Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel preload nincs X360-on így csak megjelenés napján lesz elérhető a Live verzió.(season pass már fent van)

Illeve az kimaradt, de elég egyértelmű, hogy csak azonos cég gépei között érvényes az ingyen példány. Vagyis X360 tulajok kapnak One példányt, míg PS3 tulajok PS4 példányt kapnak.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon becsapós ez a cím! Ejjj :D

(#1) orichalcos Remélem te írod a tesztet majd róla.

(#3) orichalcos: De durva, nekem most esett le, hogy én azt hittem egészen idáig, hogy ez a játék csak next-gen-re jelenik meg. Nem tudom miért. Mondjuk mindegy, én már nem áldozok a X360-ra pénzt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) oriic válasza .LnB (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak az igazat írtam. :D

Teszt: Meglátjuk... :P

Live-Die-Respawn

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

irgum burgum :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) .LnB válasza Sirandrish (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aztarohadt **** :U

Pont arról szól a cikk, hogy elég egyre megvenni :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) Sirandrish válasza .LnB (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bammeg a vagyot és-nek olvastam.. :C :C
Látszik hogy most keltem fel..másodjára :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) .LnB válasza Sirandrish (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

na passztmeg... ;) de akkor mostmár clear? :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) Sirandrish válasza .LnB (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gyorsan megtanultam olvasni, jaja :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) oriic válasza Sirandrish (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igyál egy kávét. :DDD

Live-Die-Respawn

(#10) Sirandrish válasza oriic (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem kávézom, de egy lavor víz a pofámba lehet kéne :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) .LnB válasza Sirandrish (#10) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most februárig nekem is elég durvák lesznek a hétfőim. NFL szezon van :)

(#12) Sirandrish What? :F

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) Sirandrish válasza .LnB (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Budapesti varanygyosbékák ott vannak a toppon?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) Bad Pritt válasza Sirandrish (#12) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Dehülyevagy. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#14) .LnB válasza Bad Pritt (#13) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Neröhögjé!!
Én még mindig nem értem [link]

Ez az NFL csapatok nevének cikizésére próbált irányulni? Ha igen akkor gyenge volt :/

:)

(#15) Sirandrish De abban is vannak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) Sirandrish válasza .LnB (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát nem vagyok nagy NFL-es de nem abba vannak ilyenek? Tigrisek? Sasok? Főnixek? Szentjánosbogarak meg hasonlók?:D

Igen arra irányult, de nem bántó szándékkal :N

Szerk: nah akkor kenem vágom..azt pl tudom hogy ahol én lakom ott Tigrisek vannak :P
Magyarokkal tisztában vagy? Mármint gondolom van magyar bajnokság is..azt követed?

HáGé Háosztánmé?:D

Igaza van Oricnak...bocsika :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Masszív off uraim!

Live-Die-Respawn

(#17) batai15


batai15
félisten

Na de aki x360ra veszi meg ,annak nem nagyon van next gen konzolja nem?

(#18) Sirandrish válasza batai15 (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

De ha most még nincs később viszont tervezed, a játék meg érdekel akkor király lehet neked :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) tibcsi0407 válasza batai15 (#17) üzenetére


tibcsi0407
félisten

De ösztönözheti, hogy vegyen, ha nagyon megszereti a játékot és szeretné még magasabb minőségben tolni. Szerintem jó játékok mindig eladnak egy konzolt.

https://utdetailing.hu/

(#20) Prof01 válasza batai15 (#17) üzenetére


Prof01
veterán

A lehetőség 2015 januárig elérhető, de az a jó, hogy a váltással nem szűnik meg az X360/PS3-as verzió. Mindegyiket megkapja az illető, így ha 2016-17-ben vesz nextgent, akkor is le tudja majd tölteni a gépére.

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#21) oriic válasza batai15 (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De még lehet. Akár jövőre akár évek múlva.

