Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) errorcode06


errorcode06
őstag

Nem is rossz. Ráadásul a többi kontroller is nagyjából ennyibe kerül.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#2) nofi


nofi
őstag

Jahogy november... Azt hittem már lassan érkeznek a tesztek :N

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#3) Daywalker válasza nofi (#2) üzenetére


Daywalker
addikt

Végül is igen: lassan ;]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#4) zzola válasza nofi (#2) üzenetére


zzola
félisten

Érdekes, hogy ilyen lassan jönnek csak ki vele...

(#5) Mate


Mate
nagyúr

Számomra az is új, hogy steam áruházban vannak hardverek :D Simán valetből fizethetőek? Mert akkor tuti veszek ilyet :)

(#6) Televan74


Televan74
nagyúr

Ez most már a "végleges" végleges? :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#7) Ispy


Ispy
veterán

Hát így elsőre elég randácska lett, nem is néz ki túl kényelmesnek. Olyan "csináljunk egy kontrollert, ami olyan, mint a többi, csak nézzen ki másképpen" érzésem van. Kérdés, hogy az egyedi kinézet ment-e a használhatóság rovására :F Az meg, hogy felrakják az áruházba 7 hónappal a megjelenés előtt, meg hmmm...no comment. Szóval ez a lehet kapni, csak nem lehet megvenni.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#8) Mate válasza Ispy (#7) üzenetére


Mate
nagyúr

Jelenleg nem sok, értelmes vezetéknélküli gamepadot lehet kapni pc-hez. Úgyhogy van létjogosultsága a dolognak :)

(#9) Angel1981 válasza zzola (#4) üzenetére


Angel1981
veterán

Érdekes?

A HL folytatására 7, azaz hetes éve várunk - ahhoz képest ezt a projektet valvés sztahanovisták gyülekezete fejleszti. :U

(#10) saelin válasza Mate (#8) üzenetére


saelin
veterán

Bizony. :) Viszont a kialakítás tényleg aggodalomra adhat okot, és a D-pad-et is szokni kell majd... Az mondjuk nem derült ki a hírből, hogy csak touch only vagy kattintható is d-pad. Ezt jó lenne tudni, mert ha az előbbi, akkor nem vállalnám be, ha az utóbbi, akkor szívesen használnám. Sokat játszom androidon, és ott nagyon zavaró a virtuális d-pad... állandóan lefut az ember újja a kijelzőről és akkor megszakad a mozgás. Arról nem is beszélve, hogy a verekedős - és bármely precizitást igénylő - játéknál egy rémálom vele sz@rakodni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#11) gianni85 válasza Televan74 (#6) üzenetére


gianni85
veterán

megelőztél :D

(#12) Komplikato válasza Angel1981 (#9) üzenetére


Komplikato
veterán

A HL2 is sokáig tartott, csak akkor nem volt Hype, aztán szépen arcába robbant a közönségnek. Az is igaz, ott nem ígérgettek fűt-fát. Az epizódos témáról már akkor lehetett tudni, hogy bukta. Erre most mi a menő? DLC hegyek, mikrótranzakció. A vevő smucig kiadni 60 dollárt egy új játékra, de ha minden kis bigyót kifizettetsz vele, akkor örömmel ad 100-200 dollárt a játékban lópáncélért vagy plusz térkép részért. ;]
Azért én azt a tapipados megoldást WASD+egér helyett, amire szánták ugye, azért kipróbálnám mielőtt lenyilatkozom, hogy ez egy X+1-ik sima átlag gamepad. Ha véletlenül beválik, akkor ezt fogják utánozni, mint anno majdnem 10-15 évig a Gravis régi Pro gamepadját (Playstation vonal), az miért nem fáj sokaknak, hogy sok játék meg CSAK Xbox gamepaddel megy PC-n? (Persze jó kínai munkásemberek ezt is megoldották emulátorral.) ;) ;)

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#13) HI-FI


HI-FI
tag

Nekem PC-hez Dualshock 4 kontrollerem van. Tökéletesen jó, meglátjuk mire lesz képes a Steames.
Bár arra van még egy kis időnk.:D

(#14) nubreed válasza Angel1981 (#9) üzenetére


nubreed
veterán

Muszáj minden Valve -hoz kapcsolódó hardveres topicban leírnia valakiknek, hogy hány éve várnak a HL folytatásra? :U

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15) zdanee


zdanee
őstag

Ez volt már? :)) (NSFW)

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#16) qisqaqas válasza Mate (#8) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Egyetértek!

Hol lehet sorba állni érte?

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#17) Garada


Garada
őstag

Kezdeti promó joy kar mentes èrintès èrzèkeny felület only mègsem teljesen jött be.

(#18) Hiftu


Hiftu
senior tag

Már csak a steam machine káosz-t kellene rendbe rakniuk.
Túl a sok gép, teljesen különböző spec-el.
(Valamelyiknél a grafika csak kb. ennyi: nvidia gtx card. Jó, de melyik?

Az emberek nem fogják tudni eldönteni, hogy melyik gép milyen erős, mire lehet jó.
És persze, hogy megéri-e az árát.

Ha ez rendben lenne, akkor lenne egy kis esélye a kidolgozott koncepciójuknak.

