Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Csecsemő segge epilálás után hozzá képest Koncz Zsuzsa....egy kis borostát, piszkot az arcára és tökéletes lesz.

[ Szerkesztve ]

(#2) Peter13


Peter13
senior tag

Nem is rossz...de még mindig nem értem miért őt választották. Egyébként nagyon bírom a palit, szóval nincs kétségem hogy odateszi magát és kihozza a dologból amit lehet, csak nem tudom hogy a végleges verzióban meglesz-e Gerald nehezen megfogható "rugged charme"-ja (ezt most nem tudom hogy lehetne hosszas körülírás nélkül magyarul megfogalmazni).
Várós! :K

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#3) oriic válasza Skyhunter (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Könyvek alapján készül, és úgy hallottam hogy azokban Geralt ki nem állhatja a szakáll/borostát.

Live-Die-Respawn

(#4) hash99


hash99
senior tag

Egy bajom van vele. Geralt olyan kinézetű mint egy sokat látott háborús veterán. Itt meg úgy néz ki mint Legolas féltestvére... Legalább némi heget rásminkelhettek volna az arcára vagy valami.

(#5) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

0:11-nél azt hittem elsírja magát. Nem jó. Nem elég rideg,érzelem mentes. A fōzetet pedig úgy issza, mint a legnemesebb barackpálinkát. Túl "puha" a mozgása. Hol a macskaszem és a sebhely? :D Egyébként nem olyan rossz. Itt az illusztráció az elsō könyvhöz

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#6) sir0cco


sir0cco
tag

Számomra alapból balfasz a fizimiskája ennek így... páff

(#7) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lucius Malfoy

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) Raysen623


Raysen623
addikt

Nem rossz, de van még mit dolgozni vele. Vagy a többit majd megoldják CGI-al?

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#10) Bsony


Bsony
tag

Még nagyon Henry Cavill -es a mimikája. Reméljük belejön. :)

(#11) Zoltn válasza Bsony (#10) üzenetére


Zoltn
senior tag

Amúgy a csapóra ruha és smink próba van írva. Abból is a 15. take. Tehát ebből nem nagyon vonnék le semmi következtetést. Próbálgatják most még csak, hogy hogy lenne jó. Nekem alapjában véve bejön. Ahogy meghúzta a flaskát, hát az kurvajó. :D

"Music is your only friend. Until the end!"

(#12) .LnB válasza #32839680 (#9) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha jó lesz a sorozat akkor megszokjuk. Nekem nem ezen fog múlni. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Elsőre ebből tényleg nem egy harcedzett witcher jön le. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#15) Narasim


Narasim
aktív tag

erről a képről nekem az jön le, hogy Geralt nem a lányokhoz vonzódik szexuálisan :(

nem mondom, hogy rossz lesz a sorozat, de szerintem ő nem jó választás Geralt szerepére. valami elf szerep állna jól neki.

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#16) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Nem igazán tetszik. :(

Haj nem passzol hozzá valahogy + nem egy ilyen arcot szoktam meg Geraltnak.

Szemével meg mi van? Azt meghagyják ilyen "emberinek" ? Értem én, hogy fangirl-őket be akarják vonni, meg tinilányoknak ez kell, de azok akik játék miatt néznék nem biztos, hogy ez lesz a menő.

// Aki követi a híreket: Ciri még mindig úgy néz ki, hogy egy feka csaj lesz?
Amúgy ha mindenképp szinesíteni akarnak, akkor Dandelion még inkább eltudnám képzelni feketének és akkor megvan a kötelező vicces néger is a sorozatba.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#17) XharX válasza NandorHUN (#16) üzenetére


XharX
aktív tag

Itt elérhető a szereposztás, Ciri nem lesz fekete.

Ami engem igazán zavar itt is meg a játékban is (kivéve az egyet, ott működött), hogy Geralt nem tűnik annak a mutánsnak, akire mindenki úgy néz mint egy leprásra. Ez a Witcher 3 alatt volt szembetűnő, szerencsétlen Geralt a népesség 90%-ánál egészségesebben nézett ki, ezért remélem a sorozatban kap egy kicsit könyvesebb bőrtónust.

(#18) sagem


sagem
addikt

Én még mindig nem értem, hogy miért a könyveket veszik alapul, pl. a karakterábrázolások tekintetében. Egy hollywoodi sorozathoz sokkal jobban passzolna a játék látványvilága, legalábbis szerintem. Arról nem is beszélve, hogy az emberek 80%-a -ha ismeri egyáltalán- úgy ismeri a szereplőket, ahogyan a játékban/játékról készült képeken látta. A könyveket nem is ismerik nagyon pl. Amerikában, szóval az nem lesz nyomos érv, hogy a könyvek története alapján készül. A Trónok harca is elrugaszkodott a könyvtől annyira, hogy igazi popcorn sikersorozat legyen belőle a képernyőn is, itt meg van egy játék, amely gyakorlatilag tálcán kínálja a siker receptjét, mégsem foglalkoznak vele, furcsa.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#19) Cifu válasza sagem (#18) üzenetére


Cifu
nagyúr

Én is kb. azt nem értem, hogy miért a novellákat veszik alapul. Az emberek nagy része a játékokból ismeri a világot. Persze, attól is el lehet térni, nem vitás, de ez így elsőre eléggé vérszegény.