Ha érdekli a Destiny (mert tervek szerint évekig jön cucc hozzá) akkor most elkezdi X360-on, aztán majd ha egyszer a jövőben lesz One-ja, akkor azon folytatja. Ettől függetlenül megmarad neki mindkét verzió.

Plusz ugye az x360-as kiadásban szerzett cuccok átvihetőek xbox one-ra is. (mentések is) Ugyan ez van PS3-PS4-nél is.

(#22) Prof01

Nem, csak azonos gépeknél megy. X360-X1 meg PS3-PS4.

Digital Upgrade FAQ

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#22) Prof01 válasza oriic (#1) üzenetére


Prof01
veterán

Biztos vagy ebben? Én azt olvastam, hogy működik a keresztirányú átvitel is az alapjáték esetében, csak a DLC-k esetében kell, hogy ugyanabból a "konzol családból" származzon. PS3->X1, X360->PS4

Bocs, újból átolvasva a forrást igazad van, félreértelmeztem. :)

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#23) Thome


Thome
addikt

Jó sok eladó Destiny lesz hamarosan az aprón. ;]

(#24) Prof01 válasza Thome (#23) üzenetére


Prof01
veterán

Biztos lesz, ugyanúgy, mint bármi másból. GTA 5-ből is rengeteg van.
Hogy jön ez ide? :D

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#25) Thome válasza Prof01 (#24) üzenetére


Thome
addikt

Aucs, elsiklottam az felett hogy digitálisan megvásárolt játék mellé jár a másik verzió is. Hirtelen a lemezes változatra gondoltam. :DDD

(#26) D1Rect


D1Rect
félisten

Azokkal mi lesz akik PC-re vennék meg? :U

(#27) .LnB válasza D1Rect (#26) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Be van jelentve már a PC-s verzió? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28) kovsol válasza .LnB (#27) üzenetére


kovsol
titán

Nincs, de attól még lehet van olyan aki még várja oda is :) Esélyt nem nagyon látok egy PC verzióra.

May the Force be with you!

(#29) .LnB válasza kovsol (#28) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én mondjuk várom! és örülnék neki ha bónuszként minden pc-s kapna egy "sárga kazettás" verziót is ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#30) Bad Pritt válasza .LnB (#29) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

4K, 60fps sárga kazettán, mi? :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#31) oriic válasza D1Rect (#26) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azoknak muszáj lesz konzolt venniük.

Live-Die-Respawn

(#32) Sirandrish válasza D1Rect (#26) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azoknak megmarad 12-15K forintjuk :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#33) Bad Pritt válasza Sirandrish (#32) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Elmegy az AC Unity-re vagy Borderlands 3-ra, ha nagyon koopozni akarnak. :D

(#34) .LnB: Majd. Most van jobb. :P

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#34) .LnB válasza Bad Pritt (#33) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

BL3 :F És a kettő? Előbb azt kéne elkezdened végre!
Ja látom nem a magad nevében beszéltél. sry ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#35) Prof01 válasza Bad Pritt (#33) üzenetére


Prof01
veterán

BL3 az egy nagyobb folytatás lesz, de még be sincs bejelentve. Ne keverjük a The Pre-Sequel-lel össze! :)

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#36) hommeros


hommeros
őstag

Tudom, hogy informálatlan vagyok, de hogy köt ez le évekig?

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#37) .LnB válasza hommeros (#36) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még meg sem jelent, honnan tudod, hogy nem fog lekötni? Honnan tudod mennyi tartalom lesz benne (a megjelenéskor, és a későbbi frissítések által) ?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#38) oriic válasza hommeros (#36) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vegyünk csak egy példát. Borderlands 2. Hasonló stílus, és két éve jelent meg, de mai napig több 10 ezre játszanak vele.

