Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Aakisan


Aakisan
aktív tag

Mass Effect 2 élég jó játék,ennek most örülök :)

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Azigen :Y

The Walking Dead Season 2 (PS4)
Magicka 2 (PS4)
Mass Effect 2 (PS3)
Beyond Good and Evil (PS3)

Ezt odatették keményen..le a kalappal :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) kovsol


kovsol
titán

Nekem tetszik a felhozatal, jó lehetne még hova fejlődni, de utóbbi hónapokban szerintem ez a legjobb csokor.

May the Force be with you!

(#4) A`rpi


A`rpi
addikt

ME első részét megvettem, most megkaptuk 2 részt, ezelőtt pedig 3 részt. :)

Most már teljes a trilógia, csak játszani kellene velük. :K
(És persze pár DLC-t megvenni, a trófea fétisem miatt.)

(#5) Scholes9 válasza Sirandrish (#2) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Attól függ mihez képest:)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#6) Sirandrish válasza Scholes9 (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez is sz*r? Neked mi kéne? 1 hónapja megjelent AAA címek? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) A`rpi válasza Sirandrish (#6) üzenetére


A`rpi
addikt

:) Lehet ezt még fokozni meg nem jelet AAA-címekkel! :DDD

Szóval, jövő hónapban UC4-et nagy duzzogva letölteném...

[ Szerkesztve ]

(#8) Sirandrish válasza A`rpi (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Esetleg mellé egy GT7? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Scholes9 válasza Sirandrish (#6) üzenetére


Scholes9
nagyúr

A konkurenciához képest gyenge. Szerintem :) Flame off :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#10) A`rpi válasza Sirandrish (#8) üzenetére


A`rpi
addikt

Azt nem, mert a szimulátorok nem érdekelnek.

(#11) Sirandrish válasza Scholes9 (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mert mit adott ebben a hónapban?

A`rpi Pff..szaros GT 7 kell a francnak :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Scholes9 válasza Sirandrish (#11) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem konkrétan ebben a hónapban, általánosságban értem :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13) A`rpi válasza Sirandrish (#11) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem az én sztájlom, hamar kibukott, GT6 demójánál.

Ettől még biztos jó játék, de én nem tudom értékelni.

Részben azért mert nem vagyok autó mániás, továbbá a játékban sem igazán volt sikerélményem, másfél órát szántam rá kb.

[ Szerkesztve ]

(#14) Sirandrish válasza Scholes9 (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát az elmúlt néhány hónapban a plus felhozatal egy darab sz*r volt , épp ezért írtam hogy EZT most odatették :K

A`rpi Én se vagyok oda az autós játékokért. De szerintem te azért nem szereted a GT-t mert rohadt kemény benne a platina :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) A`rpi válasza Sirandrish (#14) üzenetére


A`rpi
addikt

Persze, benne van az is.
Egy átkozott pályát nem tudtam goldra megcsinálni.
Nekem túl élethű már, de ez így van rendjén.
Könnyedén emészthető árkádos cuccok jönnek be inkább.
Plus által adott MotorStorm Apocalypse van meg platinára, több autósba bele sem kezdtem.

Mondjuk az egyik NFS-t csak a drága DLC-i miatt nem kezdtem el, amit a plus adott korábban.

(#16) Sirandrish
Nem lehetetlen dolgokat kér, ha neki ülnék biztos tudnám teljesíteni, de egészen egyszerűen ez nem az én "világom".

[ Szerkesztve ]

(#16) Sirandrish válasza A`rpi (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mondjuk ha érdekelne, te biztos meg is tudnád csinálni :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) gyuribácsi88 válasza Scholes9 (#12) üzenetére

Azért az ugye megvan hogy a sony-nak egyedül a ps4 nyereséges, minden más veszteséges, tv, telefon, stb.stb. Az MS meg a szoftvereladásokból él meg. Könnyű úgy jobb címeket adni, hogy ha kell akkor milliókat csoportosítanak át az xbox részleghez, csak hogy fenntartsák a brand-et.

