Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) homerhamm


homerhamm
addikt

Pedig az összes ingyenes hétvégék közül állítólag ez legjobb Ubi játék. :D Kár hogy konzolon nincs free weekend

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#2) Hopkins95 válasza homerhamm (#1) üzenetére


Hopkins95
addikt

Merem állítani én is, hogy talán a legjobb Ubi játék az utóbbi időben. Épp ezért is ironikus, hogy a Ubisoft már legacy játékként tekint rá.

Bár free weekend nincs konzolon, de a demó ott is elérhető, aki nem próbálta még és szemez a játékkal, annak ajánlani tudom. :K

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#3) myckey válasza Hopkins95 (#2) üzenetére


myckey
veterán

Ez tényleg jó.
Lekaptam, ránéztem....kicsit engem a Fable-re emlékeztet, amit nagyon kedveltem.
Jó ez a narráció, a poénok és az animálás is.( a hangzás és a megjelenítés szintén minőségi munka )
A világ egyébként is közel áll hozzám, Odyssey-be több 100 órám van.

Hasonlóan jó egyébként a Kena: Bridge of Spirits is

Csak az a gáz, hogy rám rohad a HZD és a RDR2...ráadásul nem is kevés forint volt, bár nem teljes ár.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4) BoneDragon válasza myckey (#3) üzenetére


BoneDragon
veterán

HZD brutál jó játék, én teljesen oda voltam érte.

Tegnap 10 percet nyomtam bele, engem irritál a sok kommentálás. Inkább nekem Zelda koppintásnak tűnik csak sokkal gyengébb kiadásban.

(#5) Daelion válasza myckey (#3) üzenetére


Daelion
őstag

Kenat 2 napja fejeztem be, nekem eddig az év játéka bár túl sok új játékot nem játszottam idén mert mindig valami 2-3 éves izét játszok de akkor is. :D

HZD-t nyár folyamán vittem végig az is nagyon jó volt, kár hogy most megint várhatok majd a Forbidden West-re mert nincs konzolom és nem is tervezek.

Ebből meg eddig csak a demót próbáltam de az tetszett, valamikor erre is sort kell kerítenem csak engem is mindig lefoglal valami más játék.
Bejönnek ezek a mitológia alapú játékok +narratív stílus is tetszik.

(#6) myckey válasza BoneDragon (#4) üzenetére


myckey
veterán

Engem nem köt le túlzottan, jó jó, de egyelőre nem szippantott be. HZD

Nekem meg jópofa a komment, meg a vicceskedés , a sok duma :K
kinek mi.

Engem nem érdekel, minek a koppintása....ez a szokásos dolog a játékok kapcsán a mai világban.
Szeressem, azt annyi. ;]
Fable, Zelda, Ez és a Kena stb....kedvemre való az ilyen megjelenítés, ami a képi világot illeti, a körítést, animálást.

#5Daelion
Jó játékok, csak nem játszom velük. RDR 2 -be is millió óra belemenne, de épp ez a bajom, nagyon neki kellene feszülni.
Most egyik sem érdekel ennyire. Odysseybe meg Originsbe sok 100 óra belement, aztán kiégtem. Néha bánom is, hogy behúztam egyszerre a HZD + RDR 2 kombót, ráadásul itt van ingyé a NIOH is, meg mások .....
Aztán oda jutok, hogy egyikbe sem lépek be, már előtte kiégek a gondolattól is :DDD

Jövőre jön a God of War is, ott volna a DS stb... :O ;]

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#7) BoneDragon válasza myckey (#6) üzenetére


BoneDragon
veterán

Kihagytam a God of War-t. Zene, szárny mechanika... :D
Most belenyomtam közel 2 órát és azt kell mondjam tévedtem vele kapcsolatban, egész szórakoztató.
Viszont nem vagyok hajlandó ubi játékot venni évek óta akármennyire is tetszik ez... :U

(#8) myckey válasza BoneDragon (#7) üzenetére


myckey
veterán

:DDD

Nekem azért befigyelt az elmúlt években...Ghost Recon W. akciósan AC Origins meg Odyssey...a régebbi UBI gamekről nem is beszélve,amikért a játékos társadalom nagyja tuti oda volt/van.
Division-be is több 100 óra, haverral co-op ban, állat volt. :R

Na! nincs ilyen morális "gondom". ( talán ubi játékba raktam a legtöbb órát, az elmúlt években, leszámítva pár online mókát, amik az élet szerves részét képezték, akkoriban )

Most az van, hogy alig lépek be játékba, hiába klassz ez nagyon, van más bőven. amivel ugyan úgy elvan az ember.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#9) Daelion válasza myckey (#6) üzenetére


Daelion
őstag

Na igen én is hasonlóan vagyok ezekkel, eleve már nem tudok/nincs kedvem napi pár óránál többet játszani mint régen és így lassan is haladok.
Mass Effect Legendaryt is megvettem amikor megjelent és valahogy június vége fele fejeztem be ~250 belerakott órával. :DDD

RDR 2-t is ezért nem mertem még elkezdeni mert az is nagyon hosszadalmas lenne és akkor nekem kb teljesen kimaradt az egész AC széria az első részt leszámítva meg a Black Flaget próba szinten játszottam.

Jövőre ~tavasz környékén meg lehet megyek vissza MMO-t játszani szal szép lesz mondhatom és még Wonderland is jön ami első napos vétel lesz szal érdekesen fogok ráérni/haladni. :C

Ilyesmi 'morális' gondjaim nekem sincsenek, valami tetszik és érdekel/le van árazva akkor megyek oszt játszok vele meg fent van kb összes launcher is gépen mert nekem az is mind 1 kutya. :B

[ Szerkesztve ]

(#10) myckey válasza Daelion (#9) üzenetére


myckey
veterán

Nekem is van mindenféle indító felület ( szépen szólva :DDD teli van játékprogramokkal, de alig- alig kap el valami. pedig alapvetően mind érdekel, nem véletlenül van meg.
tesséklássék módon, még ingyé sem szoktam őket bezsákolni.