Live-Die-Respawn

(#39) hommeros válasza .LnB (#37) üzenetére


hommeros
őstag

Van egy kijelentés a cikkben, így a kérdésem jogos. Gondoltam, az előzőekben biztos volt valami info, hogy 7 millió bejárható bolygó lesz. De ezek szerint csak porhintés, higgyem el mert halo.

orichalcos Megvan a rajongó tábora. És én nem is tudnék objektív lenni, kb 20 percre tudott lekötni a Borderland. Amikor azt írja, hogy évekig leköt, nem arra asszociálok, hogy kb ugyanazt a pályát futom körbe nyolcezerszer (Dió), hanem hogy annyi alap tartalom lesz már benne eleve a játékban, hogy ennyi idő kell a kijátszásához. Mert ugye a játékidő ezt jelenti az általános szóhasználatban a játék megjelenésekor. Így szerintem bullshit marketing az egész duma. Sry. De már túl is beszéltem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#40) oriic válasza hommeros (#39) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

DLC-k már be vannak jelentve, új bolygók is jönnek.

Live-Die-Respawn

(#41) Sirandrish válasza oriic (#38) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyik ismerősöm anyja a mai napig szinte napi szinten Tetrisezik. Akkor ha csinálok egy Tetrises játékot, kijelenthetem hogy 20évig leköt?:DDD ;]

Szerk: Gonosz OFF :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42) Sirandrish válasza oriic (#40) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah ez a szánalmas és undorító és sajna egyre többen engedik meg maguknak.. :W

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43) hommeros válasza oriic (#40) üzenetére


hommeros
őstag

Minden kötekedés nélkül, de az alap játékidőt kell figyelembe venni, nem a DLC-vel növelt időt.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#44) Chapel válasza Sirandrish (#42) üzenetére


Chapel
addikt

..és akkor eszembe jut, egy Rockstar akinél a dlc szó = egy komplett új teljes játékkal álá EFLC.
Vagy Skyrim, ahol megint csak odaraknak dlc/kieg néven (és áron!!!!) egy komplett új világot, ami rejt magában még cirka 200-300 óra single-t alaphangon... :(

és akkor jönnek ezek a tucat, összelopkodott...áhh hagyjuk.
Nem baj, ennek is megvan a közönsége.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#45) hommeros válasza Sirandrish (#41) üzenetére


hommeros
őstag

Van hozzá DLC? :DDD

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#46) Sirandrish válasza hommeros (#45) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kiadhatok megjelenés után 2 héttel 1 új figurát..esetleg még 1 hét múlva még egyet :DDD

Oh micsoda ötlet..1 hónap múlva hozzáadok a játéktérhez nem 1 hanem egyből KÉT DARAB vízszintes csíkot...aah ezen meggazdagszom ;] :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47) oriic válasza hommeros (#43) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Alapból úgy jelentették be a játékot anno, hogy folyamatosan érkeznek majd hozzá kiegészítők, hogy minél tovább fenntartsák a játékosok érdeklődését. Lévén MMO játékról beszélünk. Oda kell figyelniük,mert ha nincs normális endgame tartalom, akkor cseszhetik.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#48) hommeros válasza Sirandrish (#46) üzenetére


hommeros
őstag

Ezen jót röhögtem :C

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#49) Chapel válasza oriic (#47) üzenetére


Chapel
addikt

Jó, hagyjuk már, ugye ezt Te sem hiszed el.
Biznisz kérem, biznisz, semmi több.

Kíváncsi leszek 2 év múlva még emlékszik-e rá majd valaki, nem hogy tömött szerverek fussanak... :N

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#50) hommeros válasza oriic (#47) üzenetére


hommeros
őstag

Nem ismert sem a DLC-k száma, sem az ára, így ha erre épül az állítás, az nem teljesen korrekt.

Én pedig a megjelenő játék alap játékidejét venném figyelembe, részben, mert ez az elfogadott, másrészt, mert utóbbi semmi több, csak egy ígéret. És ugye nem azt veszek. :DDD Persze abban teljesen igazad van, kell a DLC az érdeklődés fenntartására. Csak az még a távoli jövő.
Na de ezt túlbeszéltük sztem, pedig csak a tartalom nagyságára voltam kíváncsi.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.