Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Jöhet. :C

(#2) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Pontszámok még nem jöttek ki a játékról?

(#3) oriic válasza Maxxy10 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Holnap jár le embargó.

Live-Die-Respawn

(#4) duvi válasza oriic (#3) üzenetére


duvi
nagyúr

Neked is megvan? :)

[ Szerkesztve ]

(#5) oriic válasza duvi (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs sajnos, én is megvettem és várom a holnap reggel 6 órát.

Live-Die-Respawn

(#6) Televan74


Televan74
nagyúr

Nekem a Epic még 14 óra 19 percet ír! :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#7) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Csak nekem fura, hogy ez a játék nem kapott semmilyen figyelmet a legutóbbi State of Playen? :F Persze várom a játékot, csak legutóbb a Playstation előadást nézve kicsit csalódott voltam, hogy még csak meg sem említették.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#8) duvi válasza Hopkins95 (#7) üzenetére


duvi
nagyúr

Tényleg fura, mert nagyon ígéretes :K

(#9) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Nagyon hangulatosnak néz ki. Mondhatni lelke van. :)

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#10) Kvelstadt válasza Hopkins95 (#7) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Meg az is fura hogy még nincsenek kint sehol semmi értékelés semmi.
Közelmultban volt egy olyan játék hogy 2 ember csinálta, ránézésre tök szép és megnyerő de amúgy a játék konkréten nem működik.
Nem küldtek kódot senkinek mert akkor ez kuderült volna.
Az a címe hogy Baldo. Nézzetek róla véleményeket.

Na nem gondolom hogy egy ilyen címnél mint a kena, amit a sony is így tol, ez lenne de mindenesetre én így nem nyomtam rá a preorder gombra.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#11) janeszgol


janeszgol
félisten

PC-n játszok vele kb a két ünnep között. (Ha megint lesz pandémiás zár, akkor előbb.)
Kár hogy Xboxra nem jön ki.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#12) Hopkins95 válasza Kvelstadt (#10) üzenetére


Hopkins95
addikt

Megnéztem az előzetest és 2 ember csinálta a Baldot? Mert ahhoz képest nem semmi ahogy a trailer alapján kinéz. :) Aztán persze látom, hogy a Steam értékelések vegyesek azért.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#14) Televan74 válasza duvi (#13) üzenetére


Televan74
nagyúr

Elolvastam mi áll a PC Gamer 65% hátterében. Hát ez. GeForce GTX 1650, AMD Ryzen 5 3550H, 8 GB RAM, ugyanis ezzel a laptoppal, a játék második felében igen csak volt gondja a szerkesztő/tesztelőnek. Akadt neki a játék. Ilyenkor a heveny röhögés fog el a vas kapcsán.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#15) duvi válasza Televan74 (#14) üzenetére


duvi
nagyúr

Valóban vicces egy ilyen lapossal tesztelni egy ilyen látványos játékot és utána ez alapján értékelni a teljesítményét :N

(#16) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Kb másfél óra után nekem tetszik :C
Az átvezető videók olyanok mintha egy Disney filmet néznék. A boss fightok kellően nehezek volt amit vagy 6x kellet újra próbálnom mire sikerült. :DDD

(#17) Hopkins95 válasza duvi (#15) üzenetére


Hopkins95
addikt

Miért kell lenézni a gyengébb hardverrel rendelkezőket? :F A minimum gépigény bőven megvolt nála, na most akkor azon a hardveren is élvezhetően kéne futnia a játéknak.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#18) Scholes9


Scholes9
nagyúr

HDR-t támogatja a játék?

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#19) nanocry válasza Hopkins95 (#17) üzenetére


nanocry
tag

Az is lehet, hogy asztali 1650-re szól a gépigény, nem lapos 1650-re, mert az gyengébb nála.. Azt úgy má lehet beakadt... Meg szerintem a játékok többségénél a megadott gépigény asztalira szól. De amúgy kitudja, azért az is elég fura, hogy nagy szaklapos emberkék, aztán tesztelnek egy nem túl acélos gépen. Ő tudja.

(#20) duvi válasza Hopkins95 (#17) üzenetére


duvi
nagyúr

Abszolúte nem lenézésből írtam, de szerintem egy mértékadó gamer portálnak nem biztos, hogy egy több éves alsó kategóriás laptoppal kéne tesztelnie egy most megjelenő, látványos játékot. Ha ezzel bárkit is megbántottam volna, elnézést kérek!