BTW erről nekem mindig a Marvel féle karakterek képregény és moziváltozata közötti különbség jutott az eszembe. Kezdve mondjuk Fury ezredessel (akinek nincs meg: a képregényekben őszülő hajú, kalapács állú fehér fazon, az MCU-ban meg Samuel L. Jackson, kopaszon)...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#20) Eversmann


Eversmann
aktív tag

Bár babaarca van, én még nem írnám le. Ha hoz egy Trónok harca színvonalat. Plusz, lehet ahogy haladunk, mégis kap idővel szakált :)

Life is better with a Titan

(#21) NandorHUN válasza XharX (#17) üzenetére


NandorHUN
addikt

Gerált már a jeátékban is úgy nézett ki mint egy adonisz, nem csoda, hogy megdugott mindent ami mozog.

Sorozatban meg eléggé rámentek erre a tinilányok kedvenc fiúja vonalra. Kár, hogy eredeti karakterből azt is elvették ami volt. Bár ugye game az eredeti könyvek után játszódik jóval, szóval rá lehet fogni talán, hogy ezért nem néz ki veteránnak benne a karakter.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#22) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem perfekt.Kedvelem a színészt, jó lesz ez majd meglátjátok ;)

[ Szerkesztve ]

(#23) NandorHUN válasza XharX (#17) üzenetére


NandorHUN
addikt

A szereposztás szintén érdekes.... Yennefer helyett nem tudtak volna ennél karakteresebb nőt találni? Ez a lány totál nem úgy néz ki, ahogy eredetileg karakternek kellett volna.... pl. amennyire nem szeretem Eva Greent ő tökéletes lett volna rá. Bár gondolom Superman szinésznél elfogyott a büdzsé :D

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#24) nemlehet válasza Cifu (#19) üzenetére


nemlehet
őstag

Amúgy ez a Fury dolog szerintem azon kevés raceswap megmozdulások közé tartozik ami hozzáadott a karakterhez. Samuel L. Jackson nagyon karakteres, az általa megformált Fury szerintem jól illik az egész MCU könnyedebb alap hangvételéhez.

Amúgy szerintem is az a baj, hogy nagyon tündés az egész. Talán valahogy kicsit túl hosszú a haj és túl szépfiús Cavill arca. Pedig amúgy nem egy rossz színész a csávó. Valahogy "durvítani" kéne kicsit ezen az arcon és nem lesz gáz.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#25) XharX válasza NandorHUN (#23) üzenetére


XharX
aktív tag

Teljesen egyet kell értsek, ebből a színésznőből valahogy kissé sem tudom kinézni azt az erős, akaratos nőt aki Yennefer szokott lenni. Persze attól még lehet jó, nem akarom előre elítélni.

(#26) oriic válasza nemlehet (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez meg nem a vegleges dizajn.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#27) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Remélem azért tették fel ezt a "teasert", hogy lássák mit reagálnak a rajongók és az alapján változtassák.

(#28) #78687232 válasza Cifu (#19) üzenetére


#78687232
törölt tag

(#29) nemlehet válasza oriic (#26) üzenetére


nemlehet
őstag

Az ég meg kék. Mondjunk még nyilvánvaló dolgokat?

Amúgy a végleges design-ról nem tudok véleményt mondani, lévén nem azt rakták ki.

[ Szerkesztve ]

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#30) Kisgépkezelő válasza Peter13 (#2) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Valahol olvastam, hogy nagy Witcher rajongó, ezért ő maga jelentkezett, hogy mindenképp szeretne játszani a sorozatban, a készítők meg gondolom úgy matekoztak, hogy ha szívesen jönne önszántából, akkor nem kéne visszautasítani, mert egyébként nem hiszem, hogy hasonlóan nagy nevet le tudnának igazolni a főszerepre.

(#31) NandorHUN válasza nemlehet (#29) üzenetére


NandorHUN
addikt

Szvsz teljesen mindegy, mert ebből a szinészből nem fognak tudni amúgy se sokkal többet kihozni. Szerintem Gerált figurája nem igazán passzol neki.
Ezzel nem a rajongókat célozzák amúgy se. Ezt a sorozatot leginkább pont azoknak szánják, akik egyáltalán nem ismerik a Witchert és szinész meg majd bevonza őket.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#32) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Ez így nem tetszett. Olyan Buffy jellege van...

