert az aztán krva sokat fejlődött 7év alatt. Csak éppen visszafele, de ne zavarjon ez senkit.

Fú de megmondókedvembe vagyok ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#68) Fratello válasza .LnB (#63) üzenetére


Fratello
tag

Jaaaaa, nahát az már mingyá más!

Szóval a te logikád szerint ha anno a Tetris "alapjátékában" csak egyetlen elemet raktak volna bele (mondjuk a négy hosszú egyenest), és az összes többit külön-külön DLC-ként kellene PÉNZÉRT megvásárolni az teljesen rendben lenne, hiszen minden egyes ilyen elem-DLC (a te szavaiddal élve) "fenekestül forgatja fel" a játékot, "És annyi tartalommal szolgálnak amit ma 3játék sem képes felmutatni" (hiszen minden DLC-vel alapjaiban változna meg a játékmenet/stílus, új taktikák kellenek, stb.), sőt jöhetne "az első kieg a játék megjelenése után 2 évvel", hogy még jobb legyen nekünk, nem???

(Jójó abbahagytam, csak poén volt, csak sose tudom megállni hogy ne szóljak vissza valami "okosat" az okoskodóknak, és itt most nem rád gondolok hanem az eredeti hozzászólásom "fingom-sincs-a-Destinyről-de-biztos-szar-ha-DLC-k-lesznek-hozzá" címzettjére.)

[ Szerkesztve ]

(#69) Shing válasza .LnB (#67) üzenetére


Shing
őstag

Nincs bajom a játékkal már írtam, csak a marketinggel. Persze, hogy minden nagy AAA játékot túlhájpolnak, de ez a játék visz eddig mindent. Még a Titanfall és Watch Dogs sem volt ennyire túlizgulva, pedig már azokkal is túlzás volt amit műveltek. Firefall egy szar játék, de attól még Borderlands stílusú. :DDD A Warframe már egészen jó játék, az jobban le is kötött mint a Destiny. Bár mindkettővel csak pár óráig játszottam.

[ Szerkesztve ]

(#70) Bad Pritt válasza Fratello (#62) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jobb lett volna, ha mondjuk 2012-ben adják ki minden plusz tartalommal együtt? Szerinted ki tolt volna bele 1000+ órát a WoW-ba, ha nem jön hozzá tartalombővítés?
Itt sem új skineket meg Rajfeka Railgun 2.0-t adnak majd a játékhoz később, hanem contentet, olyan plusz területeket és küldetéseket, amikkel talán nem 100 órás koop lesz, hanem 1000.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#71) Bird


Bird
addikt

Nekem bejön ez az üzlet politika... Nem volna rossz, ha általánossá válna. Jó 5let.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#72) davidsone


davidsone
addikt

Mily nagylelkűek :K

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.