De csak nagyon módjával játszadozom velük.
Múltkor volt, hogy a KOTOR 1-2 vel voltam el, mindenféle módosítással, hogy fusson olyan nézetben, ahogy ma illik. :D Az összes többi game ellenére....

Sokszor azt veszem észre, hogy inkább visszakanyarodok azokhoz a játékokhoz, vagy hasonlóakhoz/olyan stílusúakhoz( koppintáshoz, hogy a kollégát idézzem ) , amik már a szívemhez nőttek, még a "kezdetekkor".

HZD, valamikor tavaly nyáron vettem meg....van benne kemény 20 órám, sem. Pedig a zsánerem a nyílt tér, meg a mechadínó vonulat és parádésan néz ki stb....de nem, mert időigényes. :D
RDR2....hónapokkal ezelőtt, talán már több is lassan. De nem, pár óra játék. Hiába remek játék.

Inkább belépek olyanba, amiben 1 óra alatt, haladok valamit előre. vagy fél óra alatt, és annyi volt a hétre a játék. :R
( focis vagy sport programokban is ezért van sok 100 órám, mert összegyűlik, de csak komótosan. vagy ilyen a stratégia/menedzselős game is....ezekben nincs végjáték, csak a Fun kedvéért elütöm az időt, aztán lépek )

Jól kinyírtuk a topicot ;]

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#11) Norb79 válasza myckey (#3) üzenetére


Norb79
őstag

Hétvégén belecsappantottam 5 órácskát én is. Nekem is a narráció tetszik, meg a poénok és az animálás, és szerintem is "AC: Odyssey light" meg Zelda keverék.
Nem rossz cucc, alábecsültem eddig én is. :)

(#12) myckey válasza Norb79 (#11) üzenetére


myckey
veterán

Ma még él egy darabig.

Jó cucc ez, nem veszi magát komolyan, olyan mesés könnyed, de szórakoztató, és megvan a kellő minősége. sztm.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13) BoneDragon válasza myckey (#12) üzenetére


BoneDragon
veterán

32 euro CYBER20 kuponnal ubistoreba, akit érdekel.

(#14) myckey válasza BoneDragon (#13) üzenetére


myckey
veterán

Az sok lesz.
Az gondolom a delux season gold ulti akármi edition :D

20 eur , kuponnal. az alap, tegnap néztem pont.
Jó lenne, ha a beváltható pontokat is össze lehetne vonni a kuponnal. ( beváltásért is jár kupon )

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15) BoneDragon válasza myckey (#14) üzenetére


BoneDragon
veterán

19 az alap, igen. Gondoltam erdekelhet valakit a 2 dlc hozza.

(#16) XuChi


XuChi
addikt

20 órám van benne eddig, de számomra az idei évben a legjobb játék. Tudom hogy tavalyi megjelenés, de én csak idén vettem meg... :C

(#17) myckey válasza BoneDragon (#15) üzenetére


myckey
veterán

Nézegettem én is, a mindent bele változatot. Van olyan bundli is, amiben csapják hozzá AC Valhallat. is.

#16XuChi
Királyság, ha ennyire bejön ! Ráadásul már korrekt akciós is.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#18) Hopkins95 válasza BoneDragon (#13) üzenetére


Hopkins95
addikt

Jó tanács, aki jót akar magának, az nem a Ubi Storeból veszi. Inkább a Ubisoft által jóváhagyott digitális boltok valamelyikéből vagy üzletből.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#19) BoneDragon válasza Hopkins95 (#18) üzenetére


BoneDragon
veterán

Miért? Jelenleg ubinál a legolcsóbb.

(#20) Hopkins95 válasza BoneDragon (#19) üzenetére


Hopkins95
addikt

Az lehet, de ha egyszer ellopnák a fiókod és igazolnod kéne, hogy a tiéd, akkor Ubi Storeban vásárolt játékoknál elbúcsúzhatsz a fiókodtól, míg third partynál vásárolt kulcsok esetében igazolni tudod a kulcsokkal és visszaállítják neked.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#21) Norb79 válasza Hopkins95 (#20) üzenetére


Norb79
őstag

Ahhoz az e-mail címem is el kell lopják, ahol a számla van.

(#22) Hopkins95 válasza Norb79 (#21) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ez így is szokott történni. :K Viszont a digitális boltokból ezután is le tudod hívni a kulcsokat, miután oda bejelentkeztél. A Ubi Storeos számlát viszont nem fogadják el neked, épp ezért, mert ha valaki már feltörte a fiókodat, akkor közvetlen letölthetné. Tudom hogy hülyén hangzik, de ez van.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#23) Norb79 válasza Hopkins95 (#22) üzenetére


Norb79
őstag

A kulcsos boltba is ugyanazt az e-mail címet használja a többség, szóval ilyen esetben sajnos ugyanott van.
Értem az aggódást, de simán az e-mail címre érdemes vigyázni.

(#24) Hopkins95 válasza Norb79 (#23) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hidd el, én ebben dolgozom és ilyenkor mindig azok járnak jól, akik kulcsos boltban, Steamről, Epicről vagy fizikális kóddal(utóbbi a legjobb) vették a játékokat. Nap mint nap találkozom ilyen esetekkel. Ha valakinek csak Ubi Storeos játéka van a kontón, akkor ilyen esetben megszívta, a support nem fog tudni segíteni.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.