[ Szerkesztve ]

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#19) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Hát nem tudom, szerintem az első prototípus óta, ami még dummy volt, csak egyre rosszabb lett a külső.
A legjobban nekem a trackball-os verzió tetszett, de a ~1 évvel ezelőtti verzió is sokkal inkább bejött, mint ez...

Ezek valahogy sokkal karakteresebbek voltak.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#20) cacasz02


cacasz02
aktív tag

Én nem tudom de veszek egyet. Nekem bejön.

(#21) Mate válasza Garada (#17) üzenetére


Mate
nagyúr

Az, hogy promó volt vagy csak belátták, hogy jobb így nem tudom. Ettől függetlenül, ha normális áron lesz lehet beszerzek egyet.

Ha jól tudom jelenleg logitech kiesésével maradt xbox 360 kontroller, mint értelmes vezetéknélküli, pc-s irányító. Ha kicsi, kényelmes, normális anyagból készül (nem valami izzadós vacak) akkor továbbra is azt mondom, hogy van keresnivalója a piacon. Számomra még a steam gomb is jó dolog.

(#22) Garada válasza Mate (#21) üzenetére


Garada
őstag

PC mellé szerintem mint új kontroller mindenképp a XONE-t választanám.

(#23) Mate válasza Garada (#22) üzenetére


Mate
nagyúr

Megy már vezeték nélkül?

(#24) Garada válasza Mate (#23) üzenetére


Garada
őstag

Na ez jó kérdés mivel nem vagyok aktív használó nem tudok pontos választ adni, de ha hivatalosan nem is lenne erre megfelelő út biztos egy kis okossággal már működni is fog. :K

(#25) Mate válasza Garada (#24) üzenetére


Mate
nagyúr

Na éppen ebből van elegem, hogy *arakodni kelljen. A másik, hogy tudtommal nincs még hozzá vezetéknélküli vevő, így elég nehéz az okosság.

(#26) Televan74 válasza Mate (#23) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nem.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#27) mlinus


mlinus
őstag

aki azt mondja régebben jobb volt: próbáltátok? nyilván a valve nem viccből változtatott ennyit.

(#28) Garada válasza Televan74 (#26) üzenetére


Garada
őstag

Elég nevetséges. :(
Pont egy olyan cég mint az MS képtelen egy ilyen pofonegyszerű dolgot kihozni.

(#29) Mate válasza Garada (#28) üzenetére


Mate
nagyúr

Ki tudna hozni, ha ki akarna. Viszont nem akar, nem érdeke.

(#30) Televan74 válasza Garada (#28) üzenetére


Televan74
nagyúr

Örüljünk így is hogy lehet használni pc -n. :)

13000 ért kapsz,és nem kell 5 db 4000 forintosat megvenni aztán rájössz,hogy a gombokat egyiken sem lehet beállítani játék alatt. Na az a szívás. :(((

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#31) Garada válasza Mate (#29) üzenetére


Garada
őstag

Ha már a windows 10 meg van pakolva ennyi xbox féle lehetőséggel, szégyen ezt kihagyni.

(#32) mlinus válasza Televan74 (#26) üzenetére


mlinus
őstag

(#33) Televan74 válasza mlinus (#32) üzenetére


Televan74
nagyúr

Remélem külön is meg lehet majd kapni,mert lehet a GTAV mellé rendelem a XboxOne kontrollert.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#34) pigster válasza Televan74 (#6) üzenetére


pigster
senior tag

Novemberig még rákerülhet még egy analóg kar és egy D-Pad is.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#35) sz.balazs.95 válasza mlinus (#27) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Persze, a PS 5 mellett volt egy kb. 45 percem elszöszölni vele. :U

Most komolyan, mégis hogy a lótúróba próbáltuk volna ki, hogyha egyszer nem is létező termék?? :W

...tudod mit? nem is írok ehhez semmi pluszt, olvasd el a korábbi hsz.-em, és próbáld meg értelmezni.
fölöslegesen nem akarom ismételni magamat.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#36) mlinus válasza sz.balazs.95 (#35) üzenetére


mlinus
őstag

jól vagy?

(#37) Mate válasza mlinus (#36) üzenetére


Mate
nagyúr

Sikerült röviden, tömören leírnod, amit én jóval hosszabban akartam megkérdezni :D

(#38) sz.balazs.95 válasza mlinus (#36) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

én igen.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#39) axton válasza sz.balazs.95 (#35) üzenetére


axton
tag

Idiota. Az elozo iteraciokat is ki lehetett probalni gdc-n, es sokan mondtak hogy bena. Gondolom a ps3 bumerangot is visszasirod?

(#40) sz.balazs.95 válasza axton (#39) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

És szerinted innen a topikból hányan voltak a GDC-n, hogy kipróbálhassák személyesen a kontrollert?
A fórumtárs azt kifogásolta, hogy akik itt a régebbi verziókat preferálják, azok nem próbálták ki személyesen.

Erre mondtam, hogy ez baromság, mert mégis hogy próbáltuk volna ki? Másrészt meg én eleve azt állítottam, hogy *nekem* *külsőre* sokkal jobban tetszenek a régi kiadások.
Mit kell rajta kipróbálnom, hogy ezt mondhassam?

Azt meg főleg nem értem, hogy a PS3 aránytalan Tescóskifli kinézetét ugyan miért sírnám vissza... :U
Nem baj, legalább te is jól megmondhattad az okosságaidat... :(((

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.