(#21) Hopkins95 válasza nanocry (#19) üzenetére


Hopkins95
addikt

A minimum gépigény a GTX 650 Ti, ennél jelentősen erősebb a GTX 1650 ill. a processzor is erősebb a minimumnál. Szerintem igen is ilyen konfigokkal is kell tesztelni, sőt, ilyen ínséges hardveridőkben meg kifejezetten gyengébb hardveren, hogy a technikai jellegű ill. teljesítményproblémákra gyorsabban felhívják a sajtó ill. a fejlesztők figyelmét.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22) tomazin válasza Hopkins95 (#21) üzenetére


tomazin
veterán

Skillup 2080nal 4k@60hzen jatszott vele. Azt mondta nulla roccenes volt. Ami 4k-n eleg jo.

(#23) Gubu0101 válasza duvi (#15) üzenetére


Gubu0101
veterán

En is laptoppal jatszom,10 Gen i7 + Rtx 1050Ti +16 Gb ram :D Eddig sima,kivancsi vagyok kesobb mennyire docog majd.Ultra,high beallitasokon van.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#24) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Eddig számomra ez az év meglepetése.
Igaz még csak az elején tartok, de nagyon magával ragadott.
Grafika 10/10
Hangok/Zene 10/10
Cukiságfaktor 10/10
Gameplay 10/10
eddig. :D

[ Szerkesztve ]

(#25) Kvelstadt válasza BoneDragon (#24) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én is beleraktam pár órát és egyet is értek. Mondjuk én gondoltam hogy jó lesz. Már az első videóba láttam parryzést és abból már sejtwttem hogy a harc jő lesz a környezetből meg látszott hogy jó kis kaland játék lesz.
Egyébként a cukiság szerintem egy 10es skálán több mint 10. :D
A tálat figyeld. :DDD

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#26) janeszgol válasza Hopkins95 (#21) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez oké. De ha csak ezért adott 65%-ot, akkor magát égeti le a lap, és az ember feltételezi, hogy féleszűek dolgoznak ott. (Nem olvastam még azt a review-t, majd ránézek.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#27) BoneDragon válasza Kvelstadt (#25) üzenetére


BoneDragon
veterán

Haha ez nagyon jo. :C
Amugy a talalt sapkakat hogyan lehet rajuk aggatni? Nem jottem ra. :DDD

(#28) Bencus88 válasza BoneDragon (#27) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Van sok ilyen szekér a pályán, ott tudod nekik megvásárolni és rájuk rakni

(#29) oriic válasza Bencus88 (#28) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Illetve ládákból és egyéb helyeken is lehet találni sokat.

Live-Die-Respawn

(#30) Bencus88 válasza oriic (#29) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen, de azt még mind meg kell vásárolni nem? Legalábbis eddig nálam így volt és már nem keveset találtam

(#31) oriic válasza Bencus88 (#30) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na látod ezt nem néztem, lehet igazad van és a talált cuccok, csak unlockolják az árusnál lévőt. Meló után ezt meglesem majd. Az biztos, hogy csomó kreditet össze lehet szedni, így nem igazán számít, hogy mi mennyibe kerül árusnál, én folyton költöm a pénzt.

Live-Die-Respawn

(#32) Maxxy10


Maxxy10
addikt

A sapkàk kozmetikai cuccok,nem? Vagyis én nem láttam volna, hogy bármiféle bónuszt adnának.

(#33) Bencus88 válasza oriic (#31) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen, amint megtalálod bekerül az árushoz, amit meg tudsz vásárolni :) De igen, bőven van kredit nem okoz gondot ezeknek a megvásárlása. :R

Maxxy10: igen, gondolom van olyan ami trófeához kötött ezeket még nem néztem, de semmi pluszt nem adnak

(#34) BoneDragon válasza Bencus88 (#28) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ja oke, arussal meg nem talalkoztam. :R

(#35) Maxxy10 válasza BoneDragon (#34) üzenetére


Maxxy10
addikt

Az első faluban már van egy

(#36) Kvelstadt válasza BoneDragon (#34) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ilyen szekér arusok vannak de az úgy hogyárus nincs benne csak a kis szekér shop. Asszem még a térkép is bejelöli.
Eddig nem foglalkoztam ezzel mert egyik sem tetszett annyira hogy cserélni akarjak.