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#33) b. válasza hombre[EU] (#5) üzenetére


b.
félisten

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#34) hombre[EU] válasza b. (#33) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ez egy tök jó fan art és remélem a külsōvel nem lesz gond. Ami számomra aggasztó a videó alapján az a szomorú,éhes kiskutya fizimiskája. Ilyet ne,még viccbōl se :D

Life, Uh, Finds A Way

(#35) b. válasza hombre[EU] (#34) üzenetére


b.
félisten

Egyetértek,de legalább viszonylag jó színész, nem egy huszadrangú valaki aki külsőre beleillett volna aztán szomszédok Lenke nénije lett volna a képernyőn.
Elég nyersnek tűnik szóval szerintem megtolják még egy kis CGI vel meg lehet, hogy változni foga külseje is a sorozat alatt.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#36) hombre[EU] válasza b. (#35) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A CGI-ra én is kiváncsi vagyok. Az akcióknál szinte elengedhetetlen lesz a szörnyvadászatok/harcoknál,ezért valószínū ritkább,lassabb sorozat lesz,mint amit várnak a gamer fanok. Beérem évadonként 2-3 ilyen akcióval. Ha több lesz nem baj csak a minōsége legyen a toppon

Life, Uh, Finds A Way

(#37) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Mindenki sír a babaarca miatt, de ez még csak ruhapróba volt, smink és minden egyéb nélkül ,nem mellesleg itt legalább a színész ismeri az általa megformált karaktert, hisz ismeri a könyveket, így várható, hogy rendesen odateszi majd magát. Meg alapból sem szar színész(az hogy milyen volt a DC filmekbe azt hagyjuk, azok alapból selejtesek).

(#38) NandorHUN válasza b. (#35) üzenetére


NandorHUN
addikt

Netflix, meg HBO sorozatokban is van egy csomó olyan szinész, akit elötte egyszer se láttam és remekül alakította a szerepét - sőt még talán jobb is így mert nem asszociálom másik szerephez.
Nem kell rögtön Supermant lerángatni, hogy büzsé utána csak feleannyi epizódra legyen elég, vagy a szinész következő évadban kitalálja, hogy fontosabb szerepe van / 3x annyi zsozsót kér és keresni kell mást.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#39) Zoltn válasza NandorHUN (#38) üzenetére


Zoltn
senior tag

Jogos felvetés, de ebben az esetben ez nem valószínű. Budös kocka Cavill is, szerintem élvezi a mukát! :D

"Music is your only friend. Until the end!"

(#40) Nordic válasza NandorHUN (#38) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem ők rángatták le Superman-t, hanem Cavil jelentkezett alapból a szerepre, pont a rajongása miatt

(#41) GodGamer5 válasza sir0cco (#6) üzenetére


GodGamer5
addikt

Szar lesz az egész. Amúgy is filmet kellett volna készíteni belőle, nem sorozatot.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#42) #00137984


#00137984
törölt tag

Inkább a női szereplők és a sztorikidolgozás és történetmesélés miatt kell parázni. A harcok és akciójelenetek kidolgozása számit. Netflix tudott értékelhető sorozatokat (Castlevania) és filmet (Bright) késziteni. Ha ezeket még nem is múlják annyira felül, már nézhető szinten van.

(#43) stewe2 válasza XharX (#17) üzenetére


stewe2
aktív tag

Huh! Nagyon izgultam, hogy Triss-nek rendben legyenek a mellei :D Eddig talán a legjobban eltalált karakter, bár Triss egy kicsit másképpen dögös.

Thx stewe :)

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#44) Cifu válasza #00137984 (#42) üzenetére


Cifu
nagyúr

Izlések és pofonok, de a Bright nagy csalódás volt számomra. A főcímdal jó, zseniálisak az ork graffitik, lehet látni, hogy költöttek rá, még színészek terén is erős... csak éppen a forgatókönyv meg a rendezés irtó pocsék, és az akciójelenetek egy jó részét is nagyon meh szinten sikerült csak megvalósítani.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#45) #00137984 válasza Cifu (#44) üzenetére


#00137984
törölt tag

Castlevania szerintem is nézhetőbb, de a Bright-ban is megvolt a szikra. :) Volt azért akció a filmben, de nekem inkább a kidolgozott mágikus összecsapások hiányoztak a filmben. Ha csak rövid időre pukkangatják el a puskaport, akkor csak fűstje lesz a filmnek és nem szól akkorát. Remélem a Witcher sorozat látványban a Grimm és a Hansel and Gretel Witch Hunters szintjén lesz, vagy túlmutat ezeken a filmeken. Egy kis árnyalt humort is szeretnék, mert Ríviai Geraltnak jó szővegeket adtak a játékokban. :)

(#46) NandorHUN válasza #00137984 (#45) üzenetére


NandorHUN
addikt

Castlevania nem volt rossz, de 8 rész alatt alíg történt valami.
Rendes action csak utolsó részben volt és az egész felosztása és gazdálkodása az odővel nagyon rosszul volt feldolgozva a sorozatnak.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#47) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Aki nem erti miert Henry Cavill:

Mert nagy gamer es rohadtnagy geek a fazon, es benne akart lenni a management-je elintezte, a netflix meg hulye lenne lemondani egy ilyen huzonevrol.

Ugyanigy benne akart lenni a Squadron 42 jatekban is, benne is van.

(#48) #00137984 válasza NandorHUN (#46) üzenetére


#00137984
törölt tag

Még nem láttam végig a Castlevania második évadot, mert az 1-2-3 részhez van meg a felirat. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.