Amúgy mindig leírom, ahogy most is, 7 évig voltam xbox live előfizető, és semmit nem kaptam a pénzemért, csak annyit hogy multizhattam. És akkor nem sírt senki semmiért, pedig nem kaptunk semmit, most legalább adnak valamit mindkét oldalon, most meg mindenki panaszkodik.

Én személy szerint nem adnék semmit, aztán lehetne panaszkodni ...

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#18) Wlac válasza gyuribácsi88 (#17) üzenetére


Wlac
Ármester

Hozzászokhatnál, hogy manapság teljesen mindegy, hogy mit kapunk, az valaki szerint úgyis rossz. Nem érdemes vitázni, úgysincs soha vége a dolognak...

A'rpi: a Mass Effectet szerintem csak DLC-vel érdemes tolni, úgyhogy ne csak a trófeák miatt rabolj rájuk, hanem a kerek sztori miatt. A második részhez is voltak már elég komoly történeti DLC-k, de a harmadikban már tényleg nagyon sokat tettek hozzá a sztorihoz.

Egyébként ez egy baromi jó felhozatal, bár az InVizimals szerintem egy roppant vérszegény PS Vitás cucc, de a többiek jól jártak.

“The wha-"

(#19) #08052480 válasza gyuribácsi88 (#17) üzenetére


#08052480
törölt tag

Na nem mintha amugy tenykent lehetne kezelni, hogy a masik oldal felhozatala jobb. Ez szamomra azert is elegge wtf kijelentes, mert egyreszt itt tobb jatek jar havonta, masreszt a Gold felhozatala joszerevel csak olyan cimekbol all, amiket a Sony mar tavaly elszort.

Egyebkent azt sem tudom ertelmezni, hogy az utolso par honap ertekelhetetlen volt, szerintem a szeptemberi es oktoberi felhozatal is minosegibb jatekokbol allt mint a mostani. Mondjuk a BGE-t mar epp ideje ujrajatszani :)

[ Szerkesztve ]

(#20) Scholes9 válasza gyuribácsi88 (#17) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Értem én, csak a konkurenssel hasonlítottam össze :) Amúgy meg nem érint, mivel nincs előfizum és nem is lesz :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#21) HaJózsi válasza gyuribácsi88 (#17) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Olcsóbb is volt.

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#22) A`rpi válasza HaJózsi (#21) üzenetére


A`rpi
addikt

Mihez képest? PS-en meg ingyenes. (Mármint a multi.)

[ Szerkesztve ]

(#23) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Attól függetlenül, hogy a BG&E-t igen-igen dicsérik mindenütt, érdekes egy PS2-es játék PS3-as, még csak nem is HD portját látni a PS+ keretében. Ennyire nem tudnak már olcsón mit adni?!

(#17) gyuribácsi88 Ez a nyafogás leginkább az egykori PS3 tulajoktól ered, akik a PS+ havidíjért 2013-ban alig fél éves AAA játékokat kaptak. Akkor még naivan azt hitték, hogy ez az állapot örökké fog tartani az új gépen is...

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#24) #08052480 válasza Necroman_Mk2 (#23) üzenetére


#08052480
törölt tag

még csak nem is HD portját látni a PS+ keretében

Miert, szerinted hany fele portja van? :U

(#25) Wlac válasza Necroman_Mk2 (#23) üzenetére


Wlac
Ármester

Két féle BG&E létezik. PS2-re, Xbox-ra és PC-re az eredeti verzió, és PS3-ra és Xbox 360-ra a HD.

“The wha-"

(#26) Necroman_Mk2 válasza Wlac (#25) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

És tényleg! Nem emlékeztem arra, hogy ez tulajdonképpen egy HD újra kiadás volt :(((
Azt hittem, hogy ez is csak egy olyan szimpla port, mint a PS2-s GTA-k voltak.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#27) pulffy


pulffy
őstag

Sziasztok , tudnátok segíteni? Vettem egy PS Plus 12 hónapossat, beirom a kódot és nem fogadja el, azt irja ki hogy elirtam( pedig nem) vagy nem ervényes... Mi lehet a gond? Valaki segítsen, plííííz :O :(

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#28) Wlac válasza pulffy (#27) üzenetére


Wlac
Ármester

Ugyanolyan feltöltőkártyát vettél mint amilyen az accountod?

“The wha-"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.