Amúgy ti milyen fokozaton kezdtétek?
Mert én normalon de nem egy harc volt már ahol meg tudtak ölni.
Jó mondjuk ennek egy része az hogy a biztonságos dodge helyett én próbálom a parryzést.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#37) Bencus88 válasza Kvelstadt (#36) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen jelzi a map :)

Én is közepesen, de colt már bossfight ahol vagy 10-15szőr meghaltam. A mostanin csak 3-4szer

(#38) RudY válasza Kvelstadt (#36) üzenetére


RudY
addikt

Szintén közepes, de van egy "korrupt tahó", akinél már lejjebb akartam állítani, végül mégis összejött. :DDD

(#39) Kvelstadt válasza RudY (#38) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na nekem ez a baj hogy ha már elkezdtem így akkor így is hagyom.
Tegnap volt egy duplapengés tag akinek ioyen 3as kombói voltak és ha egy elkapott akkor már nem igazán jöttem ki belőle.
Továbbá volt egy harc ahol volt legalább 3repkedő köpkö ellenfél, 2 fentről dobáló és mind eközben egy kardossal is küzdöttem.
Félreértés ne essék baromira tetszik a játek, de azért ott így belekérdeztem a levegőbe hogy "ez a játék ilyen is?"
Mert szép meg aranyos meg jópofa de ennyire bánt is? :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#40) Bencus88 válasza Kvelstadt (#39) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nem szabad a könyebb utat választani :DDD Én is néha megszenvedek, de így pont megfelelő kihívás van a játékban. Amúgy azt érzem, ahogy erősödik a karakter egyre könyebb a dolog

(#41) RudY válasza Kvelstadt (#39) üzenetére


RudY
addikt

A látottak alapján könnyed kis szórakozgatásra számítottam, de kellemes meglepetésként ért, hogy azért némileg többről is szó van, úgyhogy készülj. :DDD
Bő 11 óra játékidő után azt mondanám, hogy ezért az alkotásért simán kifizettem volna egy AAA játék árát is. :K

[ Szerkesztve ]

(#42) Maxxy10 válasza Kvelstadt (#39) üzenetére


Maxxy10
addikt

Azzal én is megszenvedtem mikor azzal szörnnyel harcoltam aki néha eldobta a kardjàt. Plusz szerintem elég nehéz szintet lépni mikor gyűjtögetni kell azokat a kis szőrcsomókat mert nem keveset kell találni ahhoz, hogy szintet lépj.

(#43) Bencus88 válasza RudY (#41) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Bőven megéri az árát ez nem kérdés.
Én néha nem tudom hogyan kell megcsinálni 1-1 feladatot. Pl most botlottam bele egy curse chestbe ahol 1 percen belül kell 15 enemyt megölni.

(#44) Televan74


Televan74
nagyúr

Nekem ma PC -n kétszer kifagyott és kilépett. DX hibára hivatkozva.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#45) Kvelstadt válasza Bencus88 (#43) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem is volt egy ilyen. Aztán a legerősebb lény közelébe húztam a kissebeket és lesebezte őket, aztán még én őt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#46) Bencus88 válasza Kvelstadt (#45) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én csak piciket láttam, nem is foglalkoztam vele majd később vissza térek és meglesem :R

(#47) Gubu0101 válasza Televan74 (#44) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem meg se nyikkan alatta,dx 12 megy.Ki is vagtam volna a laptopot, ha ez megfogja. :(((
Ha lehet valtsd at dx 11-re.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#48) GodGamer5 válasza Televan74 (#44) üzenetére


GodGamer5
addikt

Nekem dx11 alatt kékhalál is volt...
12 altt valamivel lassabb, de stabilabban fut. Mondjuk így is sokszor akkorákat droppol, hogy ihaj.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#49) RudY


RudY
addikt

Patch 1.05 is Now Available
Enabled photo mode when sitting with the Rot.
Increased maximum camera sensitivity.
Fixed bug that locked player into the Spirit Mask mode.
Fixed progression blocker after combat in Taro’s Tree region.
Fixed progression blocker after receiving the Bow Ability.
Fixed progression blocker after Adira Hammer Relic and the objective marker not disappearing after completion.
Fixed progression blocker on Warrior Path.
The “Resume Game” feature for PS5 Activities has been temporarily disabled to prevent overwriting autosaves. This feature will be re-implemented in a future patch.
Fixed minor visual, collision, and audio bugs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.